|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Musaka
28.2.2008 13:44:21   
Janeja
A ima katera kakšen fajn recept za musako?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Musaka
28.2.2008 14:53:00   
Anonimen
kg krompirja
50 dag mletega mesa
poper
sol
strt česen
lahko tudi baziliko, vegeto, peteršilj
Poliv:
2-3 dcl mleka
1/4 kisle smetane (nekaj smetane pustiš, da namažeš na vrhu)
nariban sir
2 jajca

Na vročem olju spraži čebulo, meso in dodaj začimbe. Krompir nareži na tanke lističe in jih kuhaj v vodi, vrejo naj 4 minute, odcedi, splakni z mrzlo vodo. V posodo daješ plast krompirja, plast mesa, poliješ s polivko, in ponavljaš. Končaš s krompirjem in zaliješ, kolikor ti je še ostalo poliva. Na vrhu namažeš s kislo smetano in daš pečt. Jaz pečem v teflonski okrogli posodi (ca24 fi) eno uro in pol. Lp

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Musaka
28.2.2008 20:47:19   
Janeja
Najlepša hvala! user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Musaka
29.2.2008 19:07:23   
sončika84
jaz pa sem včeraj naredla zelenjavno musako. in sicer sem krompir prvo mal skuhala,tko na pol. Popražla čebulo,melancane,mal grahka k sm ga še mela za porabt,mal pelatov. vse to začinla. pol sem oluplaa in narezala krompir. dala eno plast kromirja na naoljeno dno steklene posode, nanj tole zelenjavo,posla mla sirčka naribanega,pa spet plast krompirja, zelenjave,sirčka in na vrh zadnjo plast krompirja. po tem krompirju sem spet posula mal sira in polila sladko smetano zmešano s soljoter dala pečt. je pršla prov fina! Pa še prvič sem delala musako sploh! 

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Musaka
29.2.2008 19:12:03   
pika74
Dobra ideja. Jaz bom tud jutri to probala.



_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Musaka
1.3.2008 14:31:42   
pika74
Evo - ratala je musaka user posted image user posted image user posted image  in to prvič v življenju user posted image .
Sem pa dala poleg mesa in krompirja še pražene bučke vmes in na vrhu polivko, ki je bla narejena iz 1 jajca, sladke smetane in malo mokce. MMmnjami.... sva si obliznila prste na konc user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Musaka
1.3.2008 14:33:55   
Janeja
Poročilo o današnjem kosilu:

zmiksala sem oba recepta skupaj in naredila mesno zelenjavno musako. Njami...
Že v meso sem med praženjem dala paradižnik, pa papriko in nariban korenček. Ko sem zlagala musako pa sem na plast mesa dala še poparjen ohrovt narezan na male koščke, pa malo korenčka in koruzo. Na to pa spet krompir, pa meso,...
Res je bila zelo dobra, pa zaradi zelenjave tudi fino sočna. Krompirja pa nisem predhodno nič kuhala, pekla sem 1 uro in 15 minut, pa je bilo vse pečeno!

Hvala še enkrat za ideje.



(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Musaka
1.3.2008 14:35:05   
Janeja
Pika74, sva se pa istočasno hvalile. user posted image


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Musaka
1.3.2008 14:41:44   
pika74
Ja... pa še dobro se je jedlo pri vas in pri nas danes user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Musaka
1.3.2008 14:53:52   
sončika84
user posted image user posted image ni težko za narest ne pika? K vidm d si tut ti prvič delala. me veseli,da vam tkole lepo uspeva. kar tko naprej!user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Musaka
1.3.2008 14:58:49   
pika74
Ja točn tko... drugič bo pa na isto foro še lazanja padla user posted image . In namest krompirja bodo testenine oz. lazanje.  Pa si bomo spet oblizoval prste user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Musaka
6.3.2008 14:21:26   
Lia25
http://www.mojirecepti.com/glavne-jedi/3.html

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?