|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 13:50:28   
frutka_
Pripravljeni imamo dve otr. sobici. Večja meri 11kvadratov in manjša 10kvadratov. Mož pravi, da bi otroka skupaj spala v eni sobi (večji) v manjši pa bi jima uredila igralnico. Meni se ideja zdi super. Tako bi ena soba bila spalnica kjer bi bila še omara in komoda za oblačila. Bolj mirna varianta.
Tamanjša soba-igralnica pa bi imela komodo z igračami, police za knjige.Lahko je razturana pa samo vrata zaprem in se nič ne vidi. user posted image V tej sobi je tudi izhod na galerijo, špic strehe, ki bi kasneje (ko otroka odrasteta) bil namenjen spalnici.
Torej kako se obnese spanje 2-eh otrok v isti otroški sobi? Koliko se sorojenci igrajo skupaj oz. posebej?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 14:08:15   
Doll
Na začetku dokler sta majhna je ok,potem pa se ne obnese. vsaj pri meni in sestri se ni,ko sem se jaz hotela učit,je ona rondala po sobi ,nimaš nobene zasebnosti itd.
Moja 2 bosta imela vsak manjšo spalnico

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 14:11:10   
nuala
Mislim, da je fino, če imata otroka sobo skupaj ( in igralnico posebej ) do cca 6, 7. leta.
Mojadva sta stara sedaj 4 in 6 in sta se vedno igrala skupaj. Zdaj pa opažam, da starejši že želi svoj mir, pa tudi mlajši bi se rad kdaj igral sam.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 15:30:12   
klavdiy4
hei..

Tudi meni se zdi, da je do neke starosti še vredu, da spita v isti sobi, kasneje pa ne več...Vsaj pri nama s sestro je bilo tako... vendar pa je razlika,midve s sestro sva 4leta narazen ti pa boš imela sorojenca...

Veliko sreče...user posted image user posted image ..

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 15:51:00   
willma
Jaz sem enakega mnenja kot punce.

Dokler ti "taprvi puperli" ne bo rabil svoj kotiček miru za šolske obveznosti oz. si zaželel svoj mir se mi to zdi krasna ideja.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 15:53:54   
bodoča
Glede na to, da je fantek 4 leta starejši od dojenčice, bi jima jaz kar uredila vsakemu svojo sobo.

OK, res, da imam zaenkrat samo enega otroka, ampak ne predstavljam si, da bi 4 letnik in dojenčica spala v isti sobi (razen, če imaš tako srečo, da oba spijeta kot top celo noč in ne bi zbujala en drugega). Predvidevam, da ko bo dojenčica dost velika, da se bo lahko samostojno igrala z bratcem, se njemu ne bo zaniivo igrat z malo punčko,...

To bi bila krasna ideja za otroke, ki so po starosti leto, dve razlike, pa še za te pride čas, ko si želijo zasebnosti.

Jaz sem morala zaradi pomanjkanja prostora spati v sobi z 8 let starejšo sestro in ni bilo prijetno.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 20:23:18   
jakaracman
Vsakega v svojo sobo.Sta 4 leta narazen, pa še fantek in punčka.Super za 2 sobi.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 21:18:01   
Jančika_
Frutka, v tvojem primeru bi dala vsakega v svojo sobo, predvsem zaradi starostne razlike. Igrače bojo itak po celem stanovanju, ne glede na to, kje jim boš ti določila mestouser posted image . Razen seveda, če bo Filip sam hotel, da je sestrica pri njem!

Naša dva pa sta skupaj in bosta tako tudi v hiši, čeprav bo dovolj prostora, da bi imela vsak svojo sobo. Sta samo dve leti narazen in oba fanta. Druga otroška soba bo počakala na morebitnega tretjega otroka ali na to, da si tavečji zaželi svoje sobe. Ko bosta večja, bodo pa na voljo še drugi prostori, ne samo ti dve sobi, tako da bosta lahko imela vsak svojo sobo ne glede na to, če bomo imeli še kakega otroka.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 21:19:23   
tweed
Hojla,

pri nas je načrt, (sta 22 mesecev narazen), da ko tamala neha spati pri nama v spalnici, gre k sestri, torej bosta nekako 2 in 4 takrat. Najkasneje do 6 leta mlajše pa bosta imeli vsaka svojo sobo (če ne bo novega naraščaja user posted image ).
Mislim, da se obnese...

LP

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 21:42:22   
kaya2007
jaz bi ju tudi raje imela posebej. ko je en dojenček, moti starejšega z jokom (ali pa drug drugega), potem neko kratko obdobje znese, če sta skupaj, potem pa spet ne...ravno zato se jaz ne odločim za še enega otroka-trenutno imamo na voljo samo eno sobo in mi to ni najbolj všeč user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
21.9.2008 22:45:02   
Anonimen
ne vem jaz tega ne bi naredila. moji stari 2 in 4 imata vsaka svojo sobo, igrače v obeh. spita super se ne motita, igrata se pa kukr jima paše, včasih skupaj v eni ali drugi sobi, včasih pa tut vsaka posebej. še največkrat smo pa vse 4 skupaj v dnevni ali pisarni

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
22.9.2008 13:56:19   
Paštetka
Jaz sem se to spraševala mesec dni nazaj.

Zdaj sem pa tako naredila, da je v večji sobici deklica stara 1 leto in v njej posteljca, omara in stenski "predalnik" s full predali oz. policami, kjer se bodo shranjevala igrače. Ko bo pupa dobila veliko posteljo, pa ta "predalnik" samo dvignemo višje gor in bo lahko shranjevala knjige noter.

V ta malo manjši sobici bo pa fantek (3 leta). Postelja, drsna omara, omara s predali in mizica.

Igrala se bosta v pupini sobici, ki je torej tudi igralnica, ker je večja in je pohištvo še manjše.

Pa vseeno bosta imela vsak svojo sobico, kjer se bosta lahko bolj odpočila in tudi ko bosta dobila kazen bosta lahko šla vsak v svojo sobico sedet.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška soba-prednosti/slabosti
22.9.2008 14:06:29   
frutka_
Hvala vsem za odgovore.
Nekako še se vedno nagibam k sobici+igralnici. Če bo kriza pohištvo še vedno lahko premečemo. Na splošno je tako, da pri nas doma pohištvo ni statično ampak ga selim iz enega kota v drugega.user posted image


Še kakšne izkušnje?! Do kda približno se igrajo skupaj?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?