|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako do črne kreme?
10.7.2008 11:08:55   
muha1
Za roj. dan imam namen delati torto Miki miško. Malo sem gledala na netu  in vsepovsod je krema iz smetane skoraj videti črna. Pa me zanima če katera ve, kaj je to dodano, ker če bi bila čokolada, bi bila krema rjava.  A je te to kak koncentrat in kje bi se dobilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako do črne kreme?
10.7.2008 11:20:19   
Jessy
Jaz sem kupila tekočo črno barvo v Pekarni Vrhnika v Črnučah.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako do črne kreme?
10.7.2008 11:26:50   
CHICA 83
To je posebna barva za živila, isto kot koncentrati za v peciva (vanilija), dobiš pa jo verjetno v kakšni specializirani trgovini, kjer prodajajo pripomočke za peko. barva pa je neškodljiva.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako do črne kreme?
10.7.2008 11:42:33   
massylou
Fajn temna je tudi navadna stepena smetana z nekaj nutele. Precej temno rjava pride. Če ti je to dovolj temno, da ne rabiš barvil kupovat, pa umetnega sranja. Ali pa stopljena temna čoko.

Daš pa 4 žlice nutele na 1 tamalo sladko smetano. Pa 2 kremfiksa v smetano. Lahko pa not še naribano temno čoko.

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako do črne kreme?
10.7.2008 11:44:03   
orhideja75
stopljena jedilna čokolada je tudi zelo temna

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako do črne kreme?
10.7.2008 11:57:30   
muha1
Pri Miki miški je fajn, če je bolj temna. Če ne dobim barvila, bom probala z nutelo in še zraven temno čokolado. Če mi uspe jo pofotkam user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako do črne kreme?
10.7.2008 14:21:16   
SasMami2be
Sem delala torto Spiderman in je tam črna mreža pajka pa sem uporabila Sladki greh čokolado. Čisto temno je. Madonca, menda za vsaki odtenek farbe ne boste komplicirale... halo!
Al pa uporabiš črno čokolado - 99% kakava in je takorekoč ČRNA! V leclercu jo maš za smešno ceno. pa flikni not še malo masla, da se ti lepo maže. basta. pa dobertekuser posted image user posted image

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako do črne kreme?
10.7.2008 17:36:44   
muha1
SasMami2be pa jaz rabim to barvo za v smetano in ne za neke črte

(odgovor članu SasMami2be)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?