|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Help-jecljanje
4.5.2008 15:55:02   
Salja
Ali so vaši malčki kaj jecljalji?Jih je minilo?Po kolikem času?

Mali bo kmalu stra 3 leta,pa že lep čas(pol leta), nekatere besede jeclja.Včasih reče lepo naprimer korenček, ko pa mu ni pa je ko-ko-korenček,ali hamburger=ha-ha-hamburger.
Mislim, men je sladko ker se včasih prav nasmejim, amapk me začenjajo strašit, da naj probama to čim prej odpravituser posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Help-jecljanje
4.5.2008 16:00:32   
asika
Praviš, da je začel jecljati pred 6meseci, prej pa je normalno govoril?
Sama bi preverla, če se je doma kaj spremenilo, kar bi lahko vplivalo na jecljanje, dostikrat je to povezano s psiho...Kaj pa vem ste ga dalo v vrtec, ste se preselili...kaj takega.
Drugač bi se pa posvetovala s pediatrom...

lp

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Help-jecljanje
4.5.2008 16:03:05   
Salja
Prej ni kaj dosti govoril, oz. so bili tisti začetki bolj začetniuser posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu asika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Help-jecljanje
4.5.2008 17:13:19   
Volga
Predvsem bi ti rekla, da četudi ti je swmešno, se ne smej pred njim. In ja, če bi moj otrok jecal, bi ga odpeljala k pediatru in naprej k logopedi, prej ko začneš odravljati napako, lažje gre.

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Help-jecljanje
4.5.2008 19:53:02   
Nia30
Jaz bi vprašala pri logopedu za vsak slučaj. Naš (3 leta) sicer ne jeclja ampak, ko hoče kaj daljšega povedat, začne med posameznimi besedami govoriti "e,e,e,e..." in to zelo dolgo. Npr. Pol je pa e,e,e,e,e,e,e, šel, e,e,e,e,e,e domov, pa je e,e,e,e,e,e,...

Ta velika (10 let) je pa pred kakim letom ali dvema začela ful hitro govorit in pol se ji zatakne tako, da v bistvu zajecla. Če se umiri in počasi pove, je pa vredu.

Kot sem že rekla, vprašaj logopeda.  Z vajami se dajo take stvari popravit.



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Help-jecljanje
4.5.2008 21:02:35   
rainbow
Moja ta prva, ki je bila govorno zelo napredna, je imela dve taki obdobji, med tretjim in četrtim letom. je minilo, nismo delali panike. Mogoče mimogrede opozoriš, naj bolj počasi pove ali kaj takega.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Help-jecljanje
4.5.2008 22:07:43   
mayci
Nekateri otroci jecljajo zato, ker jim misli hitreje bežijo, kot pa lahko govorijo. Ta neprijetnost se je ravno pred kratkim dogajala eni deklici, ki jo poznam, zelo govorno sposobni (tudi 3 leta stara), pa je minilo. Smo se pa morali takrat osredotočiti nanjo, ko je govorila in jo poslušati, kar je imela za povedat, pa mogoče včasih povedat, naj kar počasi pove, da se nič ne mudi...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Help-jecljanje
4.5.2008 22:48:50   
massylou
Pravo jecljanje je znak notranje stiske oz. ostanek le-teh iz preteklosti. Če je pa govorna napaka, kar verjetno tudi je, ker je še tako mali, pa pomaga logoped.

Za vsak slučaj pa se pogovori z malim in opazuj tudi ostalo njegovo početje.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




ime za puncko
tatly

katero ime vam je lepse

Anella (66%)

Noella (34%)


Število vseh glasov: 187

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!