|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec in počitnice
5.5.2008 21:59:32   
miha_b
pozdravljeni

zanima me, katere papirje je potrebno urediti pred poletnimi počitnicami da bomo tudi septembra imeli otroka vpisanega v isti vrtec in skupino.
za rezervacijo sem se že pozanima , in sicer teden dni prej se pove da otroka ne bo v vrtcu in palaš določen procent cene vrtca

zanima pa me ali so še kakšni birokratski papirji ki jih moramo izpolniti (eni pravijo da morač v maju izpolniti en papir kot prošnjo za vpis v naslednjem semestru)

hvala lepa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec in počitnice
5.5.2008 22:12:46   
lex
Vsak vrtec 1x letno razpiše vpis otrok v vrtec in takrat ponovno vpišeš otroka v vrtec, nato se sestane komisija, če jih je preveč in vas obvesti o statusu (je ali ni sprejet), če otrok ni preveč potem vzgojiteljice na podlagi sestimizacije formirajo skupine. Če gre otrok iz jslic v starejšo skupino, potem bo menjal skupino, če pa je že v starejši skupini (3-6 let) potem ponavadi otrok ostane v tej skupini. Najbolje da jutri vprašaš vzgojiteljico. aja pa letos je nov zakon in ne pozabi na davčne in emšo številke, tebe, partnerja in otroka

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec in počitnice
5.5.2008 22:25:22   
Mišni
Vsak vrtec 1x letno razpiše vpis otrok v vrtec in takrat ponovno vpišeš otroka v vrtec,


To pa prvič slišim. user posted image Ko je enkrat vpisan, je notri do konca, razen če ga sama izpišeš. Vsaj pri nas je tako in sem bila do sedaj prepričana, da je povsod. In sem še sedaj. Skoraj ...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec in počitnice
5.5.2008 23:28:17   
Anuška79
Vpisala sem ga enkrat in je vpisan do šole oz. dokler ga ne izpišemo. Ga pa vsako leto čez poletje 'izpišem' - plačamo le rezervacijo. 

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec in počitnice
6.5.2008 6:39:25   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Vsak vrtec 1x letno razpiše vpis otrok v vrtec in takrat ponovno vpišeš otroka v vrtec,


To pa prvič slišim. user posted image Ko je enkrat vpisan, je notri do konca, razen če ga sama izpišeš. Vsaj pri nas je tako in sem bila do sedaj prepričana, da je povsod. In sem še sedaj. Skoraj ...


Pri nas je isto. Zakaj bi ga med počitnicami ponovno morala vpisat ali pa večkrat na letouser posted image .

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec in počitnice
6.5.2008 6:51:30   
mojsoncek
Nic ne vem o tem, da bi bilo treba vsako leto otroka ponovno vpisat v vrtec. Ko je enkrat vpisan je vpisan. Ce pa je slucajno v vasem vrtcu kaj drugace, je pa najbolje, da se kar pri njih pozanimas.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec in počitnice
6.5.2008 7:11:30   
Gordana-3
mi moramo vsako leto vpisovat otroka. obrazec nam da vzgojiteljica enkrat aprila, njej izpolnjen obrazec tudi vrneš. tam označiš podatke o otroku, če bo ostal  isti enoti ali ga želiš prepisati drugam ipd. meseca junija pa v garderobi visi seznam vseh otrok, na katerem označiš, če ga v vrtec ne bo ali julija ali avgusta. če manjka cel mesec, plačaš takrat le 50 % vrtca.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtec in počitnice
6.5.2008 7:55:13   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Vsak vrtec 1x letno razpiše vpis otrok v vrtec in takrat ponovno vpišeš otroka v vrtec,


To pa prvič slišim. user posted image Ko je enkrat vpisan, je notri do konca, razen če ga sama izpišeš. Vsaj pri nas je tako in sem bila do sedaj prepričana, da je povsod. In sem še sedaj. Skoraj ...


Pri nas je tudi tako.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtec in počitnice
6.5.2008 8:12:15   
frutka_
V MB ne rabiš nič prepisa delatuser posted image . Otrok avtomatsko ostane v vrtcu, če ga ne izpišeš. S svojo skupino gre naprej. Ob koncu šolskega leta je običajno sestanek kjer se s starši dogovorimo takšne zadeve.
Ti si po mojem pomešal koriščenje dopustniškega popusta z vpisom oz. prestopom v novo šolsko leto.
Pri koriščenju popusta samo sporočiš svoji vzgojiteljici od kdaj do kdaj otroka ne bo. Nič drugega.
Joj, če bi vsi starši bili tako pedantni. Lepo od vas, da imate tako skrb.user posted image

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtec in počitnice
6.5.2008 12:56:01   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

mi moramo vsako leto vpisovat otroka. obrazec nam da vzgojiteljica enkrat aprila, njej izpolnjen obrazec tudi vrneš. tam označiš podatke o otroku, če bo ostal  isti enoti ali ga želiš prepisati drugam ipd. meseca junija pa v garderobi visi seznam vseh otrok, na katerem označiš, če ga v vrtec ne bo ali julija ali avgusta. če manjka cel mesec, plačaš takrat le 50 % vrtca.


No, evo, nekje pa je res očitno tako.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtec in počitnice
6.5.2008 12:57:32   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Pri koriščenju popusta samo sporočiš svoji vzgojiteljici od kdaj do kdaj otroka ne bo. Nič drugega.


Ko bi le bilo povsod tako, na žalost pri nas ni. 14 dni je vrtec zaprt, odštejejo pa samo hranouser posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrtec in počitnice
18.5.2008 20:03:38   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Vsak vrtec 1x letno razpiše vpis otrok v vrtec in takrat ponovno vpišeš otroka v vrtec,


To pa prvič slišim. user posted image Ko je enkrat vpisan, je notri do konca, razen če ga sama izpišeš. Vsaj pri nas je tako in sem bila do sedaj prepričana, da je povsod. In sem še sedaj. Skoraj ...


Pri nas je isto. Zakaj bi ga med počitnicami ponovno morala vpisat ali pa večkrat na letouser posted image .


Se strinjam, ko je otrok enkrat že v vrtcu, je tudi do konca, razen če menjaš vrtec.
Mi smo ravno prejšnji teden dobili, če bomo koristli 50% plačio za poleti ko ga ne bo 1 m. On bo letos 2 meseca doma, saj sem na porodniškem.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?