|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 10:06:58   
Tinna
Zanima me koliko časa ste uporabljali Tommy Tub. Sicer naš Luka zelo uživa v njem a začel se je že dvigovati na nogice.
A ima mogoče katera tisti sedež za v ta veliko banjo mislim, da je Flipper ali neki takega in kako se obnese?

LP:sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 10:13:51   
M&P
Za Tommy Tub ti ne bi vedla povedat,ker imamo mi Fliperja in je super.Mala ful uživa v njem,pa še skoz je ni treba držat in jo brez problema lahko umijem.:sloncek:

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 10:23:35   
TaRe*
Mi imamo fliperja in je res super.Končno tudi mami uživa pri kopanju.9nebesaPrej sem jo mogla držat,zdaj pa samo sedim zraven in jo opazujem,kako čofa.:bravo:
Če te zanima,kako zgleda,poglej v moj album,so slikce čisto "frišne":muca:

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 10:36:25   
BONI*
Od kdaj pa lahko uporabljaš sedež za v veliko banjo? Koliko mora biti star? Ali mora že samostojno sedeti?

Lp, Boni

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 10:55:49   
Pi-kica 1
Zanima me, kje se pa kupi tale Flipper in koliko stane?

LP

Pi-kica

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 11:38:34   
M&P
Boni* :duda:mora vsaj že malo čičati;)
Pi-kica jaz sem ga kupila preko spletne strani Sončka in je bil tam okol 6.ooosit:sloncek:

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 12:38:08   
Tinna
Hvala vsem za odgovore. Vaše slikice so pa res full dobre :bravo:in so me kar prepričale, ko vidim kako Rebeka uživa s fliperjem. Nekje sem prebrala, da je primeren od šestega oz. sedmega meseca naprej. Prodajajo ga pa tudi v Baby-centru in cena je tudi okrog 6.000 SIT.

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 13:09:24   
PIAF
Jaz sem šla gledat slikico *tare - to ga imaš v tuš kabini? Koliko pa stane to in kje se dobi?

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 13:10:31   
PIAF
Joj, nisem brala vseh postov, je že napisana cena.!
Mi čebrička več ne uporabljamo od 3.meseca naprej.

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 18:06:10   
Seven*
Jaz nisem kupila Flipperja, ampak sem sla v Toysa, kjer imajo skoraj identicen sedez za smesno nizko ceno. Mislim da stane 15 eurov al nekaj takega. Pa se super obnese...

Tummy-ja smo uporabljali do 7 meseca, ker se je potem zacel vstajat. Ni mu pa se bil premajhen, bi se se komot kopal..samo vstat je malenkost bolj enostavno tam..


(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 19:52:07   
bini
tut mi imamo fliperja in uživanju kar ni konca ob vsakem kopanju :) ... ampak zdaj zna mala že tako špricat, da je kljub veliki banji cela kopalnica z mano vred mokra :ups::sloncek:

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tommy Tub ...koliko časa
3.2.2005 21:01:41   
TaRe*
Ja,jaz ga imam v tuš kabini,je pa tale malo višja kadička,tako da gre ravno prav vode vanjo.
Kupila pa sem ga v Baby centru,pa sem dala za njega 6900 sit.:muca:

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tommy Tub ...koliko časa
4.2.2005 22:12:43   
Anja167
Mi smo ga ravnokar nehali uporabljati (pri 6,5 mesecih), iz istega razloga kot vi, Tinna. Zdaj se 3 dni kopamo v novi banjici - v kadi porabimo preveč vode :(. Moram reli,d a se mi je čisto podrl koncept kopanja (kaj najprej, kaj potem, kje, kako...) in sem vsa nesrečna :((.

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?