|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kiddy
14.7.2008 13:12:21   
Mbee
20.7. bo v bc v akciji sedež kiddy od 9-15 kg...ali ga katera ima in kako je zadovoljna? Sicer je moja hčerka stara šele dobrih pet mesecev vendar je dolga že 68 cm in je že bolj na tesnem v lupinci. V prodajalni so svetovali da je boljše če je otrok v sedežku čeprav še nima 9 kg ker lupinica ni tako varna če je otrok prevelik? Zdaj pa ne vem če je to res oz. kaj naj naredim?

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kiddy
14.7.2008 13:14:34   
Lunc_a
otrok naj bo v lupinici,je najbolj varno!!!!
Noge so lahko čez,nimajo veze z varnostjo.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kiddy
14.7.2008 13:25:49   
Mbee
Imam lupinico od Brevi in če hčerko prestavim nižje tako kot si rekla da gledajo nogice čez je problem ker ne more sedeti tako kot je treba. Lupinica ima že pritrjeno streho ki se sicer da odstraniti ampak se izredno težko pritrdi nazaj in je problem ker ima hčerka glavo čisto v tisti strehci....ma katastrofa da sva mogla kupt ravno tako lupinco:(
link
tako izgleda lupinica in streha je prišraufana na straneh in če jo odšraufaš je tok mal prostora da komaj spraviš primerno orodje zraven:(

< Sporočilo je popravil shorty -- 14.7.2008 22:21:17 >


_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kiddy
14.7.2008 13:51:53   
Balerina
Otrok do 9. meseca nima dovol trdnega vratu da bi lahko gledal naprej. V BC imajo drugače tudi takšne sedeže ki se obrnejo kontra so malo večji pa poskusi tega. Moja je bila tudi pri 5. mesecih velika 68 cm pa smo vseeno jo imeli v lupinici do 9. meseca, je pa res da je bila cela v lupinici, je imela glavo še pravilno nogice pa so bile že čez.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kiddy
14.7.2008 13:53:53   
Balerina
Kaj pa če poskusita tega: link

< Sporočilo je popravil shorty -- 14.7.2008 22:21:59 >

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kiddy
14.7.2008 14:08:42   
Naja30
Lupinica je do 9m oz. 13 kg. Baje pa, da tudi glava ne sme gledat čez sedež.
Glede kiddyja - ko smo dali tamalo v trgovini v ta stolček sedet, je čez pol minute tako začela tulit kot jesihar in odrivat tisto mizico, da je joj! Sva raje drug stolček kupila, ker se veliko vozimo in ne bi rada vsakič tak jok doživljala.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kiddy
14.7.2008 14:30:54   
Mbee
Bom jst tud rajši naprej poskusla kako se bo počutla v kidiju. Hvala za odgovore.

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kiddy
14.7.2008 16:21:29   
zvesta
Mi imamo tega kiddy-ja in je malček ful zadovoljen v njem.

Smo ga pa prej šli 3x poiskusit v trgovino, pa še ko smo ga kupili, smo se zmenili, da ga v tednu dni prinesemo nazaj, če se izkaže, da ne ustreza.

Definitivno pa otročka ne prestavljal iz lupinice prej, ko mu glava pogleda čez lupinico.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kiddy
14.7.2008 16:36:12   
Noel
A mizica ni snemljiva?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kiddy
14.7.2008 17:08:41   
Anonimen
Uporabljali in bili zadovoljni.

Lupinica je namenjena do 13 kg in se otroka v njo prestavi cim kasneje in ne cim preje. Nase dete je kar konkretnih mer pa smo jo uporabljali do enega leta.

(odgovor članu Mbee)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kiddy
14.7.2008 19:42:13   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Noel

A mizica ni snemljiva?


je snemljiva, ampak ne pri modelu od 9-15 kg.... tam se uporablja zmeraj z mizico...
pri modelu od 9-36 pa se lahko uporablja tudi brez mizice...

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kiddy
14.7.2008 21:20:33   
Naja30
A ni ravno v mizici vsa fora, da je tako varen?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kiddy
15.7.2008 11:48:06   
Mbee
Itak bom počakala vsaj še kak mesec ali dva ampak ker bo v akciji bi ga kupila sedaj...drugače sm ga šla včeraj preverit in je tamala čist znorela....je jokala in hotla zlezt vn....pa drugač full mal joka:) in potem k sm jo dala v tobija je bla pa čist zadovoljna in se smejala pa gledala okol tko da bomo očitno, ko bo čas za to, kupili rajši tobija:)

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kiddy
15.7.2008 12:12:19   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Mbee

Sicer je moja hčerka stara šele dobrih pet mesecev vendar je dolga že 68 cm in je že bolj na tesnem v lupinci. V prodajalni so svetovali da je boljše če je otrok v sedežku čeprav še nima 9 kg ker lupinica ni tako varna če je otrok prevelik?


Tudi naša je bila malo pred 6.mesecem velika 68cm, pri 9. ima 73cm, pa je še vedno v lupinici. Ko si enkrat ogledaš tale video, dobro premisliš, preden daš otroka v sedež 9-18.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kiddy
15.7.2008 22:21:24   
Andeja
Mbee, Maxi cosi Tobi je pa ravno od danes naprej v akciji v BC. 

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kiddy
15.7.2008 22:24:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mbee

Itak bom počakala vsaj še kak mesec ali dva


Preden prehitevas tam, kjer ni potrebno, si oglej spodnji video.

NIC vecji frajer ne bo tvoj otrok, ce se bo vozil v vecjem sedezu.

(odgovor članu Mbee)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?