|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srček se ne sliši-možnost splava
8.7.2008 9:46:54   
loveforever
pozdravljene. več dni imam izcedek in danes že dva dni že celo kri. nosim prav vložke. danes zjutraj se je spet vlilo kri in nekaj sluzi. včeraj sem bila pri g in je rekla da nosečmnost je še, srčka pa ne slišiuser posted image  mislim... kaj to pomeni, pa plod je še vedno samo 6mm velik, mogel pa bi malo zrasti, in po tem pregledu se mi danes vlije!!! ko pride moj domov boma šla direkt na ginekološkega v bolnico, ker se mi zdi da moja g ni v nič prepričana. in mi je rekla da naj v ponedeljek pridem da vidi kako je. jaz pa nimam nobenega občutka, krvavijm, srčka ni slišala. in je rekla da mi bo v pondelek povedla če bom šla na čisčenje. a mislite da mi bodo v bolnici lahko kaj več povedali in dali naprej kar danes če srčeka ni in je plod mrtev. ker se mi zdi do pondelka čakat kr malo čudno kaj=? a je možnost da splavim? najbrž je. je imela katera podobne izkušnje? ne zamerite ker sem anonmna ko zvem za vse vam povem kdo sem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
8.7.2008 9:51:34   
Anonimen
Verjetno si splavilauser posted image .
Čiščenje pa mogoče ne bo potrebno. Mogoče se bo samo spucalo.

K zdravniku pa le pejd. Takoj. Nič čakat.

(odgovor članu loveforever)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
8.7.2008 9:53:50   
Anonimen
Žal nisi anonimna.user posted image

Želim ti, da se stvar dobro izteče!user posted image

Koliko pa si noseča? Ste že slišali srček? Ker če ne, je do ponedeljka še dolgo, in se lahko še marsikaj spremeni.

(odgovor članu loveforever)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
8.7.2008 9:55:58   
loveforever
ja sem opazila da nisem anonimna se mi je zbrisalo. noseča sem 8 tednov, pri  7 tednih  sem imela pregled in se je srček lepo slišal, včeraj pa ne in niti ni plod nič zrasel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
8.7.2008 10:19:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever
ja sem opazila da nisem anonimna se mi je zbrisalo. noseča sem 8 tednov, pri  7 tednih  sem imela pregled in se je srček lepo slišal, včeraj pa ne in niti ni plod nič zrasel.


Jaz sem imela podobno izkušnjo kot ti, vendar konec 9.tedna(leta 2006). Malo sm krvavela v nedeljo, v ponedeljek ni našla več srčka. Naročila me je v sredo, vendar sm krvavela vedno bolj, in v sredo ni našla več niti ploda-izločila sem ga sama, s krvavitvijo. Dobila sem le kapljice za krčenje maternice(Ergotyl) in imela sem pogostejše preglede, da so videli, kako se čisti in krči maternica- v primeru, da to ne bi samoa dobro šlo, bi me čakala abrazija.

Srčno upam, da se tebi to ne bo zgodilo! Če rabiš še kakšno informacijo, me lahk klikneš na ZS.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loveforever)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
8.7.2008 10:48:22   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu loveforever)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
8.7.2008 18:57:05   
divans1
če si začela krvavet in se krvavitev ne ustavi, verjetno res sledi splav. Ne čakaj in pejt takoj na urgenco, mogoče je še upanje za tvojo pikico.Srečno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
8.7.2008 20:18:10   
*Junona*
Loveforever, iz srca ti želim, srčno in resnično želim, da je vse v redu s pikico.

Javi nam.

Srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 7:16:22   
loveforever
tako. oglašam se vam a žal s slabo novico, včeraj sem namreč odšla v bolnico kjer so ugotovili da žal srček resnično nima utripa. naredili so abrazijo in se je tako končala moja nosečnost in veselje.user posted image  

srčno upam da boste ostale vse imele lepo nosečnost in zdrave bebeke

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 9:20:39   
witto
loveforeveruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 9:22:36   
Šarki
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 12:48:39   
ključek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 13:45:28   
Naja30
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 14:45:22   
Mariana
Naj se ti pridružim. Včeraj sem imela abrazijo, ker se moji bebici ni več slišal srček.user posted image  Noseča sem bila 10t in še v 9t je bilo vse o.k. in sva z gin.slišali in
videli bitje srčka. Včeraj pa šok. Jaz obakrat nisem nič krvavela in sploh nisem
mislila, da je konec.  To se mi je zgodilo že drugič. Že danes sem trdo odločena, da mi bo v tretje uspelo in komaj čakam, da bomo lahko delali na novi pikici. Želim ti vse dobro.

user posted image  Mariana

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 15:40:31   
divans1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Potolaži se, tudi za nas bo enktar posijal sonček!!!!

(odgovor članu Mariana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 16:48:48   
loveforever
vsekakor se bom potolažila me pa srčno boli, da g pri kateri sem bla bi me pustila z mrtvim plodom čakati en teden. videla je da ni utripa videla je da krvavim, pa je rekla naj si krvavitev predstavljam kot lažno menstruacijo, pa naj pridem čez enb teden na pregled, plod pa je bil že mrtev!!! mislim............................user posted image user posted image user posted image user posted image  a je to zdravnica???????????? al kaj je to????????

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 17:05:17   
divans1
Svetujem ti, da jo takoj zamenjaš!!!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 21:25:15   
loveforever
divans to ni bila moja g, moja je na dopustu in so me poslali k njej. žal pač nisem imela sreče, da sem ravno v takšnem času zanosila, ko so dopusti, ker moja g je zlata g........

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 21:50:43   
Pobalami
loveforever mislim, da je zdravnica ravnala pravilno. Velikokrat se zgodi, da prehitro pošljejo na abrazijo. Se sploh 100% ne prepričajo, da je plodek mrtev.

Meni plodek ni rastel 3 tedne, nisem pa nič krvavela. Šele po tretjem pregledu je rekel, da je plod mrtev, prej pa je rekel samo da ne kaže dobro ampak lahko se zgodi karkoli.

Ultrazvok je super orodje ni pa 100%.

veliko sreče tebi in Miriani, da bi čimprej zanosiuser posted image li.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
9.7.2008 23:03:31   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image

Želim ti, da čimprej zagledaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: srček se ne sliši-možnost splava
10.7.2008 13:19:40   
Rožica82
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?