|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
11.4.2008 23:03:18   
karmy
Moj brat je v 4 razredu, in ima zdravstvene težave z prebavo oz. izločanjem blata. Ker niso ugotovili kaj je razlog, mu mora mama dajati odvajala vsake toliko, da ne dobi vročine ker zadržuje blato v sebi. Včasih se pa tudi zgodi, da se mu zgodi nesreča v šoli, nakar je mama že povedala na začetku kakšen je problem, in kaj naj bi naredili v tistem primeru. Ker pa se z bratom, učiteljice nočejo ukvarjati, ga pošiljajo k psihologinji ( ki je čisti psihopat - sem jo spoznala - jebe se ji za otroke ) ,da ona kliče domov in govori naj ga pride iskat in govori kakšen karakter je moj brat in kaj naj dela da ne bo tako. Ker je njegovo stanje zdravstvena težava oz. še niso našli izvora problema, ji je razložila mama da nima ona kaj govort glede tega ker ni zdravnica, in da pozna težavo in da jo poskušajo odpravit, vendar da izvajajo potem psihični pritisk na brata, to čisto nič ne pomaga. Ko pa se je osebno hotela pogovort z razredničarko, so se skupaj pol še zbrale ene 4 učiteljice proti enemu staršu in začele napadati kaj vse je narobe in da tako ne morejo več naprej user posted image Kaj so nekatere učiteljice res tako omejene v pameti? to naj bi bile pedagoginje in imele eno dostojno šolo, in nekakšen smisel z delo z otroki, ker to delo ni kar za vsako kuro ki misli da zna predavat, ampak je tudi ukvarjanje z otroki tukaj v igri, kar pomeni delno tudi vzgojiteljsko delo...

Glede na to da nimajo razumevanja z zdravstvenim stanjem mojega brata, in izvajajo še dodatni pritisk potem na njega, da mu gre še slabše v šoli ( poznam te pritiske, sem šla tudi jaz čez to, vendar nisem mela zdravstvenih težav) Kaj narediti? prepisati v drugo šolo oz. se na kakšni drugi šoli pozanimati kako bi se ubadali s tem problemov? Ker ga lahko zajebejo in bo imel slabši rezultat kot bi ga lahko imel in mu lahko uniči možnosti za dobro SŠ...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
11.4.2008 23:11:25   
Marogica
Zadrževanje blata v tej starosti je pri "normalnem" otroku psihološki problem, zato so ga najbrž v šoli napotili k psihologinji. Se meni osebno zdi čisto v redu poteza. Če pa s šolskim psihologmo niste zadovoljni, se obrnite na psihologa v kakšnem zdravstvenem domu. Tako boste dobili še eno mnenje o "stanju" tvojega brata. Pa upam, da ne samo mnenje, temveč tudi pomoč.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
11.4.2008 23:19:37   
karmy
so bili tudi v ZD pri zdravnici in psihologinji vendar baje niso ugotovili nobenega problema. Meni se tudi zdi da je to psihološka težava, vendar tista t.i. pomočnica ravnatelja ki igra psihologinjo, čisto nič ne pomaga. Pisala sem samo zaradi tega ker se mi brat smili ker takšen pritisk izvajajo na njega, ker preko njega se znašajo ker mama ne pride na govorilne ker je rekla da jih ma poun kufer ker blebetajo ko kure, nič je pa ne poslušajo

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
11.4.2008 23:35:08   
Marogica
Ja, samo nekaj boste morali narediti. In mama naj kar gre na govorilne ure in jim tudi to pove, da blebetanjo kot kure, če je to res. Naj uvidijo, da z blebetanjem in pritiski  otroka ne bodo spravili v "red", temveč prej obratno.

Kaj pa ji govorijo oz. v čem točno je problem? Se zaradi zadrževanja blata ne uči, ga je sram, kako postopajo z bratom?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
12.4.2008 0:05:37   
karmy
ja pravijo da je problem v tem ko mu sredi pouka uide, pa so rekle da se nimajo časa ukvarjati z njim, da tako več ne gre naprej, potem ga pa ven pošljejo pred razred ali pa učiteljica kar pokliče mamo naj ga pride iskat ali ga pa pošljejo pomočnici ravnateljice da ona pokliče domov, moja mat si pa ne upa rečt da so kure, ker se boji da bodo potem še slabše se obnašale do njega.  Res da to ni moj problem, vendar se mi pa smili, kot sem že rekla... user posted image Ko pa reče mama, "kaj pa če bi ga peljale na stranišče, pa so rekle, ja sred pouka ne moremo, pa je rekla kaj pa med odmorom? Ja to pa tudi ne ker nimamo časa... "

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
12.4.2008 0:11:25   
Marogica
Madona...naj mati reče, tako, kot je in se naj ne boji. Večjega sranja, kot ga ima sedaj mali, pa res ne more imeti. Tako, pa bo vsaj zaropotala, da jo bodo resno vzeli in predvsem brata. Mater, mene se ne bi kakr tako hitro otresli.

Bogi fantek, tvoj brat...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
12.4.2008 0:29:54   
karmy
ja itak da mu je bedno, meni se tudi ful smili, revček, že tak mu je bad k na probleme z blatom, pol mu pa še samozavest načenjajo učiteljice... baje na govorilnih urah oz. roditeljskih sestankih na glas govorijo o problemih določenih učencih ki so osebna stvar izključno med učiteljico in učencem/staršem, ne pa celega razreda in vseh staršev in jih baje ponižujejo. Sem ji omenila, da naj jih toži zaradi obrekovanja ( vsaj jaz bi to naredila), če ne nehajo, pa je rekla da kdo bo pa bil kot priča, ker se baje noben starš noče izpostavtuser posted image Ampak jaz bi raje tisto učiteljico ene parkrat okol ušes, da jo sreča pamet user posted image Ene so pa res polne dreka in prazne glave, uff, ka bi jim jaz naredila na njenem mestu user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
12.4.2008 0:38:37   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

Ampak jaz bi raje tisto učiteljico ene parkrat okol ušes, da jo sreča pamet user posted image Ene so pa res polne dreka in prazne glave, uff, ka bi jim jaz naredila na njenem mestu user posted image


Tako tudi ne moreš geldati, mogoče nimajo "prazne glave"...le problema ne poznajo in mu pač niso kos. Možno je, da zato tako reagirajo. Resnično bi bil potreben pogovor s psihologom. Potreben za brata in učiteljice, da bodo v bodoče drugače reagirale.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
12.4.2008 0:53:37   
karmy
Ma res ne vem kaj bo naredila. Na psihologa sem tudi jaz pomislila, vendar bi bilo boljše, da se pogovori z učiteljicami, glede tega, ampak tudi problem je v tem, ko se z eno pogovarja zravn še ostale pridejo user posted image Ampak se mi zdi tudi slabo, da se mama izogiba govorilnih ur ( baje gre tja po dolgem času v sredo ) in ker bratu ne da beležke, da pišejo sporočila njej ... bomo vidli kako bo v sredo, samo mislim da krepko napako dela, če bo tiho in se izogibala konfliktu ker bodo potem izvajale pritisk na brata

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
12.4.2008 0:56:05   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

Ma res ne vem kaj bo naredila. Na psihologa sem tudi jaz pomislila, vendar bi bilo boljše, da se pogovori z učiteljicami, glede tega, ampak tudi problem je v tem, ko se z eno pogovarja zravn še ostale pridejo user posted image


Jaz pa mislim, da glede na dosedanje pogovore z učiteljicami resnično ni boljše, da se samo z njimi pogovarjate. One za takšne stvari nisto strokovno usposobljene. So toliko usposobljene, da problem uvidijo-upam, ne pa da ga rešujejo. Ne taklšnega. Za takšno stvar je najbolje, da vklopite psihologa.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
12.4.2008 4:19:43   
Anonimen
Taka goflja, kakor je tvoja mama, pa nič ne naredi? user posted image   Komaj verjamem.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: težave v šoli zaradi zdravstvenih težav
12.4.2008 8:47:17   
bskrle
Tu je potrebna pomoč specialnega pedagoga, ne psihologa.
Je pa res, da imamo učiteljice nalogo, da otroke učimo in vzgajamo. Samo, ti vidiš specifiko tvojega brata, učiteljica jih ima pred sabo pa 20.
Predlagam prešolanje, če je to možno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?