|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gel bra
15.4.2008 10:18:53   
Party
Pozdravljene!

imate kakšne izkušnje s takimi modrčki in kopalkami,ki imajo vstavljene te blazinice z gelom? kako se obnesejo? sem gledala liscine kopalke,zgledajo fajn. samo cena je pa user posted image ...
ima še kakšna druga znamka kopalk take modrčke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gel bra
15.4.2008 10:34:27   
suzanamai
Jaz imam en hud gelbra že 5 let in sem full zadovoljna. Edino v stroj ga ne upam datiuser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Party)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gel bra
15.4.2008 11:08:31   
facka
jst sem ga mela pred leti od Lisce, moje izkušnje so take, da pride dost težek, pa potila sem se, ko ga snameš, ful smrdi. Zdržal je pa kar dolgo, razen naramnice so popustile.

(odgovor članu Party)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gel bra
15.4.2008 12:19:40   
Anonimen
jz samo te kupujem ampak ne liscinih ampak od Cometa, ker samo v teh modrčkih zgledam kot da nekaj imam notri user posted image

Perem jih ročno, čeprav tudi v pralnem stroju zdržijo, vendar pa je potem njihova "življenjska doba" krajša (sem imela en modrček ki sem ga prala ročno in enega v stroju, prvi je zdržal 2x več kot drugi)
Je pa poleti res malo problem, ker se potiš in modrček res smrdi, ampak če ga vsak drugi dan splakneš je pa čisto ok.

V glavnem, jz kupujem in prisegam samo na te user posted image


(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gel bra
15.4.2008 13:16:32   
Anonimen
Jaz pa sem si kupla tak modrček v H&M, pa je res ful fajn. Naredi lepo obliko prsi in zelo prijeten je za nosit. Cena se mi je zdela kr ugodna za modrc z gelom. Perem pa ga vedno v pralnem stroju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gel bra
15.4.2008 13:37:37   
helloKitty
Jst ga imam od Skinnyja mensezdi. Sem kar zadovoljna, čeprav ga ne nosim dosti. Perem ga pa na roke. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gel bra
15.4.2008 14:54:06   
1vetrnica
jz samo te kupujem ampak ne liscinih ampak od Cometa, ker samo v teh modrčkih zgledam kot da nekaj imam notri

Perem jih ročno, čeprav tudi v pralnem stroju zdržijo, vendar pa je potem njihova "življenjska doba" krajša (sem imela en modrček ki sem ga prala ročno in enega v stroju, prvi je zdržal 2x več kot drugi)
Je pa poleti res malo problem, ker se potiš in modrček res smrdi, ampak če ga vsak drugi dan splakneš je pa čisto ok.

V glavnem, jz kupujem in prisegam samo na te
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

jz samo te kupujem ampak ne liscinih ampak od Cometa, ker samo v teh modrčkih zgledam kot da nekaj imam notri user posted image

Perem jih ročno, čeprav tudi v pralnem stroju zdržijo, vendar pa je potem njihova "življenjska doba" krajša (sem imela en modrček ki sem ga prala ročno in enega v stroju, prvi je zdržal 2x več kot drugi)
Je pa poleti res malo problem, ker se potiš in modrček res smrdi, ampak če ga vsak drugi dan splakneš je pa čisto ok.

V glavnem, jz kupujem in prisegam samo na te user posted image





kafetka, kje se da kupit v Lj. kometov modrc?

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gel bra
15.4.2008 22:28:56   
ellie
Jaz sem ga tudi kupila v H&Mu...mislim, da sem dala enih 12eur. Je ful lepo izdelan, naredi lepo obliko,...perem ga kar v pralnem stroju. Res pa, da ga nosim redko...samo ko rabim push-up pri kakšni majčkiuser posted image  imam drugače že naravno dovolj zaloguser posted image

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gel bra
17.4.2008 6:29:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica



kafetka, kje se da kupit v Lj. kometov modrc?


Za Lj. nimam pojma, kupujem v Radovljici in na Bledu user posted image

(odgovor članu 1vetrnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?