|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trese se :(
8.1.2005 11:48:08   
mtd
o,
me zanima nekaj:
naš S se, ko se dojiva (jaz sedim), včasih začne kar na lepem tresti z glavico kot da je star 90 let:zmeden2:
ne vsakokrat, do zdaj se je to zgodilo kakoh 5x v 6,5 mesecih, prvič me je prijela ful panika, zdaj pa ga božam in mine po kake pol minute
kaj mislite da je to?
hvala in lp8)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   trese se :(
8.1.2005 14:21:28   
Anonimen
Tega še nisem slišala. Raje povej v posvetovalnici. Mogoče ima katere s tem več prakse.

(odgovor članu mtd)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   trese se :(
8.1.2005 18:33:49   
Bela
:zmeden2: tud jast se nisem slišala za to:zmeden2:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   trese se :(
8.1.2005 19:08:39   
Gina
Meni se je D. začel tresti, ko je po nekajminutnem dojenju že skoraj nehal piti, malo se je pa še crkljal. To je bilo okrog 3. meseca. Najprej glavica, pa potem še kar celo telo. Me je taka groza zgrabila, da sem ga kar dvignila in ga glasno začela budit. Me je pogledal, kot češ, mami kaj se pa greš in se v trenutku nehal tresti. To se je še večkrat ponovilo in vedno v isti situaciji konec dojenja. Vedno sem ga takoj zbudila in vedno je takoj nehal. Minilo je do 6. meseca. Pediatrinja je rekla, da če se otrok takoj ko ga predramim zbudi, da ni sigurno nič narobe in da ne morejo biti napadi epilepsije niti slučajno, ker sicer jih ne bi ustavila s tem, da ga zdramim. Vseeno vprašaj še svojo, da boš bolj pomirjena. pa pa

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   trese se :(
8.1.2005 19:59:12   
oblacek
ja prosim javi kaj bo tvoja pediatrinja rekla. Tudi jaz to prvič slišim.. sej najbrž ni nič verjamem pa da te zaskrbi

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   trese se :(
8.1.2005 22:39:08   
mala Zala
Tudi Zali se je to dogajalo, približno do 4. meseca. Ugotovila sem, da je povezava med tem ali je pred obrokom razdražena ali ne, torej to se nam je zgodilo približno petkrat in vsakokrat se je pred obrokom ful jokala (saj veš kako je, če mora biti hrana pripravljena TAKOOOOJ!!;)). Povedala sem na sistematskem, odgovor je bil, da mišičje in živčevje pri otroku še nista povsem usklajena:zmeden: in da to ponavadi mine samo od sebe. In je res!

Ti pa le povej pri pediatru in se posvetuj, da boš bolj mirna. Pa lep pozdrav!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?