|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 20:52:41   
glen
Pozdravljeni.
Zanima me kaj prakticirate glede dveh postelj v eni otroški sobi.

 

Ali je to klasičen pograd,pograd na L ali navadna postla pod katero se izvleče še eno ležišče?

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 20.2.2008 22:20:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 20:55:50   
glen
Joj se opravičujem mi je računalik zagodel.
Hotela sem vas vprašati če prakticirate navaden pograd,pograd na L ali navadno postlo z dodatnim ležiščem ki se izvleče.
Moderatorji lahko popravite moj post,slike proč pa krajšat?

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:02:39   
kaja26
meni je všeč to

http://www.maros.si/si/katalog/otroske_in_mladinske_sobe/231/details.html?item=246

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:06:13   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

meni je všeč to

http://www.maros.si/si/katalog/otroske_in_mladinske_sobe/231/details.html?item=246



Tudi meni user posted image  te postelje, ki si prilepla mi pa delujejo, kot bolnišničneuser posted image

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:06:39   
Anonimen
Meni je najbolj všeč navaden pograd (samo ne ta na sliki - ta je kot v zaporih), ker zavzame najmanj prostora in je potem igralnega dela v sobi več. Pa tudi če je pograd v L, potem je ponavadi vmesni prostor izkoriščen s kakšnimi omaricami in lestvami in na koncu je ta zadeva kot ena ogroooomna gmota sredi majhne sobe. Da se ne da dihat.

(odgovor članu kaja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:28:49   
kaja26
v bistvu so to bolj mladinske sobe


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:41:23   
glen
Samo sprašujema kaj se najbolje obnese v praksi in ne kaj vam je všeč kar se videza tiče.
Za sliko pograda iz ikee pa sem že napisala da je pršlo do pomote da sem jo prilepla.
Znam sprejet vsako mnenje ampak nezastopim nekaterih, zakaj skrenejo s poti glede vprašanja.
Nesprašujem če vam je pograd ki sem ga po pomoti prilepla všeč ampak iz izkušenj kaj se najbolj obnese.
Hvala pa brez zamere.


(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:43:00   
žarnica
MI smo kupili čisto navaden pograd. Ena postelja je že v uporabi,druga bo čez kakšno leto.user posted image Bomo pa dali postelji najprej v obliki črke L,šele potem eno na drugo.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:43:38   
Blejka26
jaz mam čist enak problem kot ti..moj hoče pograd,jaz pa nisem ravno zadovoljna s tem..nočem da se kregata kdo bo zgoraj kdo spodaj..sva ga imeli z sestro in vem kako je to

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:44:05   
glen
Sibil RR hvala a lahko prosim še slikco zbrišeš?

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
20.2.2008 21:46:05   
glen
Žarnica
Kje pa ste oz. boste dobili tak pograd da lahko spodnjo postlo date najpre v obliki črke L in kasneje pod pograd.
Upam, da me razumeš?

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
21.2.2008 8:23:20   
aluš
Pri nas imamo klasični pograd. Če bi imela v sobi več prostora, bi 1000x rajši dala tak pograd na L. Pa je žal soba dolga in ozka. Ampak ne da gre v sredini vn, ampak sta obe postelji ob steni. Ker se mi zdi, da ta zgornjega lahko malo nižje spustiš, pa ta spodnji ima malo "zraka". Bolj je odprt po mojem občutku. Ker pri klasičnem sta "narovnana" ko domine eden na drugega.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
21.2.2008 10:08:11   
glen
Aluš.
Mi imamo enak problem soba je dolga 5 m in široka samo 2,20.
Pograd na L bi mi sicer šel v sobo, samo pol se mi zdi da mi ful prostor zapre.


(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšni postli za dva otroka?
21.2.2008 10:54:22   
žarnica
glen,očitno sem jaz narobe razumela. POstelji bomo dali ob steno. Eno po dolgem in eno počez. Res bo manj prostora v sobi,samo ne bi dala ravno 3-letnice na zgornjo posteljo.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Pralni prašek


Katerega uporabljate in ste z njim zadovoljni?

Ariel (42%)

Persil (26%)

Luna (7%)

Faks (1%)

Dash (13%)

trgovinske blagovne znamke (11%)


Število vseh glasov: 9937

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!