|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mrzla jesen-zima..obutev
15.9.2008 13:13:15   
sonchek
Kaj ste ali boste obule svojim malčkom za jesen zimo..jaz pojma nimam..
Naša namreč še ne hodi, dviguje se pa že na nogce...se pravi, da tudi če bomo zunaj je najverjeteje ne bom mogla imeti skoz na rokah...
Stara bo kmalu 10m...se pravi čez dva, tri mesece bomo hodili..kaj naj ji kupim za obut...pojma nimam user posted image user posted image user posted image
Škornje, superge...res rabim vašo pomoč....
hvalaaaaaaaaaaa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mrzla jesen-zima..obutev
15.9.2008 13:17:33   
ona
Jaz sem kot prve čeveljčke kupila od cicibana,take,da jih je imela jeseni in še za zimo!Najbolje,da greš malo po trgovinah in ji provaš kaj obutuser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mrzla jesen-zima..obutev
15.9.2008 13:20:56   
Maleal
cicibanove za prve korake

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mrzla jesen-zima..obutev
15.9.2008 15:26:46   
2 Sraki
Po ta novem Razvojna ambulanta odsvetuje vse ala princip cicibanove čeveljčke, zaradi togosti obuvala. Priporočajo pa vsa mehka obuvala, z ne pretrdo in ne previsoko opetnico. Ala princip športnih copatov (nike, adidas, ect. ) in takih ter podobnih variant.

Sicer pa počakat dokler se le da z nakupovanjem in hojo v čevljih, ker je najbolje da se uči hoditi bosa oz. v nogavičkah z bremzicami.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mrzla jesen-zima..obutev
15.9.2008 21:01:27   
frufru
Naš je decembrski, pa smo mu kupili shooshoo copatke. Posavljal se sicer je, samo shodil je pa šele februarja. Za hudo zimo smo meli pa ene goretex adidaske, pa še to bolj zaradi toplote.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mrzla jesen-zima..obutev
15.9.2008 21:18:57   
janca
Ja razvojna enkrat priporoča ortopedsko obuvalo drugič mehko. Jst sem našmu user posted image kupila prve cicibanove čeveljčke malo bolj visoke. Zej pri dveh letih je čez poletje nosil samo krokse, danes sem mu obula mehke supergice, ko bo pa še malo zahladilo pa gojzarčke, tudi cicibanove. So se prejšno jesen in zimo dobro obnesli. Tko, da mislim, sam da mu bo toplo, pa po lastni izbiri.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mrzla jesen-zima..obutev
15.9.2008 21:55:11   
kaya2007
Stara bo kmalu 10m...se pravi čez dva, tri mesece bomo hodili..kaj naj ji kupim za obut


takrat ji boš kupila itak druge čevlje-na to kar računaj. jaz sem tudi tako vnaprej kupovala, pa je vedno vse prerasla. na tvojem mestu bi kupila nekaj čim bolj mehkega, poglej še malo v geoxu, tam sem videlo full mehke supergice, ki so pomoje namenjene ravno za to fazo.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?