|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 14:34:49   
Anonimen
Mi je včeraj slučajno prišla prvič pod roke. In sem jo malo prelistala:ups: Listam, listam, se ustavim, preberem, pa tako naprej.... in ker nism imela kaj veliko časa, sem si jo sposodila.
Danes sem jo malce začela brat. Groza od katastrofe. :(( Razočarana totalno. Jo je že katera prelistala, prebrala? Ok, to itak, da so notri slike golih žensk, so čist lepe slike...ampak vsebina,:zmeden: komentarji:zmeden:, članki,..... :zmeden::zmeden:za prekrižat se in se vprašat...al je to res revija narejena PO OKUSU MOŠKIH???? In če je, se je za vprašat ALI SI RES MOŠKI ŽELIJO SAMO TO IN VIDIJO NA ŽENSKAH SAMO TO, KAR JE PREDSTAVLJENO V REVIJI?

Vtis, po prebrani (vsaj polovici) revije, je zelo...uf, ne vem, kok naj to napišem. :zmeden2:Po prebranem sem dobila vtis, da smo za moške ženske NEUMNE in "BLOND" (če veste, kaj mislim), da so pomembne le umetne j...:ups:, ostalo je vse zanič, da je normalno,če seksa tvoja punca/ženska še z drugimi,da je čisto normalno, da se vsak tede grupno s...a:zmeden:, da smo ženske skratka samo za u posteljo,...

Najbolj me je razjezil stavek : "Punco daj na čevelj prej, ko ti reče, da je noseča!":zmeden::zmeden::zmeden:

Sem šla, gledat, kdo to revijo ureja...sami moški šovinisti...

Res sm bla razočarana nad to "SVETOVNO REVIJO ZA MOŠKE" :zmeden2:

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 14:36:13   
Anonimen
Še to...nikjer ni omenjenih vrednot, kot so ljubezen, zaupanje, spoštovanje...:(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 14:38:56   
tjaga
Kristina ne brat do konca, boš še slabše volje.

:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.2.2005 14:42:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 14:45:25   
Anonimen
"vrednote, kot so ljubezen, zaupanje, spoštovanje..." boš našla v Družini, tole pa stran vrž, če ti ne paše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 14:48:59   
Anonimen
Jaz pa FHM preberem vsak mesec, to pa zato, ker jo zastonj dobim :)

Drugače pa se mi zdi, da je pisana bolj v lahkotnem smislu in kot humor in mislim, da noben ded ki je pravi ded ne bo sledil določenim njihovim "pametnim" nasvetom kot npr. tisti kar si ga navedla...

Dosti stvari mi je smešnih, kar pa me ne zanima, pa pač ne preberem...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 14:49:23   
lidia
Masa pač to bere, pravi dedec vzame v roke kaj bolj okusnega, ma vsaj playboyja al pa Vroči kaj npr.

drugače pa: Slovenčki se moramo končno soočit s tem, da je liberalni zakon, svingerstvo ipd. za ene nekaj normalnega. Da ne govorim o tem kak bedasto ljudje reagirajo, če vprašaš če hodijo v sex shop.

Preveč Slovenčkov se zgrozi in zardi rekoč oni pa že ne,... primitivno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 14:51:23   
Anonimen
Ja no tudi moški morajo met svoje veselje!!!!!!:bravo::)-Tisti odgovori so pa večinoma samo širokoustenje:)-:)-
Nekje se morjo pohvalt a ni res?
Resnica pa je najbrž drugačna:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 14:52:13   
Anonimen
neva6 točno tako kot si rekla :bravo:

Gre samo za višanje ega...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 15:06:26   
Anonimen
Ma bi jo vrgla stran, sam je izposojena:zmeden2:

Itak vem, da je vse bolj napihnjeno, kot je res. Ampak se je za vrašat, če moški res tako razmišljajo,kot je notri predstavljeno. :zmeden: Se mi zdi, da so oni polj bolj "blond" od nas.:ups:

Sploh ne sledim več. Sem staromodna, če mi je na prvem mestu ljubezen, zvestoba, zaupanje, spoštovanje? Gre za real life.
Mimogrede, tudi mož se je zgražal nad večino komentarjev. Pri nekaterih je bil pa kr tiho :grrr::)-

Če boste imela priložnost, si jo malce oglejte. Men je za bruhat. Ok, priznam, tema o terorizmu v Španiji (lanski 11.marec) me je še najbolj pritegnila. Bi me moglo skrbet?:)-:)-

Bom kar ostala pri ženskih Lady, Gala, Anja,...:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 15:08:37   
Anonimen
hvala bogu moj se strogo drži svojga časopisa-Ekipa.pa Jano še prebere

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 15:17:40   
lidia
a v Gali, Lady in kar je še tega šunda pa najdeš vrednote:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 15:36:56   
Skye
Še nekaj z moje strani na to temo.

Nekaj že more biti na tem, da je revija moškim všeč, drugače ne bi bila ena izmed najboljše prodajanih revij na svetu, pa tud v Sloveniji se prodaja iz meseca v mesec veča;)

Revija je namenjena izključno za moške in ne za ženske -FHM = for him magazine... in tako je nekako normalno da ženskam ni preveč všeč:)-

Bistvo revije je sprostitev in zabava in njen namen ni odkrivati neka stroga pravila življenja, po katerih bi morali živeti.

Kristina z tvojo izjavo, ki jo citiram "Sem šla, gledat, kdo to revijo ureja...sami moški šovinisti"
se tud ne morem strinjati......dam ti en predlog, pa brez zamere......ne sodi nekogar, ki ga ne poznaš.

Poznam enega od teh tako imenovanih "moških šovinistov" in moram reči, da sem zaradi njega že 6 let najsrečnejši človek na svetu.

To je moje skromno mnenje.

Lp
Skye

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 17:05:44   
Anonimen
skayYYYYYYYYYYYYY:)-:ups:9nebesa;):love::love::love:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 17:07:59   
Annny
Te revije še nisem brala, mi je pa še kar všeč Men's Health- tudi sama sem notri že našla kak koristen nasvet.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 17:09:12   
NENAJANI
Meni je tudi všeč MH. Moj redno kupuje to revijo, za FHM pa ne vema kako izgleda:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 17:36:31   
Skye
Najbolj me je razjezil stavek : "Punco daj na čevelj prej, ko ti reče, da je noseča!"

Sem šla, gledat, kdo to revijo ureja...sami moški šovinisti...



Ojla

Odgovor na to vprašanje piše zaročenec od Skye )

Bom kratek, da ne bomo zapravljali dragocenega virtualnega črnila :)

Moj srček je bolan, zato sem včeraj šel po nakupih, skuhal kosilo, naredil limonado, šel po nekaj filmov v videoteko, sprehodil najinega psa, ji prinesel malo čokolade v posteljo in jo potem čehljal po hrbtu, da se je malo sprostila. Ko je zaspala sem malo gledal TV in okoli 1 zjutraj pomil posodo, ker je bilo treba naslednji dan zgodaj v službo. Glede na tvoje raziskave spoštovana gospa Kristina je to torej tipičen moški šovinist.

Aja, mogoče sem pozabil omeniti, da sem izvršni urednik FHM ;)

Pozdravček vsem

Ups pozabil sem, da moram pustiti mojo zaročenko, ker se trudiva zanositi - bolje čimprej še preden zanosi :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 17:37:19   
wawa
Skay :)-:)-:)-:)-

Da dodam še svoje skromno mnenje, tudi naš Cosmopolitan, ni bog ve kaj glede vrednot, pa če bi gledali iz tega vidika, spodbuja mlade punce k anoreksičnosti, pa k pretiranem hušanju in slabem mnenju o samih sebi...

FHM sem vidla, morem reči da sem bila prej razočarana nad kvaliteto slik:zmeden:, ki so v Payboju veliko boljše in profesionalne, glede vsebine pa mislim da se nima smisla obremenjevati, saj je tudi večina moških ne jemlje kot nasvete za življenje ampak zgolj za zabavo....če pa jih vzamejo resno je nekaj narobe z njimi in ne z revijo...

Kar se pa tiče kritike na avtorje revije..pa tole...o čemer se rado bere o tem se piše....:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 17:40:35   
Annny
Hehe...potem bi lahko kdaj napisal kak uvodnik na to temo;)..gotovo bo moškim za zgled:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 17:44:06   
Anonimen
Skaye in tvoj dragi:)-
:hudicek::hudicek:sta se pa razkurila danes,škoda živcev,ne zgubljat energije.Vem dobro ime je treba branit.
Ne vem kakšna je ta revija,je nisem še brala,zdej me pa firbec matra,jo bom nabavila.

Koga pa še dandanes zgraža golota?Na vsakem koncu kamor se ozreš jo najdeš.Če se je prodaja povečala,je znak,da je ljudem všeč,torej ne se sekirat:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 17:45:01   
wawa
Od Skay dragi ......... mi je moj dragi lihkar naroču....nima sam časa pridet k računalniku.....naj vas pohvalim - pravi da ste super....:)-:)-:)-

Ti pa še naprej pridno skrbi za našo drago prijateljico Skay, da bo spet čim prej zdrava pa z nami:)-:)-:)-

Še to tudi moj dragi bere FHM, pa me prav tako na veliko razvaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)-:)-:)-:)-

Pa če se nemotim je bil nedavno noter en superrr članek - resna tema - mislim da Črnobil????:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Tale revija za moške-FHM
21.2.2005 20:25:03   
Pajaca
Men je pa FHM ful dobr... se ful narežiš zraven.... pogrešam pa eno žensko podobno revijo... ker sem že sita tega, da v vsaki ženski reviji sam o kozmetki pa hujšanju bereš... ko da ženske sam to zanima.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Tale revija za moške-FHM
22.2.2005 15:55:24   
BigWhale
To je revija za 'nogometne navijace'. Ne za moske. No, razen, ce kot stereotip moskega predstavlja nek macisticen tip, ki cele dneve sedi pred televizijo, se nekajkrat na teden odpravi na fitness 'kvihtat' in je rahlo retardiran, ter potrebuje mosko revijo, da mu obelodanijo deset (ali kolikor pac ze) nacinov kako ubezati (citiram) 'starki s koso'...

Ker po tej definiciji nisem moski. Na sreco!

Eno stevilko sem kupil iz firbca, pa sem ob prebiranju razmisljal, ce sem jaz nor, ker sem to kupila ali ce se revija iz mene dela norca. Potem sem za sprostitev malo odbezljal na Wikipedio (http://www.wikipedia.org/).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?