|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   okužba s salmonelo
6.1.2005 19:26:13   
Jessy
Pozdravljene :nosecka: in vse ostale!

Jaz imam pa eno vprašanje. Zanima me, kako okužba s salmonelo vpliva na :duda: v naših trebuščkih? Veliko slišimo o posledicah toksoplazmoze, rdečk..., o salmoneli pa res nisem še slišala nič drugega, kot samo to, da je nevarno. Mi ve katera to razložiti?

Hvala vam!

Uživajte s trebuščki!

:nosecka: Jessy in mali :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   okužba s salmonelo
6.1.2005 20:48:59   
hruškica
salmonela je zelo nevarna v prvi vrsti zate. mislim, da jemlješ potem ene hude antibiotike, ki najverjetneje povzročijo okvare na plodu ali kakšen splav... v glavnem, če dobiš salmonelo, plod ni več važen, ampak si na prvem mestu ti in tvoje zdravje, na naraščaj lahko v tem primeru za nekaj časa pozabiš.. moj mož je imel salmonelo in povem vam, da jo je težko prebolel, kljub tremu da je močan, velik... celo tako daleč je prišlo, da je dehidriral in je moral na infuzijo na infekcijsko kliniko. salmonela neredko pusti tudi posledice na zdravju, v našem primereu je to doživljenska dieta, ker mu črevesje ne deluje več tako kot je treba. v glavnem, čuvajte se in upoštevajte vsa pravila kaj ne jesti med nosečnostjo, ker salmonela je huda!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   okužba s salmonelo
6.1.2005 20:51:06   
eva1
Okužba z salmonelo ne vpliva na plod-plod se ne okuži, lahko pa zaradi krčev sproži ss ali porod! Poznam dve ženski, ena je v 1 trimesečju zbolela za salmonelo, druga v 30 tednu in pri obeh se je dobro končalo!
Lp, Eva30t in :duda:Luka

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   okužba s salmonelo
6.1.2005 20:53:25   
eva1
Ih Hruškica kje pa si ti tole pobrala-čista nakladanja!!! Je res hudo zaradi bruhanja in driske, vendar ni take panike, kot si ti napisala!
LP, Eva 30t in :duda: Luka

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   okužba s salmonelo
6.1.2005 20:59:00   
hruškica
Vem, da lahko pusti posledice, saj mam vendar doma zdaj enega bolnika zaradi tega. Ni mi logično, ampak če je hvala bogu, da ne pusti posledic na plodu. Mogoče, če gre za lažjo obliko in če to hitro odkrijejo. Mi smo imeli takrat doma kar 'žurko'.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   okužba s salmonelo
6.1.2005 21:14:48   
Anonimen
Če ne bi bilo hudo in nevarno, verjetno ne bi opozarjali nosečnice na to. Logiš. Saj verjetno ni samo nekomu dolgčas.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   okužba s salmonelo
6.1.2005 21:27:29   
Jessy
Moja mama je že prebolela salmonelo in v tistem času sem jo gledala vse dni, kako je trpela. K sreči jo je dobro odnesla (njena sodelavka je umrla zaradi salmonele). To, da je to huda okužba vem, zanimalo me je le, kako vpliva na plod.

Hvala!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   okužba s salmonelo
6.1.2005 23:36:25   
eva1
Delam v zdravstvu-videla in imela sem stik že z ogromno ljudi ki so bili okuženi s salmonelo, pa še nikogar nisem videla zaradi tega umreti! Je hudo, sploh prve dni po izbruhu bolezni-vendar redko kateri ima zaradi salmonele pozneje probleme in težave! Sploh pa če pomislite, pred kratkim se je zelo veliko ljudi okužilo s salmonelo na neki kmetiji-pa noben ni delal tašne panike-za laike pa je itak vsaka bolezen, ki je ne poznajo,skoraj da že smrtna! Na infekcijski kliniki, pa se ne dela ne vem kašne panike zaradi salmonele! Pač infuzija, zdravila, in v tednu, dveh odpust domov!
Vam povem, da se dan danes se za slamonelo ne umre(če ni prisotne še kašne druge bolezni!), redki nosijo posledice, za nosečnice pa je nevarna le zaradi hudih krčev, ki spremljajo salmonelo, in produkt le tega je sproščanje prostogladinov, ki lahko sprožijo krčenje maternice in s tem porod oz. splav!
Pa Lep pozdrav!
Eva 30t in :duda: Luka

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?