|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polet5na glasba
12.6.2008 10:26:28   
slumpo
alo

sploh ne vem na kateri forum naj se obrnem....

zanima me namreč naslovi oz. izvajalci poletne glasbe...se pravi pesmi o morju, soncu, se pravi razpoloženjske za na morje. ali ima kera ta spisek ali pa iz glave ve ...(naša in tuja muska)

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polet5na glasba
12.6.2008 10:30:34   
Volga
Spisek.

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polet5na glasba
12.6.2008 10:36:46   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Spisek.


Ja, tako je, spisek bi rada.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polet5na glasba
12.6.2008 10:39:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Spisek.


Ja, tako je, spisek bi rada.


Ja, in kaj naj ji jaz zdaj? Ljubica, taprva, kako pa naj jaz vem, kakšna muzika je tebi všeč? ALi je to goveja, ali je rock, pop, R&B, domača, tuja, otroška......kakšen spisek bi ti rada?


In zakaj sploh spisek, da ti nekaj sugeriramo, valjda veš, katere pesmi bi rada poslušala user posted image  ne razumem  dobro namena tega vprašanja.

Mogoče bi še, če bi recimo rabila tole za kakšno kolonijo ali kaj podobnega, pa se ti res ne sanja, kaj je danes muzika....če pa to rabiš zase, da boš poslušala "poletno" muziko, potem pa ne morem razumeti.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polet5na glasba
12.6.2008 10:44:55   
Mišni
Npr. Greeeeemo na morje smo mi vedno poslušali sredi noči, ko smo se pokali v avto. Ampak to je bilo 30 let nazaj, pa izvajalca tudi ne vem.

Potem je tista od Čukov ... ko je videospot s plaže ... eni otroci, prav fletno  ... ne morem se spomnit.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: polet5na glasba
12.6.2008 10:47:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Npr. Greeeeemo na morje smo mi vedno poslušali sredi noči, ko smo se pokali v avto. Ampak to je bilo 30 let nazaj, pa izvajalca tudi ne vem.

Potem je tista od Čukov ... ko je videospot s plaže ... eni otroci, prav fletno  ... ne morem se spomnit.


Mi gremo pa na morje, se plavat naučit.....

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?