|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porod pri dr. JURCI
1.4.2008 10:13:16   
julči
ŽIvjo punce!

Počasi se približuje tudi moj PDP in razmišljam o tem, da bi šla rodit v Trbovlje. Sicer sem iz Medvod, moj ginekolog je pa dr.Jurca. A ima katera kake izkušnje za podelit? Kako je bilo? A je bil on potem zraven pri porodu???

HVALA ZA VSE INFORMACIJE!!!

Pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porod pri dr. JURCI
1.4.2008 12:37:25   
MUNIKA
Moja sestra je tudi iz Medvod in je drugega otroka rodila v Trbovljah, pri istem zdravniku in bila z vsem, kar se je v porodnišnici dogajalo, bolj zadovoljna kot v Ljubljani, kjer je rodila prvič. Predvsem je bilo manj porodnic in so se ji tako lahko bolj posvetili.

Upam, da sem kaj pomagala.

LP Munika.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porod pri dr. JURCI
1.4.2008 12:38:23   
Anonimen
Pri njemu si v dobrih rokah.Srečno.user posted image

(odgovor članu julči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porod pri dr. JURCI
1.4.2008 14:20:36   
madasa
Pozdravljena,
pred 1 mesecem sem rodila v Trbovljah (sem iz Ljubljane) in tudi moj G je dr.  Jurca. Sicer sem imela CR ampak  sem bila res zelo zadovoljna z dr. Jurco in vsem osebjem. Prvič sem rodila v Mb, kjer je bil obup. Tudi sama sem bila na začetku malo skeptična glede izbire, saj v Trbovljah še nikoli nisem bila ampak mi sedaj ni niti malo žal in če še bom kdaj rodila upam da bom spet v Trbovljah pri dr. Juirci.
Lp, pa srečen porod in vse dobro!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porod pri dr. JURCI
1.4.2008 14:57:08   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Pri njemu si v dobrih rokah.Srečno.user posted image


Ja, se strinjam s kind lady. Ko sem šla jest rodit, je bil on zraven in morem rečt, da je res super prijazen in nežen (kar se tiče pregleda odprtja)user posted image . Aja, pa če boš rezana, ti bo naredil lepe notranje šiveuser posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porod pri dr. JURCI
1.4.2008 15:02:39   
Kalina
Men je pa Jurca user posted image user posted image , je bil prej moj G, pa sm ga pol zamenjala. Slabe izkusnje pac. 

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porod pri dr. JURCI
1.4.2008 22:04:26   
julči
Hvala punce!

Kalina če smem vprašat- kaj pa je blo tko slabo, da si ga zamenjala?



(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porod pri dr. JURCI
1.4.2008 22:12:06   
Kalina
Mah, mal je bil nestrokoven, mal nepozoren do nekih pomembnih stvari, mal forsiranja itd. Sam, da ne bo pomote, poroda pri njemu ni blo, ma se do zanositve pri njemu ni prislo, sam trpljenje. Ko sem zamenjala, sem zanosila, AMPAK z IVFjem. 

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porod pri dr. JURCI
3.4.2008 13:05:16   
*blu*
Jaz tudi hodim na preglede k njemu v Medvode. Rodit sem šla pa v Trbovlje in sem bila tudi zelo zadovoljna. Super poskrbljeno za vse, prijazne babce, sestre... Edino kopalnico oz. WC -je bi lahko malo prenovili.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porod pri dr. JURCI
12.4.2008 14:53:29   
julči
Oj,

Kako je pa pol to zgledal- tiste ki niste iz Trbovelj? Verjetno vam ni doma odtekla voda al pa ste doble popadke in se pol peljale v Trbovlje?? Kakšen je bil porod- je dolgo trajalo,.... mal povejte prosim?

Hvala vam punce!

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porod pri dr. JURCI
14.4.2008 14:06:19   
PikaB
Moja sestrična rodila pri dr. Jurci v Trbovljah in bila max zadovoljna.
Tudi jaz bom najbrž rodila tam.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porod pri dr. JURCI
14.4.2008 14:40:59   
stunfek
Jaz sem šla pa v Trbovlje na HSG. Vse je bilo ok. Me je pa ful presunila izjava ene sestre. Sem se pač pozanimala kako je rodit v Trbovljah in je ta sestra (starejša, temna) rekla, da če sem pametna naj prav gotovo izberem eno drugo porodnišnico. Sem jo seveda vprašala zakaj tako misli...odgovor je bil, da tu pri njih imajo ful malo porodov in premalo izkušenj. Ona, da že ne bi tle rodila. A ni to malo "scary", če nekdo od zaposlenih to reče?
Sicer pa je moja kolegica imela tam dvakrat carski in bila obakrat zelo zadovoljna.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu PikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porod pri dr. JURCI
15.4.2008 9:13:00   
*blu*
Na zadnjem pregledu pred rokom sva se dogovorila kdaj pridem v porodnišnico, če pa bi se karkoli prej začelo mi je pa dal št. kamor bi ga lahko poklicala. Meni so potem porod sprožili na dogovorjeni dan. In je blo vse ok.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Porod pri dr. JURCI
15.4.2008 9:19:48   
maybebaby
Jaz sem šla pa v Trbovlje na HSG. Vse je bilo ok. Me je pa ful presunila izjava ene sestre. Sem se pač pozanimala kako je rodit v Trbovljah in je ta sestra (starejša, temna) rekla, da če sem pametna naj prav gotovo izberem eno drugo porodnišnico. Sem jo seveda vprašala zakaj tako misli...odgovor je bil, da tu pri njih imajo ful malo porodov in premalo izkušenj. Ona, da že ne bi tle rodila. A ni to malo "scary", če nekdo od zaposlenih to reče?
Sicer pa je moja kolegica imela tam dvakrat carski in bila obakrat zelo zadovoljna.


Hja se mi kar zdi katera bi to lahko bila. Je imela malo naglasa ( ne samo trboveljskega) ?user posted image


Sama sem namreč že dolgoletna pcientka dr. Jurca in ga nebi zamenjala za drugega!user posted image Skupaj sva dala cel kup posegov, vsakoletnega ležanja po histero in laparo ( zato dobro poznam osebje ) da sva se  prebila do IVF. Sedaj sem srečka nosečka in me več kot crklja!  Komaj čakam, da rodim pri njem...user posted image

_____________________________

caučk...

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Porod pri dr. JURCI
15.4.2008 21:24:31   
julči
BLU dej prosim malo več povej kako je blo- kako je potekal porod, je dolgo trajalo, si dobila umetne popadke, si med popadki lahko kej hodila oz. mela kake druge pripomočke al si skos ležala na hrbtu,.... ???

HVALA!

(odgovor članu maybebaby)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Porod pri dr. JURCI
15.4.2008 21:26:19   
julči
maybebaby čestitke user posted image ! Želim ti lepo nosečnost in tud sporočim kako je blo v Trbovljah ko dobimo user posted image

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Porod pri dr. JURCI
18.4.2008 23:01:44   
Tanayya29
Mi2 sva tudi bila zmenjena,da pridem h njemu rodit...
Pa potem nisem šla,mi je obljubljal eno stvar na zadnjem pregledu pa je čist pozabu,in mi je vse dol padlouser posted image .Sicer sem jaz z njim še kar zadovoljna.Je včasih čist preveč nahitro vse....
Pa pregled po porodu,mu jaz najprej povem da je bil Cr,ko me je pa na mizi pregledoval,pa me je spraševal,če je bil vakumuser posted image user posted image user posted image ,mah ne vem no.....user posted image user posted image user posted image
Sj ga vsi full hvaljo,in še vedno je moj G.,ampak meni je včasih full površn....
Ampak,to je samo moje mnenjeuser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?