|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebuh po porodu
10.6.2008 21:22:51   
goga79
sem štiri mesece po porodu vendar imam trebuh kod bi bila noseča čeprav telovadim zanima me ali obstaja kakšen pas ki se nosi po poroodu ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebuh po porodu
10.6.2008 21:56:28   
Naja31
S pasom si malo pozna.
Pas se nosi takoj po porodu. In sicer samo če imaš razmak med vertikalnimi trebušnimi mišicami več kot tri prste. Če je manj kot tri prste, morajo mišice same prevzeti vlogo "pasu" in iti nazaj.
Jaz sem po porodu imela razmak 5 prstov, sem nekaj časa nosila pas, na "ukaz" fizioterapevtke v porodnišnici. Zdaj imam razmak 2 prsta, trebuh je še vedno za moje pojme prevelik, ampak trebušnjakov se še ne upam delati. Vsakič ko se spomnem delam vaje za globoke trebušne mišice in upam, da bom kmalu lahko začela s telovadbo.


(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebuh po porodu
10.6.2008 23:49:51   
only_me
ah, goga, za mano je že skoraj 11 mesecev od poroda, pa je trebuh še vedno tu. Ni ga dojenje not potegnilo (pa sem dojila do 7,5 meseca - in naj mi še kdo reče, da dojenje pomaga, ker ga v rit sunem user posted image ), sem redno telovadila, gulila trebušnjake, take vaje, ovake vaje - dieta taka, dieta ovaka, ločevanje hrane, življenje brez sladkega, samo solata in juha.... in lej ga zlomka - trebuh je še vedno tu....

upam, da se me bo nekoč naveličal in odšel.

< Sporočilo je popravil only_me -- 10.6.2008 23:51:17 >

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebuh po porodu
11.6.2008 6:41:57   
srki
Ah, meni je še po 3 letih in pol ostal trebuh. Tako, ko sem sedela, se je lepo kakšen šlaufek videl.

je pa od ženske do ženske odvisno, se mi zdi. Moja sestra ga po treh otrocih nima nič, pa ne telovadi, včasih malo pazi, kaj je, pa še to ne pretirano. prav tako se sodelavki po 2 otrocih ne vidi nič trebuha in je praktično ploh.

Kaj češ, ene so pod srečno zvezdo rojeneuser posted image .

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebuh po porodu
11.6.2008 8:45:47   
Blejka26
ja jaz ga imat tud,pa pravijo da po drugem porodu hitreje shujšaš-ja ja.Pa tud dojim že 8mesecev tko da dojenje tud ne vpliva na to..ne vem kako se ga znebiti..ena moja kolegica je imela preden je zanosila 56-57kg sedaj po 4mesecih ko je rodila jih ima 49 user posted image kako?zakaj pa jaz ne?

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebuh po porodu
11.6.2008 9:06:06   
misar
naj te najprej vprašam, koliko viška kilogramov pa še imaš po porodu? najprej se znebi viška, pa bo tudi trebuh s trebušnjaki in drugo vadbo skopnel...moje mnenje user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebuh po porodu
11.6.2008 10:02:36   
Suzy.
Za to, da trebušček postane manjši trebušnjaki niso zadost.  S trebušnjaki samo pridobiš mišice, maščoba pa ostane. Za to da se je znebiš je potrebna drugačna vadba. Zelo učinkovit je tek. Ni treba da je hiter vendar je fajn, če tečeš minimalno pol ure vsaj trikrat na teden.  Seveda se ne pozna takoj ampak po mesecu ali dveh začne trebušček kar kopnet. Če hočeš, da bo še lepo oblikovan, pa zraven delaj še trebušnjake.


(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebuh po porodu
11.6.2008 19:17:25   
goga79
viška imam 13kg

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebuh po porodu
12.6.2008 14:26:04   
suzanan
Jaz sem 7 tednov po porodu in seveda je tud men ostal trebuh ali bolje rečeno šlauf. Pri prejšnih dveh porodih sem se ga znebila s trebušnjaki in pa z dieto.Nikakor pa ne gre tako hitro dol kot gor.

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebuh po porodu
13.6.2008 8:37:20   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: goga79

viška imam 13kg


ne se sekirat...gor je šlo 9 mesecev, daj si čas, da gre tud dol...seveda vadba pa tudi nuca user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trebuh po porodu
13.6.2008 10:52:15   
pizamca
jaz sem 2m po porodu, otalo mi je še 2kg, v glavnem na riti in trebuhu... zdaj sem začela telovadit, pa bomo videli, če bo kaj bolje (aerobika in joga). zredila sem se pa za 15kg v nossečnosti.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trebuh po porodu
13.6.2008 14:33:16   
saskija
Še vedno  imam trebušček ali beri rajše sem permanentno noseča.

no takole- imam 58 kg na 168 cm, no počasi že 57 kg, manjka mi samo še ena kilca do prejšnje teže pred porodom, porodi. Rodila trikrat.

Telovadim od samega poroda dalje natančneje začela sem s 4 dnem po porodu z avjami ki sem jih dobila v porodnišnicami, telovadila dvakrat na dan po 20 minut.

Pri treh mesecih sem začela hodit na pilates enkrat tedensko (malo vendar več ni zneslo), telovadila sem tudi večkrat mana teden doma na steperju.

Prvič sem se na daljši hiter enourni sprehod odpravila že ko sem 3 dan prišla iz porodnišnice mi je tako pasalo. potem sem zaćčela zelo hitro hodit z otrokom v slingu na bližnji hribček vsak dan ob tem sem si noge in trebuh ovila s folijo in spodaj anmazala s kremo.

Zdaj že dva meseca konstantno vsak dan hodim z otrokom v nahrbtniku peš na pohorje (natančneje do trikotne jase ali do lukeja) ob tem še zvečer telovadim vaje za trebuh.

IN še evdno imam trebuh- mogoče aktera ve kaj delam narobe???

Aja pa še to še evdno dojim 6 emsecev sem samo dojila.


No moj post ni ravno spodbuda za tiste ki se bojujete s trebuhomuser posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trebuh po porodu
13.6.2008 16:55:59   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

No moj post ni ravno spodbuda za tiste ki se bojujete s trebuhomuser posted image


Ne, res niuser posted image . Sem mislila kako boš napisala, da se ti kvadratki poznajo... Ah, ja, trebuh je res trdovraten. Ma važno, da smo u formi, se počutimo dobro in smo fit user posted image . Jaz sem mojemu tak al tak rekla, da ima da mi plača liposukcijo in korekcijo prsi, ko mu rodim zadnjega otroka user posted image

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trebuh po porodu
13.6.2008 21:37:39   
saskija
kvadratki ja Zofy ko bi le bili, nimam kvadratkov sem pa ponosna lastnica treh otrok in lastnega trebuščka.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trebuh po porodu
14.6.2008 22:03:07   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

kvadratki ja Zofy ko bi le bili, nimam kvadratkov sem pa ponosna lastnica treh otrok in lastnega trebuščka.



user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo!!! Pa jeuser posted image kvadatkeuser posted image

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?