|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozdravljene!
1.2.2005 12:24:59   
belica
Preden zacnem jamrat, naj vam prvo posljem veliko toplih soncnih zarkov iz soncnega Portoroza, da vas pobozajo in vas spravijo v dobro voljo.

Drugace pa kljub temu da je soncek, sem malo tecna, morda zato ker mam za dobit:hudicek: ta taden, pa se nekaj me zbada v desnem jajcniku, kot pri HSGju. Nikakor se ne moreva zmenit kako bova opremla hiso, pa se tasca je skoz neki pametna, kr vse bi naredla po svoje, kot, da bo ona tam zivela!!!

:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pozdravljene!
1.2.2005 12:29:50   
diamantka
ojla,
tudi v lj., je sonce, imamo temperature čez 0, vendar bi raje bila tudi jaz v svijem domačem Portorožu, kot pa v Lj.!
Mislim, da ga bom kmalu obiskala tudi jaz, zdej je še čedno, k ni tok ljudi na obali!
uživej in v misli, da morda ne pride gospa M:hudicek: te lepo pozdravljam! ;)

(odgovor članu belica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pozdravljene!
1.2.2005 12:47:52   
anadejka
Pozdravljeni:rozica::rozica::rozica:
Uffff ja jest bi tut šla na morje....kok lepo k zamižiš in poslušaš valove.....huh,pol jih pa odpreš in vidiš da si v grdi pisarni.

Ejjj Belica a lohk pridem mal kteb na morje?;)

Tut jest sem pred kratkim imela HSG.Belica to zbadanje lahko pomeni :modri::duda::roza:,jaz ti vsekakor držim :miska::miska::miska:.Kar se pa tašče tiče,ji prisluhni,mogoče pa iam še kaj prav,če pa misliš da ne jo ignoriraj in naredi po svoje.

Pa lep pozdrav:miska:

(odgovor članu belica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pozdravljene!
1.2.2005 12:54:21   
baguSka
Hvala za morske tople sončne žarke,
verjetno so bolj koristni kot tile tuki v LJ!;)

Verjamem da si malce tečka zarad opremljanja..
Verjetno dost na to vpliva tud tvoja M k prhaja!? Btw tud mene skoz neki boli po jajčnikih, pa sm glih konc M mela..

Glede tašče je pa tkole:tud jst sm mela neki časa mal probleme glede tega. Najprej sm povedala mojmu da me to mal mori, pa je potem on reku njen naj se mal ohladi, nato sm pa še sama omenila, da men pač tko kot je njej ni všeč in da mamo pač ljudje različne okuse.;) Je kar zaleglo, sej se že kar neki časa ne vtika več v naju in tud sama pravi, da nej živiva po svoje in da se ne bo vmešavala niti v najino vezo niti v otroka ko bo prišel.:zmeden2:

(odgovor članu belica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pozdravljene!
1.2.2005 12:55:41   
baguSka
In se seveda od takrat razumemo ODLIČNO!!!;)

(odgovor članu belica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pozdravljene!
1.2.2005 14:40:54   
Anonimen
Ne belica..tudi slabo vreme se pripravlja poglej skoz okno proti kopru,seveda če ti razgled seže do tu...vse črno je nad nami...dež se pripravlja:bravo::)-:)-:)-:)-

(odgovor članu belica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pozdravljene!
1.2.2005 14:44:21   
Anonimen
Sem skoraj pozabila...povej si si zrihtala ginekologa?Kje?

(odgovor članu belica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pozdravljene!
3.2.2005 13:10:17   
belica
oj, pozdravljene po dolgem casu, nekaj mi je stekal internet, pa vam nisem mogla pisat.

Ma seveda lahko prides na obisk andrejka76, drugace pa punce hvala za nasvet vendar mi je full glupo njemu kaj gnjavit zaradi njegovih, da mi ne bi zameru, sej veste starsi so le starsi, ceprav tudi on ve da delajo narobe, kaj pa morem, bit tiho in trpet,kod da naimava drugih tezav, sploh se ne cudim da od tega vsega pritiska ne dobiva :duda:
neva6 nisem se klicala za zdravnika, ravno zaradi tega, ker imava toliko teh stvari,da nisem utegnila, bom pa pa vam sporocim.
Vsem skupaj zelim en lep pozdravcek:rozica:

(odgovor članu belica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?