|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quelle
15.5.2008 21:51:00   
Lancy
    Pozdravljene!
Ker berem na forumih, kako ženske niso zadovoljne s Quelle, bom pa jaz tukaj napisala, da jaz pa sem zadovoljna. Pa ker vidim, da se tukaj kaj dosti o modi ne piše, pa bi si lahko kakšne informacije izmenjale.
Kaj ste že videle nov katalog? Zadnjič sem ga opazila pri frizerju....pa mi je bilo kar veliko reči všeč. Potem pa sem si naročila (preko interneta) in sem dobila paket čez nekaj dni. Bila sem prav presenečena.
Kakšne izkušnje pa imate ve s Quelle? Jaz sem zaenkrat ful zadovoljna. Najbolj mi je všeč to, ko sem si lepo v miru probala stvari (doma)- ni se mi bilo treba prepirati s trgovko, ko ona reče...ja zelo vam pristaja, jaz pa se vidim, da to ni res :) Pa še dokaj nizke cene imajo...saj veste, s slovensko povprečno plačo si ne moremo glih kupovati nekih ful znamk :)
No...prosila bi vas, če še z mano delite vaše izkušnje, glede Quelle.

Lepo pozdravljene,

Lana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quelle
15.5.2008 21:56:55   
Anonimen
Meni Quelle ni čisto nič všeč.
Enkrat sem naročila, bolj iz firbca ...in katastrofa od cunjeuser posted image .
Lahko da sem samo jst imela tako smolouser posted image

(odgovor članu Lancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quelle
15.5.2008 22:00:54   
ROŽICI
no ja qelleju nisem preveč zadovolna, ker sem zadnič dobila paket (naročila sem eno uro) pa je bila zlomlena saj niti na paketu ni pisalo pazi steklo.potem pa ene 3 tedne cakaš da denar nazaj dobiš in še če ti je premalo ne moreš kr direkt naročit večjo številko ampak moraš to poslat nazaj v skladišče in ponovno naročit in potem je spet pošnina. men je bolj všeč neckermann če je premalo pošlješ nazaj oznacis naj ti poslejo večjo št. in še plačaš lahko v 15 dneh.tako da potem poravnaš položnico.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Lancy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quelle
16.5.2008 6:50:19   
Anonimen
zadnjič sem naročila od quelle in neckermana. V obeh primerih je šlo za kostim in par majčk.

pri quelle: kostim super, vendar malo premajhen, majčke tako-tako
pri neckerman: kostim obupen (ne samo kroj, tudi material - kot da bi bil iz plastike), majčke pa tud tako-tako.

tako da sem vse poslala nazaj - izkušnje pa take:
quelle: denar sem čakala kakšne 3 tedne
neckerman: denar je bil po parih dneh.

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quelle
16.5.2008 8:20:02   
ona
Jaz sem že pri obeh naročala in skoraj vedno bila zadovoljna!
Sem vzela večinoma oblačila in so prav super pri quelle in neckermannu!Po moje je res to,da včasih trefiš fajn robo,včasih pa ne!user posted image
Če pa primerjam mi je vseeno Neckermann boljši,ker lahko ful naročič,potem doma vse provaš in kar ti ne odgovarja vrneš nazaj,ostalo pa plačaš po položnici!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quelle
16.5.2008 8:33:57   
bodoča
Jaz pri Quelle še nisem naročevala, tako da ne morem komentirat kvalitete. Sem pa včasih kar dosti naročevala pri Neckermannu in je bilo tak-tak, vedno si naročim tako številko, kot tudi drugače nosim, pa so mi včasih poslali pol prevelike cote.

A to je zdaj na novo pri Neckermannu, da ne rabiš takoj plačat položnice? Ker včasih sploh paketa nisi dobil v roke, dokler nisi plačal.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quelle
16.5.2008 9:51:46   
natasarobi
Že večkrat naročevala preko Quelle in Neckermann. Roba je bila čist odvisna - enkrat v redu drugič slabo.

Zelo sem pa bila zadovoljna s kostimi, ki sem jih naročila preko Quelle. Ne samo kvaliteta tudi številka prava - kot da bi delali zame.

Je pa res, da zadnje dvakrat, ko sem naročila nisem dobila nič, tudi pošte ne, da izdelkov ni več. To sem od Neckermanna vedno dobila. Zgodilo se je tudi, da ko ni bilo dolg robe, sem klicala Quelle pa so mi rekli, da je bila pošiljka odpovedana z moje stvari. Halo user posted image

Denar sem ponavadi tudi kar hitro dobila nazaj.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quelle
16.5.2008 10:52:15   
kristinaj
jaz sem iz firbca naročila majico in dve bluzi, ki se kar dajo nosit, lepo perejo in likajo... samo ne vem ali so od quelle ali neckermanna..... to je bilo tudi vse kar sem naročila, ker je tam če gledaš sestavine vse iz plastike..... ko gledaš tiste kostime, vsi plastični, kratki rokavi...obup......

grem raje v trgovino, da blago vidiš, otipaš pomeriš in kupiš..... vsaj veš kaj domov prineseš..... cene so pa enake.....

(odgovor članu Lancy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quelle
16.5.2008 10:54:34   
sunny24
Pri Quelle včasih kaj naročim, pa je bilo do zdaj vse OK, ravno tako pri Neckermann. Številka 38 in mi je vse kot vlito. Še najrajši pa imam cotke iz kataloga La Redoute, meni osebno so najbolj lepe, pa še iz dobrih materialov so. Cene so pa ene full visoke, druge pa primerne našim plačam.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quelle
16.5.2008 10:55:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

no ja qelleju nisem preveč zadovolna, ker sem zadnič dobila paket (naročila sem eno uro) pa je bila zlomlena saj niti na paketu ni pisalo pazi steklo.potem pa ene 3 tedne cakaš da denar nazaj dobiš in še če ti je premalo ne moreš kr direkt naročit večjo številko ampak moraš to poslat nazaj v skladišče in ponovno naročit in potem je spet pošnina. men je bolj všeč neckermann če je premalo pošlješ nazaj oznacis naj ti poslejo večjo št. in še plačaš lahko v 15 dneh.tako da potem poravnaš položnico.


Saj ni res, quelle nima nobene poštnine. In ni res, da če ti kaj ni v redu, da čakaš na denar tri tedne, saj itak ne plačaš, če ti ni všeč ampak pošlješ nazaj. Plačaš pa potem, ko dejansko vidiš, kaj boš obbdržal.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quelle
16.5.2008 12:32:27   
fusia
Pa kako je s tem plačilom v 14 dneh, jaz sem še vedno morala takoj plačati user posted image . Drugače pa z oblekami nisem bila kaj preveč zadovoljna, v živo zgledajo čisto drugače kot na sliki, tako da ne vem če bom še kaj naročila. Sem pa zadovoljna s posteljnino ter večinoma s spodnjim perilom.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quelle
16.5.2008 13:23:58   
natasarobi
Meni ni bilo treba plačati takoj pri neckermannu, ker sem kao VIP kupec. Pri Quelle pa sem vedno plačala, ko sem prevzela pošiljko.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quelle
18.5.2008 20:02:17   
Lancy
Kaj pa na stilsko preobrazbo se je prijavila katera? http://www.quelle.si/information/serviceneu/TippsUndTricks/gewinnspiele/outfit/outfit_iframe.asp
Na tem linku se lahko. Na stilski preobrazbi te oblečejo, naličijo, naredijo frizuro....fajn, ne?
Amm....jaz vedno v katalogu (http://www.quelle.si/ecommerce/onlinekataloge.asp) najdem nekaj zase, za moža, pa še za oba otroka. Pa všeč mi je, ker imajo narejene kombinacije oblačil in modnih dodatkov, pa še v službo lahko komot nosim njihove stvari. Kar pa je najpomembneje...so nizke cene.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quelle
18.5.2008 20:26:41   
kajajaka
s Quelle imam dobre izkušnje user posted image ,
malo manj pa z La Redoute - sem naročila nosečniško jopico, kroj katastrofa za nas z malimi joški, material pa kot cunja za po tleh user posted image . No, ampak so mi pa denar v 2 tednih vrnili, tako kot obljubljajo.

(odgovor članu Lancy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quelle
18.5.2008 20:30:03   
Alfabeta
Jaz sem zadovoljna z obema, s Quelle in Neckermanom. Če mi kaj ni ok, enostavno zapakiram in vrnem, brez poštnine.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quelle
19.5.2008 19:38:49   
Felicita
Alfabeta, enako. Res pa je, da ma Quelle malenkost večje številke, ki mi znajo bit prevelike, Neckermann pa ima številke kot ulite zame user posted image Do sedaj tudi s kvaliteto zelo zadovoljna...Tako ali tako vedno preverim surovinsko sestavo, tako da me nikoli ne preseneti kaka 'plastika' (če pa piše 100% poliester - kaj maš pa za pričakovat?)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Quelle
19.5.2008 21:02:44   
hmm...
Z Quelle imam dobre izkušnje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Do zdaj.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Quelle
19.5.2008 21:06:38   
Blejka26
jaz sem tud zadovoljna..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Quelle
20.5.2008 14:46:08   
iva01
ja jz sem si na qvele lansko leto naročila ene kopalke,..čist tko za foro, in so mi svetovne, ful dobr narete, kvalitetni material, več al manj sem jih nucala lan celo sezono,...pa so še kot nove, kljub temu da sem vsako leto na morju od 30-40 dni....tko da, nimam kaj slabega za rečt,..razn šit je pa to..ker zdej nevem kje so te kopake user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Quelle
20.5.2008 18:07:49   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Lancy

Kaj pa na stilsko preobrazbo se je prijavila katera? http://www.quelle.si/information/serviceneu/TippsUndTricks/gewinnspiele/outfit/outfit_iframe.asp
Na tem linku se lahko. Na stilski preobrazbi te oblečejo, naličijo, naredijo frizuro....fajn, ne?
Amm....jaz vedno v katalogu (http://www.quelle.si/ecommerce/onlinekataloge.asp) najdem nekaj zase, za moža, pa še za oba otroka. Pa všeč mi je, ker imajo narejene kombinacije oblačil in modnih dodatkov, pa še v službo lahko komot nosim njihove stvari. Kar pa je najpomembneje...so nizke cene.


blablabla...kot da bi poslušala neko reklamo....bedno reklamo; brez kakršnega koli argumenta.

Aja drugače pa, po kataloških prodajah ne naročam. Raje grem v trgovino, se gužvam, primerjam, pomerim, se živciram in na koncu grem, na zasluženo kavico...moja duša, rabi touser posted image

< Sporočilo je popravil kleja -- 20.5.2008 18:11:13 >

(odgovor članu Lancy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Quelle
20.5.2008 18:21:05   
Anonimen
Kaj ste že videle nov katalog? Zadnjič sem ga opazila pri frizerju....pa mi je bilo kar veliko reči všeč.


Tole se pa res bere kot reklama....user posted image


....slaba user posted image

(odgovor članu Lancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Quelle
20.5.2008 19:08:00   
ključek
quelle: denar sem čakala kakšne 3 tedne


jaz čakam na vračilo denarja že 4 tedne..................user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Quelle
21.5.2008 11:23:47   
evely



Pravica do vračila





user posted image

Izdelke, ki vam ne ustrezajo, lahko v roku 15 dni po prejemu vrnete preko Pošte Slovenije (brez dodatnih stroškov za vas) na naslov: Skladišče Quelle, Zagrebška cesta 106, 2000 Maribor. Prosimo vas, da izdelke vrnete v originalni embalaži in priložite izpolnjen reklamacijski obrazec in kratek opis, zakaj vam izdelek ne ustreza. Vrednost blaga vam bomo vrnili takoj po prejemu vaše reklamacije.
 
Jaz bi jih kar poklicala in jim povedala da naj malce pospešijo stvar če nočejo da jih prijavim...


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Quelle
10.6.2008 19:07:44   
lanica30
Mene pa nekaj zanima in sicer. Ker sem pred kratkim rodila in res nimam časa za hodit po trgovinah (pravzaprav si ga ne vzamem), ampak resnično razmišljam o nakupovanju preko neta oz. kataloga. Ker nimam toliko izkušenj me malo zanima kako in kaj. Kje je boljše, quelle ali neckermann? -verjetno je čist odvisno od okusa... Je kvaliteta primerna ceni? Najbolj me zanima glede otroških stvari:-) Nisem vedela da ima imata obe trgovini tudi pohištvo in ostale stvari...
Hvala za odgovore

(odgovor članu evely)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?