|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 19:59:27   
Čupka
Prej, popoldne, je naš bil naš kužek na sprehodu s sinom in hčerko in se jima je izmuznil, stekel čez cesto in bil tarča mimo vozečega avtomobila. Sedaj je pri veterinarju, na rentgenu in čez pol ure greva tja....po vesti in upam da tudi pojn. Močno ga boli zadnja tačka in ima kar nekaj ranic po telesu, mislim da je tudi repek zlomljenuser posted image
Vsi smo čisto iz sebe. Tokrat stisnite pesti še za našega ljubega kosmatinčka....naj bo poškodba čimmanj hudauser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 20:04:11   
Anonimen
Držim pesti, da bo vse ok.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 20:05:28   
Anonimen
Uboščekuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image Močno, močno držim pesti za vašega kužkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 20:10:00   
Čupka
Hvala za pestke. Kuža je posvojenček in je preživel v svojem pasjem življenju že veliko hudega. Pri nas mu je lepo in lepo se nas je navadil. Vemo da ga ne smemo spuščati zunaj, ker je take pasme, da slepo sledi svojim nagonom, v kolikor začuti "svobodo". Otroka sta našla v bližini doma ograjeno igrišče in sta ga spustila znotraj le tega, ker sta želela, da si da duška in se nateče. Pa je najdel luknjo v mreži in stekel naravnost pred avto.
Sicer je vedno na povodcu, le znotraj domačega dvorišča sproščeno teka. Ravno zato ker sem se bala tega, kar se je sedaj v resici zgodilo. Boli ga pa ravno tačkica, ki je imel v svoji temni preteklosti že zlomljeno in zlom nezdravljen. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 20:19:27   
Blueberry
Bošček!user posted image   Držim pesti da bo vse ok.user posted image user posted image


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 20:25:02   
nejcko
Ojoj, boščekuser posted image

Želim, da čim prej okreva in da bo vse v redu z njim. Srečno

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 20:25:31   
Šarki
ooooouser posted image  držimo pesti za vašega kužkauser posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 20:54:19   
Lunca1
ojoj, držim pesti, da bo vse ok. Nam ga je žal pred enim mesecem povozil do konca.user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 20:56:54   
BlackyMouse
O moj bog user posted image user posted image user posted image Sporoči, kakšno je stanje, držim pesti, da ni hudega user posted image user posted image

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 21:05:42   
lyra*
ooo bogiuser posted image Držim pesti,da bo vse vredu!
Pa sporoči kako je z njim!

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 21:07:57   
Čupka
Ojoj, lunca, res mi je žal za vašega kužijauser posted image
Naš pustolovec se bo očitno zlizal, samo malo boleče bo še vse slupaj.
No, mi smo sedaj doma. Ima zlomljeno medenično kost - k sreči nekompliciran zlom, ki se pozdravil sam od sebe, nekaj šivov, pouno telo odrgnin, ves je zadrogiran od pomirjeval, pa kup zdravil je dobil za domov.
Revko naš. Ga bo še kar prebolelo vse skupaj, dokler se ne poceli...v tak izid smo upali, tako da sem ne glede na vse vesela, da se je zanj izteklo tako in ne slabše.
Bo pa precrklan sigurno tako, kot še nikoliuser posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 21:35:27   
Rožica I
O, revček mali user posted image  user posted image , samo da ni hujšega user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 22:08:04   
Muca Copatarica
Bogi. Upam, da bo še vse ok.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 22:26:53   
* Mateja *
O bošček. Boga zahvali, da ni umrčkal, bošček. Zdej ga pa le pocaratajte junaka pasjega! 

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
15.3.2008 23:06:10   
Ajvy
držim pesti, da lepo in čimpreje okreva

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
16.3.2008 2:39:57   
baguSka
O hudo... user posted image  No, saj se bo izmazal.. in bo vse se ok. Od zdej naprej ga pa la cuvajte kot ne vem kaj.

Meni se je tud enkrat ze zgodilo, da mi je pred avto skocil kuza, ki ni bil na vrvici.. torej lastnica se je z njim sprehajala po plocniku, nakar je kuza kar naenkrat skocil na cesto pred moj avto.. user posted image user posted image user posted image  Itak sem takoj stopila na bremzo in hitela ven iz avta gledat, kaksna je situacija, ampak je kuza ze cvilece pobegnih v gozd.. Hvala bogu je bil rotvajler in da je bil tok mocna pasma, da ni obcutil hujsih posledic.. Seveda sem gospe kljub temu ponudila pomoc in ji ponudila prevoz do veterinarja, da bi ga pregledal, vendar sem v zahvalo dobila z macolo po glavi... user posted image user posted image  Se je zenska tok zdrla name, da kaj vozim po cesti, ce vidim da se je tam sprehajal pes... user posted image user posted image user posted image  In da sem prekleta nora soferka in naj raje bezim, da ne bo poklicala policije in s pestmi mahala proti meni, da sem ji povozila njenega psa in kaj je z mano itd itd.. user posted image  

Meni osebno grozna izkusnja. Kot prvo mi spusti psa pred avto (se mi je skor srce ustavlo, nehala sem dihat, pa se jokat sem se zacela kot otrok), se ustavim, ji ponudim pomoc, ona pa men da sem jaz vsega kriva.. user posted image user posted image user posted image  Najraje bi sla sama po njenega psa (ce nebi bil rotvajler bi sla sigurno) in ga odpeljala do veterinarja, njo pa bi pustila tam..

In kaj sme nardila kasneje?? Budala jst.. Ko sem se vracala nazaj grede, sem jo spet srecala.. In spet ustavim avto in odprem okno, da bi jo vprasala, ce je s kuzkom vse ok. In ona spet zacne tolct po avtu in razbijat in kricat... user posted image user posted image user posted image  Mislim ne vem no..

Sej vem, da tale tema zdele ne spada glih sem. Ampak mogla sem povedat, ker sem se glih spomnla te svoje izkusnje. Tega ne privoscim cisto nikomur, da mu avto zbije kuzka.. Tud moj je enkrat za las usel, da ga avtomobilske gume niso ujele... uff.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
16.3.2008 10:44:31   
Čupka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

O hudo... user posted image  No, saj se bo izmazal.. in bo vse se ok. Od zdej naprej ga pa la cuvajte kot ne vem kaj.

Meni se je tud enkrat ze zgodilo, da mi je pred avto skocil kuza, ki ni bil na vrvici.. torej lastnica se je z njim sprehajala po plocniku, nakar je kuza kar naenkrat skocil na cesto pred moj avto.. user posted image user posted image user posted image  Itak sem takoj stopila na bremzo in hitela ven iz avta gledat, kaksna je situacija, ampak je kuza ze cvilece pobegnih v gozd.. Hvala bogu je bil rotvajler in da je bil tok mocna pasma, da ni obcutil hujsih posledic.. Seveda sem gospe kljub temu ponudila pomoc in ji ponudila prevoz do veterinarja, da bi ga pregledal, vendar sem v zahvalo dobila z macolo po glavi... user posted image user posted image  Se je zenska tok zdrla name, da kaj vozim po cesti, ce vidim da se je tam sprehajal pes... user posted image user posted image user posted image  In da sem prekleta nora soferka in naj raje bezim, da ne bo poklicala policije in s pestmi mahala proti meni, da sem ji povozila njenega psa in kaj je z mano itd itd.. user posted image  

Meni osebno grozna izkusnja. Kot prvo mi spusti psa pred avto (se mi je skor srce ustavlo, nehala sem dihat, pa se jokat sem se zacela kot otrok), se ustavim, ji ponudim pomoc, ona pa men da sem jaz vsega kriva.. user posted image user posted image user posted image  Najraje bi sla sama po njenega psa (ce nebi bil rotvajler bi sla sigurno) in ga odpeljala do veterinarja, njo pa bi pustila tam..

In kaj sme nardila kasneje?? Budala jst.. Ko sem se vracala nazaj grede, sem jo spet srecala.. In spet ustavim avto in odprem okno, da bi jo vprasala, ce je s kuzkom vse ok. In ona spet zacne tolct po avtu in razbijat in kricat... user posted image user posted image user posted image  Mislim ne vem no..

Sej vem, da tale tema zdele ne spada glih sem. Ampak mogla sem povedat, ker sem se glih spomnla te svoje izkusnje. Tega ne privoscim cisto nikomur, da mu avto zbije kuzka.. Tud moj je enkrat za las usel, da ga avtomobilske gume niso ujele... uff.


Joj, groza BaguSka. Tale baba pa res nima treh čistih. Prav žal mi je, da si naletela na takšno. Res. Pa je že samo to, da ti je kuža skočil pred avto, dovolj grozno. Si predstavljam, kako bi bilo meni. Mislim, da bi ravnala, tako kot si ti. Dočim je včerajšnji šofer mirno odpeljal naprej. To me je zelo potrlo, samo ima verjetno moj user posted image prav,....naš kuža je tudi ves zmeden tekel naravnost domov, otrok še ni bilo zraven, saj sta tekla za njim, samo je pač kuža precej hitrejši. In nikjer ni bilo nikogar, da bi lahko šofer ustavil in vprašal, če je vse OK...

Drugače je pa za nami kar dolga noč, saj je ves čas cvilil od bolečin in vstajal, uležat si pa ni upal nazaj, tako da sem ga vedno znova polegala in med tem je kar tulil od bolečinuser posted image . Drugače je pa boljše, je tudi precej veselo jedel in celo par korakov naredil zunaj ter opravil potrebo.

< Sporočilo je popravil Čupka -- 16.3.2008 10:45:15 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
16.3.2008 10:59:13   
SILVA
baguSka, tudi če bi tista ženska klicala policijo, bi ona dobila kazen, pa še popravilo avtomobila bi ti morala plačati.
Pes mora biti na povodcu.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
16.3.2008 12:10:26   
LoCa
Čupka, pocartajte user posted image . me veseli da ni nič hujšega. zdej bo pa kraljeval po vaših objemih user posted image .

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
17.3.2008 8:35:13   
honey
Upam, da bo user posted image  čimprej okreval in da ga bo kmalu nehalo boleti. Mogoče mu je bila pa to izkušnja, da bo naslednjič, če pride spet do take situacije, da bi tekel čez cesto, bolj pazljiv? Sicer nam se še ni zgodilo, da bi kužija avto zbil, ker je lump navajen hodit čez cesto samo s kakšnim človekom in se nam je že zgodilo, da je pobegnil (nagon, nimaš kaj, če se punce ženijo) in je moral čez glavno cesto. No, ampak je čakal na drugi strani ceste tako dolgo, da je prišla mimo ena ženska, ki je ravno tako želela prečkati cesto in je šel potem z njo čez cesto. Prebrisan, ni kaj user posted image .To nam je povedala znanka, ki ga je gledala skozi okno, ker ji  ni bilo jasno, kaj naš kuža dela na drugi strani glavne ceste. 

Nam je pa muco že zbil avto in moram reči, da je zdaj tako previdna, ko prečka cesto (ne sicer magistralko, ampak lokalno), da počaka za robom ceste in ko res ni nikjer nobenega avtomobila, steče čez cesto. Stara mislim da je bila približno 1 leto, ko jo je zbil avto, zdaj jih ima pa že 19.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
17.3.2008 9:42:28   
Čupka
Naš peso sigurno ne bo več imel te priložnosti. Sicer je vedno, ampak res vedno na povodcu. Tako da je bila to šola otrokoma, da ga ne bosta več spuščala.
Sem pa imela pred leti kužiko, ki je bila tako rekoč vedno brez povodca in je vedno hodila ob meni, odreagirala na vsak stoj in čakaj. Občasno se je sama potepla in je obvladala hojo čez cesto. Tudi sicer je obvlada vse, razen govorauser posted image  Je pa res, da je prišla k nam kot mladička, sedajšni kužek pa kot odrastel pes, popolnoma nevzgojen in nesocializiran. Tudi on sedaj obvlada že veliko stvari, hodil bo pa verjetno vedno na povodcu. No, v mestu itak, v naravi bi ga pa bilo kdaj luštno spustit...

Drugače je pa boljši, le da mu bom verjetno morala nabavit tisti hecni PVC ovratnik, ker si hoče sam pobrati šive. Če si jih ne bo že danes dopoldan, ker je bo par uric samuser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
17.3.2008 13:12:59   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Naš peso sigurno ne bo več imel te priložnosti. Sicer je vedno, ampak res vedno na povodcu. Tako da je bila to šola otrokoma, da ga ne bosta več spuščala.


Da ne bo zamere, naj pojasnim, kaj sem mislila z drugo priložnostjo: če vam bo spet ušel, ker vem, kako so tile pasji lumpi iznajdljivi. Če ga še tako gledaš in paziš, najde luknjo in ti spi... Vsaj naš tavečji je tak. Pa je tudi ves čas na povodcu, ker nikoli ne vemo, kaj bo storil, če srečamo drugega psa, ampak vseeno se nam je že 2x (v 9 letih) zgodilo, da nam je zgasniluser posted image  No, ampak na srečo ni bilo hujšega, je ušel samo k sosed, pa še to ni nobene ceste, ampak lahko bi se pa obrnil na drugo stran.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
17.3.2008 13:33:29   
helloKitty
Čupka samo da se je vse dobro izteklo. user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
17.3.2008 16:36:00   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: honey

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Naš peso sigurno ne bo več imel te priložnosti. Sicer je vedno, ampak res vedno na povodcu. Tako da je bila to šola otrokoma, da ga ne bosta več spuščala.


Da ne bo zamere, naj pojasnim, kaj sem mislila z drugo priložnostjo: če vam bo spet ušel, ker vem, kako so tile pasji lumpi iznajdljivi. Če ga še tako gledaš in paziš, najde luknjo in ti spi... Vsaj naš tavečji je tak. Pa je tudi ves čas na povodcu, ker nikoli ne vemo, kaj bo storil, če srečamo drugega psa, ampak vseeno se nam je že 2x (v 9 letih) zgodilo, da nam je zgasniluser posted image  No, ampak na srečo ni bilo hujšega, je ušel samo k sosed, pa še to ni nobene ceste, ampak lahko bi se pa obrnil na drugo stran.


Ah, kje Honey, nobene zamere, veš da neuser posted image  Upam da ne bomo jedli zarečenega kruha in da se nam ne bo to še kdaj zgodilo....

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zbilo nam je kužka :-(
19.3.2008 10:18:18   
Čupka
Kužija peljem danes h veterinarju. Vedno slabše je. Ne je (niti tistih stvari, ki jih sicer najbolj obožuje in je pripravljen vse naredit za grižljajček), ne pije, samo spi, na nogo sploh več ne stopiuser posted image  Grozno je žalosten in potrt. Na sumu imam, da je njegovo stanje rezultat obujenih travm iz pretklosti, ker se kar našrej trese, joka,....
Bom poročala, kaj bomo opravili danes. user posted image

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?