|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napotnica
7.1.2005 7:45:24   
Jaz*
Dobro jutro!
Mene pa zanima, če mogoče katera ve, od katerega zdravnika mora imeti mož napotnico za spermiogram v Lj.
Mojemu jo je dal osebni zdravnik, nekje pa sem prebrala, da bi mu jo moral dati moj ginekolog, ki pa je trenutno na dopustu. Spermiogram ima v ponedeljek, zato bi res hitro rabila kakšno informacijo!
Lp in uživajte ob jutranji:kava:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Napotnica
7.1.2005 7:49:11   
Udb
Sicer nisem strokovnjak, ampak če mu je zdravnik dal napotnico, potem je že vedel kaj dela. Ker če ne bi bil pristojen za to, potem mu je verjetno ne bi dal, ampak bi mu povedal, kje jo dobi.


Lep dan

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Napotnica
7.1.2005 8:40:00   
emaa
za spermiogram izda napotnico osebni zdravnik, sva imela spermiogram decembra, g mi je rekla da napotnico dobi pri osebnem zdravniku in to je bilo res. Za zdravljenje neplodnosti, te pa napoti tvoja g. Prvi spermiogram je preverjanje stanja. Pa veliko sreče, če potrebuje tvoj mož kako revijo, naj si jo sam prinese, ker v ambulantah s tem niso založeni popolnoma nič.

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Napotnica
7.1.2005 8:49:01   
Jaz*
Hvala punce za odgovore, upam da bo to z napotnico držalo in da ga ne bodo v ponedeljek poslali domov. Ima katera številko od Leonišča, tam kjer naročajo za spermiograme, bi kar poklicala in prašala.
LP

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Napotnica
7.1.2005 8:54:48   
emaa
Ne, samo poglej veljavnost napotnice, mojemu so edino rekli zakaj mu zdravnik dal napotnice za 12 mesecev (samo za 1 mesec, in bo rabil novo za konec meseca), ker spermiogram radi ponovijo čez 6 tednov za vsak slučaj.

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Napotnica
7.1.2005 9:11:10   
Jaz*
Ja jo je napisal za celo leto tako da ni panike. Kako pa je šlo pri tvojem, upam, da so bili rezultati o.k.

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Napotnica
7.1.2005 9:45:39   
emaa
Njegovi rezultati so o.k., problem je pri meni.

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Napotnica
7.1.2005 11:16:29   
tinkamiška
Tudi mojemu možu je napisam lanpotnico osebni zdravnik, jst sem pa poklicala in ga naročila na spermiogram. Rezultate je dobil v 4 dneh.

Veliko sreče,
Tinka

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Napotnica
7.1.2005 14:29:48   
Anitka
Hoj!

Napotnice za spermiogram dobijo naši dragi pri svojih osebnih zdravnikih.

:metulj:

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravna zaščita pred soncem
Nekatera osnovna olja imajo lasten zaščitni UV faktor. Z uporabo izbranih eteričnih olj si lahko pripravite lastno mešan...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?