|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na testu najprej - nato +
9.12.2008 19:02:16   
N.N
Če ima katera slučajno tako situacijo me zanima glede testa(clear blue)sem ga opravla po navodilih-točno! mislim saj nimaš kaj za zafrknit.
Po pretečenih petih minutah se je pojavla Controlna in le ena testna,torej rezultat negativen.

Dam test stran,grem po opravkih in potem čez nekaj kratkega časa manj kot pol ure pogledam na tester in je bil viden plusek,ki se vidi še danes,,.

A mislite,da če ne bi bilo možno,da je test pozitiven potem ne bi (verjetno)Sploh nastal plusek?Ima katera izkušnjo?user posted image

Itak je ne-higiensko obdržati test ampak sem ga zaradi tega ker ne vem kaj naj si mislim,zato prosim povejte kaj Vi menite.Hvala

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 10.12.2008 15:25:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je možno????
9.12.2008 19:33:31   
Vali 81
saj ti v navodilih piše da test po določenem času lahko spremeni rezultat, ki pa ni več verodostojen.
drugače pa poskusi čez par dni naredit še enega in boš vidla kaj bo

pa veliko sreče

(odgovor članu N.N)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je možno????
9.12.2008 20:25:18   
pilotina
N.N., pri meni žal pozitiven test, sepravi rahel plus po eni minuti, drugi dan zamude user posted image , ni prinesel željene user posted image

upam in želim ti, da bo pri tebi drugače 

(odgovor članu N.N)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je možno????
9.12.2008 21:46:52   
dido
Pri meni se je tudi to zgodilo, sicer ne na tem testu, ampak enem drugem. Čez nekaj časa, ko sem pogledala, je bil test pozitiven, pa še to se je videlo zelo slabo. No, drugo jutro sem naredila test s prvim jutranjim urinom in ni bilo dvoma, da sem noseča.
No, moja nosečnost se je končala s SS, tebi pa želim, da si noseča ter da bo lepa nosečnost. Poročaj !!!
Ti pa svetujem še nekrat naredi test in boš vedela pri čem si.

(odgovor članu N.N)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je možno????
15.12.2008 22:28:30   
Mariposy
Jaz ti tudi svetujem da naredi čez nekaj dni še en test da boš mogoče bolj sigurna.če pa še vedno neboš prepričana da je test pravilen se naroči na krvne teste ki mislim da bodo še najbolj zanesljivi in upam da bo + ter boš postala srečkauser posted image



_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je možno????
16.12.2008 20:45:59   
Anonimen
Jaz sem mislila, da so CB najzanesljivejši testi, pa očitno niso user posted image Najprej sem naredila FS, potem še BC in ker sta oba pokazala rahlo drugo črtico, sem naredila če CB. Tudi ta je po nekaj minutah pokazal zeloooo rahel +, a se je na koncu izkazalo, da so zatajili vsi trije testi.

Očitno bom naslednjič čakala kar na vidne rezultate nosečnosti - ko mi bo začel rasti trebuh user posted image

(odgovor članu Mariposy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je možno????
17.12.2008 12:26:25   
cofk
jst mam tud tako izkušnjo s cb...po pol ure se je pokazal rahel +, ampak takrat potem nisem bila noseča...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?