|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 10:38:33   
TaRe*
Ali ima katera kakšno idejo za kosilo naše :miska:.stara je 6 m,in že nekaj časa jemo gosto hrano,ker v bistvu ne mara več stekleničke(mleka).
Probali sva že korenje,cvetačo,brokoli,krompir in vse to rada je in dobro prenaša.Večinoma delam pireje z adapriranim mlekom.Kaj še lahko naredim,da malo zamenjam sestavo,da ne bo vse tko podobno,sem čisto brez idej...:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 10:52:34   
M&P
Jaz ji naredim korenje+cvetačo+koleraba+pšenični zdrob,zadnjič sem ji dala vmes kar malo piščančka in je ful pojedla.
Naredila sem ji tudi blitvo+cvetačo+pšenični zdrob
Ful ima rada vse to.

lp, :rozica:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 12:19:09   
BARBARA R.
Mojo idejo poišči na tem fotumu pod naslovom "enolončnice".

:muca:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 15:35:39   
polona2
Moja hčerka je stara 7 mesecev in za kosilo ji naredim npr. polento z zelenjavo in piščancem (pa kakšno žličko kisle smetane), govejo juhico+korenček, zelenjavno juho, ohrovt s krompirjem, s piščancem ali brez, jušne testenine (zvezdice ali rižek) z zelenjavo, pireja ne mara:zmeden:,riža tudi ne:zmeden:, tako da so trenutna kosila bolj ali manj omejena na te stvari,lp!

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 15:43:49   
TaRe*
hvala za kar nekaj idej.Dans smo upoštevali tisto prvo(zelenjavo z pšeničnim zdrobom),pa je blo njami...:bravo:Na konc je še mami mal popapcala,kar je ostalo.:muca:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kosilo-6 mesecev
14.1.2005 18:25:08   
lin
Mi smo tudi stari 6 mes. in tudi že neki cajta jemo gosto hrano(začeli smo pri 3,5)!
A meseka ji nič nedaješ?
Mi imamo naprimer:
-krompir,cveta,koren,košček puranjih prsi in na koncu dodam še parmezan ali sirček(za parmezan mi j svetovala pediatrinja)-to skori zmiri dodam!
-krompir,prdeča pesa,
-krompir,špinača,korenje
-krompir,blitva,korenje(tudi cvetačo)
-korenje,špinačo,cvetačo
-cca.3-4 krat na teden dodam meso(purana piščanca,teletino enkrat tudi že mleto meso-goveje,ampak raje nedajem tega!
-riž,korenje,piščanček
-itd.mešam vsak dan drugače.
Sej je dosti možnosti!
Upam,da sem ti kej pomagala!
Dober tek

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kosilo-6 mesecev
14.1.2005 18:26:06   
lin
Pa polento smo pozabli napisat!

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?