|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šparglji
7.4.2008 10:45:16   
nian
živjo!

imam polno dojeno 4-mesečnico. včeraj sem obilno jedla šparglje, ker jih imam blazno rada. potem pa sem v urinu vohala kaj sem jedla user posted image  potem me je začelo skbeti, da ne bi bilo tudi mleko bolj špargljevo user posted image  in res, danes je tamala bolj malo jedla user posted image  ali ima katera izkušnj s tem? ali je mogoče, da ima mleko po špargljih ali vonj ali okus?

pozdravčke

aja, pa še o jagodah bom vprašala ... ali so res tako nepriporočljive? jagodno marmelado sem že brez problemov jedla, kaj pa surove jagode??

hvala za odgovore

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šparglji
7.4.2008 18:27:51   
anju
ja, šparglji pridejo tud v mleko. tudi meni je žal, da je tako. ali pa se bom na ta način lotila odstavljanja (vsaj čez dan)user posted image vsekakor te prosim, če nas obvestiš ali je bilo res hudo bljak za hčerko-?
jagode naj bi bile alergene. poskusiš jih par in vidiš odziv. če ga ni, jih posadi cel vrtuser posted image otrok naj bi jih jedel po 1 letu.

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šparglji
8.4.2008 8:52:28   
nian
hoj

je normalno jedla že popoldne. le dopoldne se je nekaj zmrdovala. potem je bila pa pomoje že tako lačna, da je vse pojedla user posted image  bom še jedla šparglje, le še en dan počakam, da vidim, kakšen drekec bo ven prišel user posted image

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šparglji
8.4.2008 9:03:29   
anju
torej me ne bo še nehal vlečt, če se špargljev najemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šparglji
8.4.2008 10:51:16   
nian
drekec je bil tudi lep in danes bomo imeli špargljevo juho user posted image

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šparglji
8.4.2008 21:09:44   
Zofy
Glede špargljev ne vem, jih bom pa poskusila, ko bo prilika. Jagode pa sem jedla že 1. dan, ko sem prišla iz porodnišnice. Alergene naj bi bile le surove, tako da kompot, marmelado, jogurt lahko brezt problema ješ - tako mi je patronažna razložila. No, in ker  sem se jaz nevede nažrla jagod in drugi dan nauser posted image ni bilo posledic, jih zdaj jem na veliko. Mnjamiuser posted image

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šparglji
9.4.2008 21:14:18   
nian
jaz sem tudi odločena, da jih bom jedla, takoj ko ne bodo tako umetne, kot so sedaj user posted image  upam, da bo

aja, kar se špargljev tiče, jih že tri dni jem, pa ni več težav. dobro molze user posted image

< Sporočilo je popravil nian -- 9.4.2008 21:15:07 >


_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?