|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 17:28:21   
Anonimen
zanima me kdaj lahko 3 letnico skopam ali stuširam vključno z umivanjem las. zase vem da mi tuš kadar sem bolna paše, ampak včsih pa fašem še bolj zabasano glavo potem. tako da sem v precepu. tamala je ziher vsa prešvicana saj ima že par dni vročino, lase ima grooozznneee! ampak je ne upam vtaknit pod tuš? mislite da bi jo lahko ali naj počakam da se pozdravi do konca in vročina izgine?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 17:30:53   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa vem...glede na to, da kadar je šmrkav, ga jaz veselo kopam. da je dosti pare v kopalnici, pa dodam še kakšno kapljico olja 31, da mu fajn nosek odpre. in mali je vidno bolje po kopeli. je pa res, da te kopeli ne prakticiram, kadar ima vročino....
za vročino je fajn, da postopoma hladiš vodo, je to en tak naraven način zbijanje vročine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 17:32:38   
altati
Lara, jaz svoje otroke vedno(beri vsak dan) tuširam, ne glede na bolezen. Saj pri vročini je to sploh priporočljivo, za zbijanje le-te. Voda edino ne sme biti prevroča in ne premrzla (okrog 36-37 stopinj).Ravno tako je priporočljiva kopel.
Glede umivanja las bi pa rekla da - če je v stanovanju toplo, če se dodobra ohladi v kopalnici, po sušenju in če le-teh nima predolgih in pregostih (kot npr. naša sredinka) , bi ji jih tudi umila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 17:34:12   
altati
In popolnoma se strinjam s s_c, da če jo boš kopala, le naredi dovolj sopare in dodaj kapljice 31. Preverjeno pomagajo!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 17:46:11   
Gina
Vprašaj jo, če ji paše. Če ji paše, ji zihr ne bo škodilo. Jaz las vseeno ne bi umivala, če ima vročino. če je pa nima, pa lahko tudi to.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 17:52:03   
Anonimen
Jaz pa ne vidim nobene ovire za umivanje. Otrok se bo po tem še bolje počutil. Pazi le, da je potem ne boš izpostvljala prepihu, in prenizkim temperaturam.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 18:17:02   
mml
Jaz našo frkljo tudi vedno umivam/tuširam, ne glede na to, če je prehlajena, razen seveda, če je  vsa zbogana zaradi vročine in ji nič ne paše, takrat pa jo pač samo obrišem z mokro brisačko. Ji pa ne umivam las, če ima vročino ali je zelo prehlajena, kaj pa vem, mogoče je res samo vraža, ampak se mi zdi ,da se lahko še bolj prehladi

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 20:06:14   
ajna12
Jaz jih tud med boleznijo tuširam. Saj otroci se tudi potijo in jim tuš pomaga oz. se boljše počutijo.
Za lase umiti pa tako, če ma vročino jih jaz ne, razen če ima tako kot ti praviš, obupne. Potem jih umijem in s fenom posušim.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
25.12.2007 20:42:42   
janca
Tudi mi ga veselo kopamo kjub temu, če je bolan.V bolnišnicah celo priporočajo kopanje, saj se otrok osveži.
Las,  če ma vročino, mu ne umivam, vendar mislim, da ne bi bilo nič narobe. Kadar je bolan, ga jaz kopam zjutraj, saj  potem itak ne greva nič ven, vsaj zdaj ne, ko je zima.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
27.12.2007 15:37:36   
vanč
Mojega so v bolnici kopali vsak dan. Le glavice niso dokler je imel vročino.

_____________________________

vanč

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
28.12.2007 20:17:46   
Lilu23
se popolnomastrinjam z altati. vsak dan tuširanje!!!!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj po bolezni pod tuš
29.12.2007 7:13:28   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: mml

Jaz našo frkljo tudi vedno umivam/tuširam, ne glede na to, če je prehlajena, razen seveda, če je  vsa zbogana zaradi vročine in ji nič ne paše, takrat pa jo pač samo obrišem z mokro brisačko. Ji pa ne umivam las, če ima vročino ali je zelo prehlajena, kaj pa vem, mogoče je res samo vraža, ampak se mi zdi ,da se lahko še bolj prehladi



z našim počnem enako...rajš ne drezam če ni treba..

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 14:43:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 14:44:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?