|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmedena - kašice
13.5.2008 21:39:43   
Srečic@
danes sem bila v Mullerju in sem hotela kupiti kakšno kašico za našo bebico, staro 6,5 meseca (GH uvajamo od dopolnjenega 6 meseca). Moram povedati, da nisem kupila nič, ker nisem vedela kaj je najboljšeuser posted image  Seveda, kupljena kašica bo samo za kdaj pa kdaj, ko ne bomo doma.
Prosim vas za nasvet kaj kupiti oz. kaj kupujete?

Pa še eno vprašanje. Ker se dojimo bi rada pred spanjem dodala po žlički malo riževe (ali pa katere druge) "stvari, kuhane na vodi. Problem je zopet, ker ne vem kaj kupiti, pa še da bi bilo brez glutena.

Ja, nova sem pri tem, zmedena in rabim vašo pomoč.
Hvala.

S.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 14.5.2008 7:21:59 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmedena
13.5.2008 21:41:55   
Anonimen
Jaz mu dam Milupa riževo kašico, ki se meša z vodo. Al pa Milupa koruzno kašico, ki pa se meša z mlekom.

(odgovor članu Srečic@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmedena
13.5.2008 21:47:31   
Paštetka
čisto vseeno kaj kupiš. Kaj ti je bolj pri srcu. Ene prisegajo na Milupo, druge na Alete, tretje na Bebe...

Vse ti jo to isto samo drugo pakovanje. Mogoče kupiš takšno, ki se meša z vodo, da ne rabiš kupovati mleka, pa najprej samo kakšno riževo, pa potem probaš druge okuse.

Kar se pa tiče sadnih kašic, je pa vseeno kakšno kupiš. Poglej le katere vsebujejo gluten, ker na enih tudi piše, da so od 4. meseca naprej pa imajo keks zraven, ki vsebuje gluten.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmedena
13.5.2008 21:48:25   
biga
Se strinjam s tianno. Sicer sem pa jaz od kašic v kozarčkih vselej kupovala Hipp bio kašice, od začetka in še zdaj kupim marelico, ker se še ne dobi dobrih svežih, pa mu kdaj dam, lahko kupiš jabolko ali hruško viljamovko, borovnico v jabolku, banano, skratka tisto sadje, ki mu ga že sicer daješ kot sveže. Od zelenjavnih ti pa ne morem veliko svetovat, ker sem jih kupila mogoče trikrat - enkrat teletino z rižem, ta je bila še najboljša, samo ti še malo počakaj z mesom. Raje vzemi kakšen korenček in riž ali riž s kako drugo zelenjavo. Drugače pa čim manj teh kašic, res jih imej le za takrat, ko kam greš in ne moreš skuhat. Čeprav jaz sem dostikrat vseeno zjutraj skuhala doma in dala v Aventov lonček, pa je kar dolgo ostalo toplo. Ali sem pa pogrela v vroči vodi med potjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmedena
13.5.2008 21:52:18   
sandra85
mi smo mu na začetku dajali zvečer mlečno kašico z riževim zdrobom od nestle, ki se meša z vodo in je res fina. probali smo mu še 3 različne milupine kašice in ne mara nobene.
sej ti na škatli piše za kateri mesec so (js sem mu kr nekaj časa kupovala kašice za dopolnjene 4 ali 5 mesecev
verjetno si spraševala tudi za sadne kašice, že če si omenila, da bi imeli za takrat ko niste doma.
mi kupujemo frutkove in tudi kako hipp
zelenjavne mu ne kupujem, sadne pa vse!
za začetek kupi hruško, banano, jabolko pa slivo


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmedena
13.5.2008 21:56:05   
Anonimen
Za zacetek poskusi dve ali tri razlicne, poisci primerno starost in bos videla, kaj otroku najbolj pase. Enim eno, drugim drugo, ni splosnega recepta.

(odgovor članu Srečic@)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmedena
13.5.2008 22:40:11   
Srečic@
Hvala.

Še nekaj me zanima. Ali dajete toplo hrano npr. korenček, krompir, cvetačo in podobno? Kaj pa kašice?

Hvala.
S.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmedena
13.5.2008 22:51:50   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Srečic@

Hvala.

Še nekaj me zanima. Ali dajete toplo hrano npr. korenček, krompir, cvetačo in podobno? Kaj pa kašice?

Hvala.
S.

ja, toplo
kupljene sadne kašice ne pregrevam. mlečne kašice, ki se jih zmeša z vodo pa dam toplo


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zmedena
14.5.2008 7:36:12   
mateyka
az mu dam Milupa riževo kašico, ki se meša z vodo.


mmmm, to ma tud moj mož najraj - vse za tamalo poje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zmedena
14.5.2008 9:22:21   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: Srečic@

Hvala.

Še nekaj me zanima. Ali dajete toplo hrano npr. korenček, krompir, cvetačo in podobno? Kaj pa kašice?

Hvala.
S.

ja, toplo
kupljene sadne kašice ne pregrevam. mlečne kašice, ki se jih zmeša z vodo pa dam toplo




Enako...


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zmedena
14.5.2008 12:43:57   
biga
Kupljenih sadnih kašic ne pogrevam, zelenjavne ja, vso drugo, doma kuhano zelenjavo, ji tudi dajem toplo, prav tako doma namešane kašice.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?