|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Z otrokom na izlet po Sloveniji/Avstriji - ideje
17.7.2008 13:31:30   
bobek05
Ola vsem skupaj,

potrebujem nekaj idej, kam bi se lahko podali po naši lepi Sloveniji (in sosednji Avstriji) s 3-letnikom, se pravi kraje, ki bi mu bili zanimivi, npr. bili smo že v Styrassic Parku, v avgustu še planiramo Herberstein ZOO - oboje pri Grazu, nabiramo pa še ideje za dalje... Vsekakor se bomo odpravili še ta mesev v LJ ZOO, v bližnji prihodnosti pa mi še želeli obiskati Minimundus...

Ima katera še kakšno idejo?

Hvala že vnaprej.


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Z otrokom na izlet po Sloveniji/Avstriji ...
17.7.2008 13:51:55   
Olivija
Mi načrtujemo naslednji izlet:

http://www.maerchenwald.at/ ali
http://www.maerchenpark.de/



(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Z otrokom na izlet po Sloveniji/Avstriji ...
27.7.2008 20:21:41   
Olivija
jutri planiramo izlet v Avstrijo in sem našla sledečo stran: http://www.mamilade.at/

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Z otrokom na izlet po Sloveniji/Avstriji ...
27.7.2008 22:06:36   
kokoska007
jaz predlagam
- z ladjo po bohinjskem jezeru, lahko se tudi kopate
- s pletno na otok in se tudi lahko kopate
- če boste v tem koncu ko ne bo tako vroče greste lahko peš na hom, kjer so igrala in dobre pice
- v minimundusu mu bo zanimivo, če ima rad vlake, drugače je vse precej statično
- bolj zanimiv je reptilenzoo čisto zraven, kjer so kače, pajki, ....


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?