|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na koga se obrnit :-(
17.2.2005 20:48:12   
cinci
:(za mano je res en:(:(( dan.

Danes ponoči je moj oče (hud srčni bolnik,sladkorni bolnik,...)Imel kri v blatu(hudo:( za vidt)več krvi kot blata Vglavnem s sestro sva klicale 112 zjutraj in ni nič zaleglo rekel so da to ni nič hudga....podnevi sva klicali še zlo velikokret tud v dežurno, pa je bilo slišat kot da nas ne jemljejo resno in da bojo prišli,pol sem klicala še ene parkat na pol ure pa popizdla takrat so pa pršla dva zlo neprijazna reševalca,brez zdravnika:ups: Aja to je bilo ob 18h:(
ko sem klicala mal čez sedem v dežurno ugante kaj mi je zdravnica rekla.Kaj ste pa tolk čakal sej bil čist fertik...mislm too much


no zdj bom pa poklicala v lj,btw.mami je pa tud včeraj pršla iz bolnice:(

mogoče katerA vE KDO je kako naj rečem nadrejeni 112 da jih mal opozorimo
no mirno nočko vam želim:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   na koga se obrnit :-(
17.2.2005 20:50:08   
cinci
aja pa naj omenim da ga ni blo možno peljat z avtom,ker je bil čist švoh ploh ni mogel sedet

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   na koga se obrnit :-(
17.2.2005 21:06:48   
Nogavička
Cinci,

najbolj, da napišeš kar pritožbo. Ljudje bolj resno vzamejo.

L.p.

Tea:rozica:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   na koga se obrnit :-(
17.2.2005 21:47:48   
india
Jaz bi poklicala, jih natulila, zagrozila z mediji in še pisno pritožbo bi dala. Pa morda celo varuhu človekovih pravic kopijo poslala!
Tako bi se naj delalo z bolnimi ljudmi? In to si upajo delat zdaj,ko tako jamrajo,kako jih ni dovolj??? Ne vzamejo pa nobenih nadomestnih ljudi, brezposelnih med. sester,..???
:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   na koga se obrnit :-(
17.2.2005 22:30:19   
Anonimen
Naj se jaz povem naso izkusnjo...
Fantu se je zlomla hrbtenica, klicali resilca in rekli brez napotnice nebomo prisli po njega oz. ga nebomo odpeljali:zmeden:

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   na koga se obrnit :-(
18.2.2005 10:01:45   
cinci
ma podn so:grrr::grrr:

važn da je zdej boljš no:) samo če taki ljudje delajo ma ne vem kaj naj rečem no:grrr:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?