|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko vas je z majhnimi otroki in brez službe
7.1.2008 8:35:34   
natasarobi
nosečih/z majnihimi otroki in ste brez službe? Kako vam uspe? A delate tudi kaj priložnostno? 

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 7.1.2008 18:22:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko vas je....
7.1.2008 8:40:07   
Strawberrie Cherrie
Imam majhnega otroka, sem brez službe, trenutno na zavodu, pospešeno iščem. ne morem pa rečt, da nam gre slabouser posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko vas je....
7.1.2008 9:46:50   
Anonimen
Dva majhna otroka,nezaposlena,delam šolo. kmalugrem še v službo. gre nam,ker ima partner kar visoko plačo

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko vas je....
7.1.2008 10:25:28   
saraja
En otrok, ena služba - partner, jaz trenutno brez službe, ki jo aktivno iščem. Zaenkrat nam še gre.

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko vas je....
7.1.2008 10:28:41   
Anonimen
V pričakovanju 2 otroka, sem brez službe, živimo s partnerjevo plačo + socialni dodatki. Nekako se preživljamo.

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko vas je....
7.1.2008 10:34:20   
BrankaO.
Imam dve šoloobvezni na zavodu si pa mal pomagam z ....delom!Če ne bi trda predla čeprav ni veliko za sproti pa je!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko vas je....
7.1.2008 10:47:29   
lukec
Imava enega majhnega otroka in sem brez službe. Aprila bom diplomirala in potem (upam) po hitrem postopku v službo. Z eno plača pač pridemo čez mesec, zdaj ko je kurjava pa še obroki za novo streho je mal bol kriza, ampak gre. Malo je treba pogledat na cene pa nepotrebnih stvari ne kupujemo, crkljali se bomo, ko bodo spet dve plače. Jaz 2-4 krat na teden inštruiram pa vsake toliko kakšno diplomsko zlektoriram in prinesem domov kak evrouser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko vas je....
7.1.2008 13:10:40   
Anonimen
Trije otroci,ena redna zaposlitev. Trenutno nam še gre me je pa groza jeseni,ko začnemo s šolo.
Meni je med vsemi tremi porodniškami potekla pogodba in nikoli mi je niso podaljšali.Čeprav zadnji delodajalec "govori", da me vzame nazaj ko preneham s porodniško....blabla..

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
8.1.2008 10:27:07   
Anonimen
Pričakujemo drugega otroka. Preden sem zanosila, sem aktivno iskala službo - sedaj pa ne toliko. Imam diplomo, trenutno pišem magistrsko in upam, da jo bom končala pred porodom. Živimo pri mojih starših in si delamo svojo hiško. Skupne stroške si delimo (hrano, položnice). Oblačila skoraj da ne kupujemo. Drugače probamo biti ustvarjalni - npr. darila za sorodnike, prijatelje naredimo kaj doma (kaj sešijem, spečem,...). Včasih gremo na bazen (karte dobimo ceneje preko sindikata) pa tu pa tam na kakšen dnevni izlet. Partner ima povprečno plačo pa nekako gre. Seveda se vsi okrog naju čudijo kako nama lahko gre- res ne vem. Ampak verjameva v to, da nekako bo.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
9.1.2008 19:10:03   
Soncnica Sandra ***
Pozdravljene!
Z novim letom mi je potekla pogodba in ker sem seveda delala prek javnih del(vendar ne celo leto) mi pogodbe seveda niso podaljšali. Sem sicer v začetku 6.meseca, tako da niti ne iščem službe, ker me tako ali tako nihče ne bo vzel.
Pričakujeva pa najinega prvega sončka,
Ker tisti ki pravijo, da imamo nosečnice enake/iste možnosti zaposovanja mlatijo prazno slamo.

Oziroma po domače povedano: ne mi buč prodajat s takimi neumnostmi!!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
10.1.2008 11:07:26   
Anonimen
Videti je da gre nekako, midva sicer še komaj delama na user posted image samo zgleda že tako da bom jaz prej zanosla kot službo dobila tako da bom v podobni situacijo kot nekatere tukaj. Zanima pa me samo koliko vaši parnterji zaslužijo, če ni skrivnost, ker kolikor ste napisale še gre nekako z meseca v mesec, ker midva sva si preračunala vse skupaj pa bova pač mogoče pri sebi kakšno stvar vstran dala ali pa si je ne kupla pa bi moglo it skozi. Dobi pa partner ok. 700€ na mesec plače pa jaz 205€ od socialne. 

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
10.1.2008 11:19:15   
Anonimen
En majhen otrok in ena plača, brez staršev ne vem kako bi šlo. Trenetno si še ne iščem službe, ker je dete še premajhno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
10.1.2008 12:58:31   
Soncnica Sandra ***
Moj dragi prinese domov slabih 600€ (plača+prevoz).
user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
13.1.2008 9:37:36   
mala zirafa
Svaka vam čast da si ene upajo zanosit v času brezposelnosti.Poleg tega da imaš majheh prihodek socialna pa to (če je), je ranjeno tudi tvoje dostojanstvo.Jaz sem se grozno počutila, ko sem vedela da me po por. ne čaka delo.Tako sem jo predčasno prekinla, ker sem ga dobila med njo.
Najprej stalna služba pol pa froci.
Po 7 mesecih sem dobila za stalno pri privat in ker sem šele na začetku bom malček počakala z user posted image .Nikoli se ne ve, česa so sposobni.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
13.1.2008 17:01:14   
meeryana
Kaj si predčasno prekinila?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
13.1.2008 17:05:03   
kovač
Ja jaz bi razmišljala o otrocih, če bi imela službo. Brez pa verjetno ne.

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
13.1.2008 19:01:48   
Taula
Kaj si predčasno prekinila?


Porodniško se mi zdi.user posted image   Jaz imam trenutno službo še, pogodba poteče med porodniško in nameravam predčasno prekiniti porodniško če najdem pameten job.user posted image  Na srečo ima user posted image  stalen job.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
14.1.2008 11:57:16   
Zamima
evo še jaz, diplomirala pred enim tednom, še nič kaj gledala za delo, imam v kratkem sestanek na zavodu s svetovalko. Potem pa bom začela najprej iskat varstvo pol pa delo user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
14.1.2008 13:13:59   
šnucika
Jaz tudi - imam dve leti staro punčko.
delam sicer kot s.p. , vendar zaslužim zgolj za prispevke in potne stroške.Shajamo s partnerjevo plačo, težko, a za silo gre.
Iščem službo - redno...pa brez uspeha.
Sem pa ravno danes napisala na forumu "Naš vsak dan" svojo zgodbo o "mafiji"-delodajalcih.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
14.1.2008 13:35:55   
Anonimen
Tudi jaz trenutno brez zaposlitve-jo iščem, zaposlen je le mož...zdajle v jan. nameravam diplomirat. Imava dva otročka...spomladi začneva z gradnjo hiše...ne me vprašat kako gre ampak gre. Ne vem, jaz temu pravim čudež.

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko vas je z majhnimi otroki in brez s...
14.1.2008 19:53:15   
karin412
Moja situacija pa je taka; imam 2 otroka, sem na 2. porodniški. Po porodniški me ne čaka služba. Zdaj bom začela iskati, če bo kaj jeseni ali celo naslednje leto. Že to porodniško sem komaj pridelala tako, da sem šla najprej na bolniško (ker sem zanosila že med 1. porodniško), ker sem imela še odprt s.p., nisem pa več delala kot s.p.. Vsak mesec sem prosila G, da mi je napisala potrdilo za komisijo. Hvala vsem, da zdaj dobivam vsaj malo porodniške. Zaenkrat zdaj gre, čeprav mojo porodniško dajeva za kredit za avto in praktično živimo s partnerjevo plačo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?