|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam na dpust???
29.4.2008 10:20:46   
heli23
Pozdravljene!
Vem da je bilo že zelo veliko napisanega o poletnih dopustih, a vseeno me zanima kje ste bile z svojimi malčki najbolj zadovoljne??? Mi gremo letos prvič na dopust v troje, z sinom user posted image , ki bo v juliju star 10 mesecev. Kaj je najbolje iti v hotel ali apartma? Kje so najboljše plaže user posted image za malčke???  Je bolje iti na hrvaško ali tujina bolj eksotične destinacijeuser posted image ??? Dosti sem že gledala po netu, a mi je lažje če nekdo pove iz izkušenj kje je bil zadovoljen!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam na dpust???
29.4.2008 10:38:03   
Anonimen
Jaz še sicer nimam otrok, vendar ti lahko povem kje se mi je zdelo najbolj primerno za otroke. Glede plaže in naravne sence bi ti svetovala Brelo al pa Tučepe. Makarska ima tudi veliko sence, vendar je kr gužva. Jaz bi šla z tako majhnim otrokom najverjetneje v apartma.
Ne bi pa se odločla za Pag, ker je ful malo naravne sence oz. je sploh ni.
Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu heli23)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam na dpust???
29.4.2008 10:56:26   
kristinaj
 
če bi pa morala izbrati bi šla v apartma, ker je bolj komot, več prostora, s tem, da imamo polni penzion v bližnjem hotelu, pa še malčku lahko v apartmaju kaj dodatnega skuhaš, ker ravno greska na mleku mu v hotelu za večerjo ne bodo delali.......
lahko pa da ima kakšen hotel v sklopu celo apartmaje....

glede plaže bi pa izbrala kakšno ki ima dosti naravne sence, polno sprehajalnih senčnih poti, glede plaže bi pa najrajši, da je betonska, ker taki mali vse stavijo v usta in ne bi ravno rada stalno za našo malo kričala, da tega ne sme v usta dajat, še posebej mivke in pa malih kamenčkov.... .......

jaz bi najprej ustrezen hotel poiskala in šele nato bi se s plažo obremenjevala..... takemu malemu je itak vseeno ali je na plaži ali ne......

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam na dpust???
7.5.2008 9:18:15   
ThinkPink
Mi smo na istem kot vi. Naša bo junija stara 10,5m, zato smo se odločili za dopust na Hrv. (Poreč)...v primeru, da bo kaj narobe, nam dosadi...karkoli...smo v 4 urah doma.

Smo pa rezervirali bolj družinski hotel, kjer imajo polno igral za otroke, otr. bazenček, senčko na plaži... in AI ponudno, tako da smo za zajtrk, kosilo, večerjo preskrbljeni, za vmesne obrokece, pa bom tamali dala kakšno sadje, jogurt...

V hotel gremo zato (čeprav so mnogi odsvetovali zaradi otroka), ker za mene dopust ne predstavlja kuhanja, pomivanja posode, čisščenja, pospravljanja... Ves prosti čas hočem preživeti z mojima in uživati. Obroke pa si bomo že organizirali tako, da se bomo 100% prilagodili dojenčici.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam na dpust???
7.5.2008 12:23:35   
zofa
Naša družinica je bila z eno letno deklico prvič na morju na otoku Krku (Baška).
Ker sem bolj "ziheraške sorte" smo šli raje v apartmaje, da sem sama kuhala, izbrali smo otok, kjer se da priti do njega brez trajekta in je dosti blizu doma. V 3 urah smo bili doma. Imeli smo se lepo, apartmaji so bili blizu obale, le senčke ni bilo, smo si pa zato pomagali z marelo in nismo hodili na plažo v času hude vročine. Po 12 uri smo počasi kuhali kosilo in potem malo počivali v sobici.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?