|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvošolčki
13.11.2008 22:41:32   
valchy912
Živijo,ste bile poleg vaših otrok, ko  so bili sprejeti v šolsko skupnost? To ni prvi dan ampak kasneje - tako kot smo bili mi včasih med pionirje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvošolčki
13.11.2008 23:48:37   
SPORTINA
šOLSKA SKUPNOST?
Kako to izgleda, mi pa tega nimamo...user posted image

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvošolčki
14.11.2008 7:16:17   
Volga
Pri nas so imeli zadnjič kulturni dan in je pisalo, da je to slovesen dan, ker bodo sprejeti v šolsko skupnost, in da naj se malo bolj slovesno oblečejo, no, da naj kakšno srajčko oblečejo (fantje). Če je bilo to to, potem starši nismo bili zraven.

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvošolčki
14.11.2008 7:19:49   
valchy912
dobro jutro
sprejeti v šolsko skupnost, to je podobno kot smo imeli mi ko smo bili sprejeti med pionirje.
dobijo diplomo, pa majčko in nekako brošuro kjer piše kaj mora vestni šolar....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvošolčki
14.11.2008 7:21:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: valchy912

dobro jutro
sprejeti v šolsko skupnost, to je podobno kot smo imeli mi ko smo bili sprejeti med pionirje.
dobijo diplomo, pa majčko in nekako brošuro kjer piše kaj mora vestni šolar....



Tega pa naši niso dobili.

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvošolčki
14.11.2008 7:32:40   
al1*
Tudi pri nas tega ni.

_____________________________

lp


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvošolčki
14.11.2008 7:33:39   
valchy912
ja včeri so imeli to slovestnost, meni je pa tk žel ker nisem mogla it zraven - nisem mela varstva za našega malčka - in prvošolak mi je full zamerla. Nevem kaj naj ji rečem, mam full slabo vest in mi je grdo pri srcu.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvošolčki
14.11.2008 7:37:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: valchy912

ja včeri so imeli to slovestnost, meni je pa tk žel ker nisem mogla it zraven - nisem mela varstva za našega malčka - in prvošolak mi je full zamerla. Nevem kaj naj ji rečem, mam full slabo vest in mi je grdo pri srcu.


ne vem, zakaj pa nisi šla kar z malčkom? Ko bi začel štalirat, bi se pa pač odstranila. Tavelika bi videla, da si vsaj poskusila. Jaz bi naredila tako, če res ne bi imela varstva za manjšega otroka. No, pri nas tudi delajo tako starši, kadar je kakšna stvar v šoli ali kakšen nastop (tudi prej v vrtcu), ponavadi pripeljejo še manjšega brata/sestro s sabo.

Kaj naj ji rečeš, pa ne ve. najmanj kar je, da ji pojasniš zakaj pač nisi mogla priti in se ji opravičiš, če ji bo dovolj. Samo, če so bili od drugih starši prisotni, samo njeni pa ne, zna biti res nerodno.

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvošolčki
14.11.2008 8:02:08   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: valchy912

ja včeri so imeli to slovestnost, meni je pa tk žel ker nisem mogla it zraven - nisem mela varstva za našega malčka - in prvošolak mi je full zamerla. Nevem kaj naj ji rečem, mam full slabo vest in mi je grdo pri srcu.


Jaz bi tudi šla z malčkom, ampak zdaj pač nimaš kaj. Kar je, je. Poskusi se ji odkupiti tako, da bosta npr. vidve sami šli kam, kamor gre rada. V kino mogoče, ali pa kakšen McDonalds, bazen ... ampak sami pojdita, imej zdaj ta čas samo zanjo.

Drugače so pri nas bili sprejti v šolsko skupnost, ampak sem izvedela šele kakšen teden po tem, ko mi je otrok mimogrede omenil. No, potem sem pa še slike na internetu videla.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvošolčki
14.11.2008 18:12:44   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: valchy912

ja včeri so imeli to slovestnost, meni je pa tk žel ker nisem mogla it zraven - nisem mela varstva za našega malčka - in prvošolak mi je full zamerla. Nevem kaj naj ji rečem, mam full slabo vest in mi je grdo pri srcu.


Valchy, ne sekiraj se. Sploh ne vem, zakaj tak cirkus delajo iz sprejema v šolsko skupnost. Za moje pojme je vsak sprejet v šolsko skupnost 1.sept., ko ga sprejmemo z vsemi svečanostmi v šolo.
Če se kdaj zgodi, da kak starš ne more priti, pač ne more priti. Zato ni konec sveta. Če gre za nastop, je malo zoprno, če ne pride nihče gledat otroka, če pa gre za druge formalnosti, je pa tako, da se itak ne pričakuje, da bodo vsi prišli, pridejo pač tisti, ki lahko, pa naj bodo to dnevi odprtih vrat, popoldanske delavnice, dnevi šole, končni obisk plavalnega tečaja, sprejem v šolsko skupnost, razne proslave ob različnih praznikih.... Danes pač živimo v takih časih, da imamo ogromno teh prireditev, zraven pa ogromno drugih obveznosti, torej iz dogodka, ki bi nam bil sicer všeč, naredimo neprijetno obveznost. Tako da...nič sekirat.

< Sporočilo je popravil Gina -- 14.11.2008 18:13:06 >

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvošolčki
14.11.2008 19:17:24   
katjandraž
Mi smo bili tudi sprejti včerajuser posted image  (mogoče sta pa sošolcauser posted image ). Naši sicer majčk in brošur niso dobili, so pa pripravili nastop, nastopali na odru, na koncu se posladkali... meni osebno se je zdelo super, se mi zdi, da je fino, da so se v šoli odločili, da otrokom pripravijo neko "slovesnost", ki jim bo ostala v spominu, staršem pa tudi.

Tebi pač ni uspelo z dojenčkom tja hodit, nimaš kaj pomagat.Brez zveze se sekirat. Če meni ne bi moja starša pomagala čuvat naše najmlajše, tudi ne bi mogla iti, ker je bolna.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvošolčki
15.11.2008 21:54:59   
valchy912
Hvala za odgovore in tolažbo, ja bi šla z tamalim tja ampak je bolan in ni blo koga da bi ga pazil.
Saj sma se že pomenle, sma šle včeri v šoping, pa v knjižnico, ter danes k dedku in babici za cel dan in je vedu.
Pa sma se zmenle da boma po CD to skupi pregledle in bo ok.
Ja pa dan je pri starih starših naredila nastop in to je to.
lp

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvošolčki
16.11.2008 17:31:34   
lenika
Na naši šoli tega ni.

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...





nelson10



180 (93%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!