|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS - izkušnje
5.9.2008 12:33:43   
pancottina
Ciao punce
Vem, da je bilo na to temo že veliko napisanega, nekaj sem si že poiskala po iskalniku, nekaj me pa še zanima.
Torej rada bi se naročila na pregled NS. Trenutno sem v 8. tednu. Ker moja ginekologinja ne opravlja NS, ampak samo trihormonski test, iščem dobrega ginekologa, ki ta pregled opravlja. Vem, da je to samoplačniški pregled.
Največ sem prebrala o dr. Strah, pa o dr. Pušenjaku, pa dr. Merlo

Zdaj pa vas prosim, da tiste, ki ste pregled opravile pri kateremu od teh zdravnikov, oziroma pri kateremu drugemu od Kopra do Ljubljane. Maribor ne pride v poštev, da mi poveste malo več.
Koliko časa pregled traja?
Koliko stane?
Moraš CD prinesti s seboj ali ga imajo tam?
Posnetek dodatno plačaš?
Se ginekolog res potrudi ti vse razložiti?

To bi bilo na kratko vse.
Vsem se že zelo zahvaljujem in komaj čakam vaše komentarje, saj bi rada že danes poklicala in se naročila
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 12:40:51   
Ploha
jaz ti lahko povem za Dravlje, pregledal je dr. Mujezinović. Pregled je trajal 20 minut, cd so nama tam dali in materijal tudi posneli, sicer ne velik nekaj pa. Mislim, da cena brez posnetka je bila 60 evrov, s posnetkom pa 75 evorv, ne me pa za besedo držat ker nism zihr, tam nekje. Midva nisva veliko spraševala, pregled je naredil, nama potem tiste izvide oz. tveganje razloživ in lepo povedal, odnos je bil korekten, prijazen.
Če te še kaj zanima pa praši!
Lp Š.

(odgovor članu pancottina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 12:43:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pancottina

Koliko časa pregled traja?
Koliko stane?
Moraš CD prinesti s seboj ali ga imajo tam?
Posnetek dodatno plačaš?
Se ginekolog res potrudi ti vse razložiti?



Jaz sem bila pri dr. Pušenjaku sedaj že drugič. Z njim sem zelo zadovoljna. Sem se pa tudi v prvo sama obotavljala ali dr. Strah (ki mi je bljižje) ali pa dr. Pušenjak (no, tudi tega nimam daleč user posted image ) in sem po pogovorih in ugotavljanju ostalih punc ugotovila, da je tudi dr. Stah fajn in strokovna, če ima dober dan. Drugače pa zna narediti NS kot eno polomijo. Zelo rada zbada glede kg, če imaš kakšno kilo preveč ali pa najde kaj drugega. No, to če ima slab dan. Ampak če jaz nekaj plačam nočem, da me tam nekdo žali ali poka čudne frise.

Pregled pri Pušenjaku traja cca. 15 minut, pač odvisno če ga še kaj sprašuješ, ampak ti on že sproti vse pove kaj gleda, kaj meri, če se vidi trebušček, mehur, nosna kost,...
Stane 60€ brez CD-ja, če želiš CD pa je cena se mi zdi da 10€ višja.
CD imajo tam in ga ne rabiš nositi, moraš pa že pred pregledom povedati, da bi rada tudi CD, da ti posname filmečke ali slikce in ti jih potem zapeče. CD plačaš dodatno, če pa ne želiš CD-ja, pa dobiš slikce "zastonj" (no, so všteti v 60€ kolikor stane pregled). Jaz sem dobila sedaj v drugo 2 slikci, v prvo pa smo hoteli imeti na CD-ju.

(odgovor članu pancottina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 12:43:25   
piamaria
Dravlje se strinjam, enako pri ceni in zelo prijazni so.
Meni so takrat že napovedali tudi splo, k drugač ni običajno, tko pravjo, dr. Pušenjak mi je pa delal NS....zelo sem zadovoljna......tudi 3. grem tja ja!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 12:46:38   
Balonchy
Dr. Merlo nima licence za NS.

Jaz sem bila v Dravljah. Zelo zadovoljna. Cena brez CD-ja je 60€, s CD-jem pa 75€. CD ti dajo oni.

(odgovor članu pancottina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 12:54:18   
pancottina
O hvala punce
Za Merlota nisem vedela, da nima licence. Sem brala, da nekatere hodijo na NS v PO, pa sem se takoj nanj spomnila.

No bom počakala še kakšen komentar pol pa morem kar hitro poklicat, saj bo 12. teden takoj tu.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 12:57:43   
sazi
Jaz sem bila v Dravljah. Zelo zadovoljna. Cena brez CD-ja je 60€, s CD-jem pa 75€. CD ti dajo oni.

Sem bila tudi obakrat v Dravljah. 1. pri dr. Tul, 2. pri Pušenjaku. Obakrat sem bila zadovoljna, le da 1. nisem dobila CD-ja, drugič pa. Cene so take, kot pravi Balonchy.
Sem bila pa v 1. nosečnosti na samoplačniškem UZ pri Pušenjaku, pa sem bila kar malo razočarana, ker se mu je ful mudilo, na CD je posnel slabo, da se datotek ni dalo odpret... Skratka, zdaj, v 2. pa sem bila pri njem na NS in je naredil zelo dober vtis. Zraven sta bila še mož in sin je vsem trem vse lepo pokazal in razložil in še malega vzpodbudil, da je prišel sploh zraven pogledat, ker najprej ni hotel.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:00:56   
Mijavček
Ja, kr poklič čimprej, sploh dr. Pušenjak ma kar zaseden. Jaz sem bila pri njemu in sem bila zadovoljna. Razložil je vse, z možem sta pravo debato udarilauser posted image . Ostalo pa kot so ti že napisale.

(odgovor članu pancottina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:02:42   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: pancottina

O hvala punce
Za Merlota nisem vedela, da nima licence. Sem brala, da nekatere hodijo na NS v PO, pa sem se takoj nanj spomnila.

No bom počakala še kakšen komentar pol pa morem kar hitro poklicat, saj bo 12. teden takoj tu.


V PO ima licenco Dr. Reš M. Uršula. Ker je pa trenutno na porodniški, jo nadomešča (mislim da) Dr. Babnikova.

(odgovor članu pancottina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:03:47   
khurde
Živjo,

jaz sem bila pri dr. Strah, pa nisem bila najbolj zadovoljna, sem vse napisala že tu LINK, pa saj, če si iskalnik uporabila, si verjetno videla. Pri njej sem bila julija letos in je verjetno imela res slab dan, ker mi je tudi rekla, da ne moreva dobiti cd-ja, edino potem, če se naročiva še na morfologijo k njej ... tako da je očitno to, da se dobi cd pri njej, odvisno od njene dobre volje ... samo je pa na istem linku in še nekje tudi opisano kar nekaj pozitivnih izkušenj pri njej (da ne bom slišati ful pristranska). Meni se je samo zdelo, da glede na to, da je pregled samoplačniški, ne bi smela delati razlike med pacientkami in mogoče malo lepše ravnati z njimi.

(odgovor članu pancottina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:04:02   
pancottina
Kaj pa kakšno tel. št mi lahko katera da, na katero se pokliče?

Joj zelo sem vam hvaležna za vse vaše odgovore. Žal pa imate vse samo Pušenjakove izkušnje :) Na srečo vse pozitivne.
REs si ne želim, da bi tako na hitro opravil ta pregled, kot da se mu kam mudi. Nam nosečkam to dosti pomeni, da se ti zdravnik posveti.

Kdaj pa dela, oz. kdaj se lahko naročim?

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:05:41   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: pancottina

O hvala punce
Za Merlota nisem vedela, da nima licence. Sem brala, da nekatere hodijo na NS v PO, pa sem se takoj nanj spomnila.

No bom počakala še kakšen komentar pol pa morem kar hitro poklicat, saj bo 12. teden takoj tu.


V PO ima licenco Dr. Reš M. Uršula. Ker je pa trenutno na porodniški, jo nadomešča (mislim da) Dr. Babnikova.
Dr Reševa na porodniški?
Ko sem bila pri njej dober mesec dni nazaj ni  nč zgledala noseča.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:10:20   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: pancottina

O hvala punce
Za Merlota nisem vedela, da nima licence. Sem brala, da nekatere hodijo na NS v PO, pa sem se takoj nanj spomnila.

No bom počakala še kakšen komentar pol pa morem kar hitro poklicat, saj bo 12. teden takoj tu.


V PO ima licenco Dr. Reš M. Uršula. Ker je pa trenutno na porodniški, jo nadomešča (mislim da) Dr. Babnikova.
Dr Reševa na porodniški?
Ko sem bila pri njej dober mesec dni nazaj ni  nč zgledala noseča.user posted image



Pismo... Tolk o teh porodniških, da sem se zajeuser posted image ...

NA BOLNIŠKI je!!! user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:21:09   
supermiška
Lahko se prijaviš preko neta na www.neplodnost.net pa napiši za Pušenjaka.

(odgovor članu pancottina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:21:41   
supermiška
oprosti www.neplodnost.com

(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:32:49   
Mijavček
Lahko pa pokličeš v Dravlje na 01 510 68 00 in ti dajo eno mobitel številko (žal je jaz nimam več), samo moraš prav povedat za katerega dr. bi se naročila, ker jih je več, ki delajo NS.

(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 13:37:43   
Jančika_
Dravlje, mobi: 051 321 224

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 16:35:48   
Dali*
Pancottina - pod temo čvekanje v pričakovanju imaš temo izpred par dni, ki se imenuje potek pregleda pri dr. Strah. Beri. Tudi tel. vseh so že objavljene na forumu. Joj, se mi zdi, da skoraj vsak dan pišemo o tem.

Ecco...dr. Darija Strah - ZD Domžale, Mestni trg 2, 051 636 000.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NS - izkušnje
5.9.2008 20:48:07   
uršula83
Tudi jaz ti priporočam dr. pušenjaka v Dravljah!!! Pri drugih res nisem bila ker je to moja 1. nosečnost, bom pa sigurno pri vseh naslednjih VEDNO pri dr. Pušenjaku. Zame je on res faca, obvlada, je prijazen...ma ni ga za prehvalit. Tako grem tudi na 3/4D drug teden k njemu. On je res CAR!!! 

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?