|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:19:59   
Natas@
Danes smo bili pa take tečke že od 8h, kar naprej nekaj jokal in pi…, nič ni bilo dobro, ni hotel ne jest ne pit, ne spat. Si me lahko kar predstavljate (skoraj na robu živčnega zloma :() pa sem rekla v redu mu pripravim še riževo kašico z banano za po žlici in glej ga zlomka, je z največjim užitkom pri polovici pa ga kar naenkrat zmanjka, umazan okoli ust.:zmeden: Tudi ko ga umijem nič, spi naprej. A bomo imeli sedaj take »fore«? A se pri vas tudi kaj takega dogaja oz. vam je kdaj zaspal na stolčku med hranjenjem?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:23:05   
BONI*
Jaz te lahko samo toliko potolažim, da sva danes očitno oba z Luko vstala z levo nogo in sedaj tekmujeva, kdo bo bolj siten:)-

Lp, Boni

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:26:38   
Maxica
Naj vaju potolažim-danes je mlaj. Tako da niso krivi naši otročički, ampak ta pr.... luna:)-.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:29:08   
Anonimen
Ha, ha, ha, si ga živo predstavljam. Joj, kolk je to hecno.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:31:46   
*HONEY*
Nike je danes tudi tečka in je kr nekaj jamrala celo jutro,tako,da sem zdaj prav srečna da spi in upam,da bo popoldan boljše.

LP

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:33:20   
aka
Ja, zaspal je, ko sem se jaz lotila umivati posodo. To se je zgodilo v nedeljo. Ponavadi porinem stolček k pultu, da lahko tudi on spremlja, kaj se dogaja v pomivalnem koritu. Bila sem zatopljena v pomivanje, vendar pa se mi je zazdela "tišina" po nekaj minutah sumljiva. Lejga zlomka. Maksi spi, glavico ima zvrnjeno vnaprej, ročice v slinčku s koritcem, ki je bil seveda poln hrane in on lepo spančka. Umazan pa kot pujs. Sem ga umila, umaknila slinček, pokrila, zvrnila stolček nazaj, zatemnila kuhinjo... In je spal uro in pol. Kako lepo.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:38:07   
Natas@
ja upam,da je res samo luna in da bo popoldan bolje, ker tole je bilo pa res grozno skoraj za zjokat. Je bil pa tako luškan (ko je zaspal) ko je bil tako umazan okoli ust. Mi je prav žal da nisem slikala.
Lp

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:40:59   
kepica
Meni tudi včasih zaspi med večernim hranjenjem.Seveda umazan kot pujs.Potem ga pa umijem,namažem s kremico,preoblečem in dam v posteljico in on kar spi.Skoraj,da mu še zob ne umijem:)- Sirena ga ne bi zbudila.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 11:45:10   
Natas@
Na žalost pri nas zgleda da tale luna deluje 100/h, se je že zbudil tečen ko :hudicek:. Kdaj bo bolje?

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 12:05:05   
Dadi
o aka jest sem se tolk nasmejala k sem prebrala kako Maksi spi.:)-:)-:)- oz. je zaspal.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 12:12:25   
mamsi
ŽE od 8h??

Mi smo bli ob 4.30 že auf, zaspi mi pa nikjer tko lepo, kot je tebi dons, brez joka in stoka:)-:)-:)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zaspal ob žlici
10.3.2005 13:14:15   
Bejba
Naš je imel pa ponoči vaje. On bi ob dveh kravce pasel :)-, mene pa skoraj fršlok ko sem prišla v njegovo sobo, on pa v smeh. In kako si lahko potem :grrr:?
Nama je pa tudi že v stolčku za hranjenje zaspal, ja. Midva sva jedla in kar naenkrat tišina zraven, on pa lepo šlafa - ja, mi smo ga pa slikali :)-.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?