|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali naj grem iz 1 na 2
17.4.2008 13:26:46   
copatek
Živjo,
moj 4,5 mesečni sinček se je pred dvema tednoma začel zopet zbujati ponoči za hranjenje. Prej je spal skupaj od 20h do 5h zjutraj, zdaj pa se zbudi že ob 24h ali ob 1h zjutraj. Zvečer mu dodajam BEBA 1. Zanima me, če je možno, da ga to mleko ne nasiti več dovolj, da bi prespal celo noč. Razmišljala sem, da bi poskusila z BEBO 2, vendar se sprašujem, če je to pametno pri tej starosti, kljub temu, da na škatli piše od dopolnjenih 4-ih mesecev. Skrbi me namreč, kaj bo s prebavo, saj ima že tako velikokrat težave s kakanjem, prav tako pa, ali se bo začel še bolj rediti - že tako je malce bolj okrogel? Kakršnakoli vaša izkušnja oz. nasvet dobrodošel.user posted image  Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali naj grem iz 1 na 2
17.4.2008 13:34:44   
danijela in taja
no za bebo ne vem ampak je blo isto pri nas...pri šestih mesecih smo začeli apt 2 na škatli piše od 6 -12 mes....in je lepo spala naprej...veliko vode mu dej za pit...ali pa nesladkan janežov čaj....naši je pomagalo smo tudi imeli težave s tem ...ko začne Gh se počasi vse uredi....ja za zredit ti pa glih ne morem trečt je bla skoz bolj okrogla in tud zdej je....ampak to ni krivo ....zato na škatli piše,,,ker otrok rabi ....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali naj grem iz 1 na 2
17.4.2008 13:55:04   
PAJO

ja nas je tudi imel beba hrano pa smo mu pri
4 mesecih ze zamenjali za beba 2,ker ni bil vec toliko
sit kot prej.pol je blo pa dober.

probejte user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali naj grem iz 1 na 2
17.4.2008 14:02:44   
kristinaj
mi smo bili na aptamilu 1 do 4m, ko je dopolnila 4m smo brez problemov šli na aptamil2. je pa sedaj nov aptamil, ki je od 6m naprej.......


(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?