|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija-zelo močna??
13.5.2008 15:38:23   
meryy
namreč dobila sem m p 2 meseca po porodu. danes je že peti dan - je pa tako močna kot bi mi bil drugi ali tretji dan !! a je to normalno??(nobenih bolečin ali vročine)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija-zelo močna??
13.5.2008 15:45:38   
Anonimen
Jaz sem jo sicer dobila šele 10 mesecev po porodu ampak je bila pa ta prva in ta druga po porodu tako močna da sem po stanovanju nosila povinil vrečko sabo in jo podlagala pod rit...
Nobeni vložki pa tud po 3 komade sem imela v hlačah niso zadržali ko se je ulilo...
In trajala je tudi po 10dni, ko jo pa imam drugače največ 4 dni.

Upam da bo tokrat drugače, ker to je pa res zelo neprijetno...

(odgovor članu meryy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija-zelo močna??
13.5.2008 15:54:27   
meryy
a res al kaj? kr mene je danes že kr malo strah
mislim prov groza kr kaplja od mene. jst ne vem no če je pa tko normalno pol ok sam to je too much res!!kaj vse me še čaka po porodu?ne vem  čem paniko zgnart pa se odpelat n urgenco al čem jutri k svoji g na pregled? sej kaj ti pa lhko nardi? kakšne tabletke dobiš al kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija-zelo močna??
13.5.2008 15:59:16   
Anonimen
Poglej če te skrbi vedno lahko pokličeš na urgenco ali svojo G in te bodo pomirili.
Ker pri tebi je malce drugače saj je komaj 2 meseca od poroda... lahko bi bilo tudi kaj drugega narobe a ne?
A dojiš?
Pa a te kaj boli, šraufa?

Ker jaz sem to doživljala po 10 mesecih...

(odgovor članu meryy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija-zelo močna??
13.5.2008 16:02:12   
Ekaz
Tudi jaz sem jo dobila dva meseca po porodu. Par dni za tem, ko sem nehala dojit (nisem imela mleka). Bila je povse brez bolečin in povprečno močna. Pravijo, da po porodu menstruacija več ne boli.

(odgovor članu meryy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija-zelo močna??
13.5.2008 16:05:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Pravijo, da po porodu menstruacija več ne boli.


Na žalost te moram razočarat... sedaj čakam tretjega user posted image . Boli, boli...
To je verjetno odvisno od vsake ženske posebaj. ene tako ene drugače...

Upam da ti ostaneš brez bolečin...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija-zelo močna??
13.5.2008 19:03:18   
t*e*j*k*a
TUdi jaz sem jo dobila dva meseca po porodu ob polnem dojenju.
Bila pa je mooočna-kr vlivalo je ven. Res tudi meni se ni zdelo normalno pa je minilo po kakšnem tednu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija-zelo močna??
14.5.2008 13:57:59   
ella2006
jst mam po 2 porodu full močne ampak kratkotrajne (3 dni), prva dava dni pa skoraj izkrvavim. Pa brez bolečin in napetosti.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacija-zelo močna??
14.5.2008 17:40:24   
ursalara
Jaz sem prvo menstro dobilo 6 tednov po porodu imela sem jo 9 dni in to zelo močne krvavitve!Drugo pa normalno pet dni in normalne krvavitve,tiste ki pravijo da po porodu izginejo bolečine se motijo ni v vseh primerih isto jaz sem pred nosečnostjo skup padala in bila 2 dni vsak mesec na bolniški in me je isto G potolažila saj mogoče bo pa po porodu bolje ja klinac še vedno so prisotne bolečine ne tako hude ampak so!user posted image user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacija-zelo močna??
15.5.2008 10:22:45   
meryy
no jaz jo imam danes že 7 dan-malo manj močna ampak se vlije še na vsake toliko. koliko časa pa je normalno da krvaviš pri prvi menstruaciji po porodu? jaz sicer dojim ampak če preskočim en obrok da ga ne podojim se mi krvavitev takoj poveča?? pa  nobenih bolečin

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacija-zelo močna??
15.5.2008 21:34:07   
Naja30
Jaz sem imela tudi prvo M po drugem porodu zelo močno in zelo dolgo. Prej je trajala po 3-4 dni, zdaj pa cel teden!user posted image

(odgovor članu meryy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?