|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
19.9.2008 19:41:27   
rainbow
iz prostora, natančneje avta???

To je vprašanje, na katerega bi mi zelo radi dobili odgovor, in sem vam hvaležna za kakršnokoli idejo. Moja mama sanja o kisu, možu pa se zdi, da kava potegne ven smrad.

Veste ve bolje???

Thanksuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
19.9.2008 19:53:47   
Netopirčy81
Mogoče kako globinsko čiščenje?

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
19.9.2008 20:34:58   
Anonimen
Kemično čiščenje.
Edino kar je pri nas pomagalo.
Nikoli več ne kupim avta od ljudi k kadijo v avtu. Ogabno. Pa sem kadilka.

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
19.9.2008 20:45:30   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Mogoče kako globinsko čiščenje?


To probaj, ja. Pomaga.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
19.9.2008 20:53:40   
rainbow
Smo bili tam, pa je ženska odsvetovala, ker se zdaj baje fuul slabo suši.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
19.9.2008 21:16:07   
Marogica
Kaj pa vemuser posted image Sem sama tudi kadilka, pa ne kadimo v avtu...kaj pa mogoče tista dišeča drevesca, da vsaj "prekrijejo" vonj po čikih. Mogoče kar tri naenkrat razobesiš....user posted image  Poleti pa globinsko čiščenje...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
19.9.2008 21:37:07   
Naja30
Kot pravi marogica - nekatera taka drevesca imajo res zelo močan vonj, ponavadi tista od pralnice.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
19.9.2008 21:43:22   
Vrtnica79
Kaj pa če bi probala eno ono dišečo palčko prižgat, od nje se fajn vonj "vpije" v prevleke.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
20.9.2008 9:45:45   
s.
V destilirano vodo nakapate kar naekaj kapljic kakšnega fajnega eteričnega olja in to z razpršilko poškropite po avtu ( po tleh, sedežih, stropu, v prtljažniku).
PREVERJENO!!!
Pred tem pa z mokro krpo in čistilom temeljito obrišite vse pralne površine po avtu. POtegnete lahko tudi po sedežih, po stropu in po tapetah na strani vrat.

Npr. zelo odlično deluje olje 33 plus!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
20.9.2008 21:27:48   
rainbow
hvala za dobre idejeuser posted image

do sedaj storjeno:
- kis čez noč
- danes sčiščeno z nekim čistilom (osredotočeno na strop, ker tja se je največ zavleklo)
- smrekice not
- trenutno noter zmleta kava
Mi je bilo kar slabo od vseh dišav, kljub temu pa je še vonjuser posted image user posted image user posted image  jaz sem namreč ful antikadilska.

Poskusimo pa še z eteričnim, hvala user posted image

valjda, da ga bomo dali globinsko čistit, ampak trenutno vreme ni temu naklonjeno, če bi bilo bolj toplo...

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
21.9.2008 7:45:08   
bumerang
Smrdljive kadilce ven naženeš.
Ok, zdaj vem, rabljen avto...
Poceni rešitev, če poznaš koga, ki ga ima, je vsekakor vodni sesalec in nepeneče čistilno sredstvo. Tapecirani deli se bodo nekaj časa sušili ampak avto bo čist. Sicer pa lahko po čiščenju daš v avto tudi razvlaževalnik zraka pa bo suho v par urah.
Kakih smrekic in sprajev pa nikar ne kombiniraj z nikotinskim smradom, tisto je šele za bruhat.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
21.9.2008 10:21:38   
rainbow
Bumerang, prav imaš, zato pa je bilo meni slabouser posted image user posted image
Vodni sesalec je dobra ideja, bomo zrihtali. Sam kaj ko se moramo danes v Celje peljat. Bom dihala na škrge.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako izgnati smrad cigaretnega dima...
22.9.2008 13:12:06   
~Biba~
V leclercu sem zasledila reklamo...
čistilo katrana...za čiščenje katrana, masti, olj, iz vseh trdih delov avtomobila...250 ml, 2,73 € 

Če pa pomaga, pa žal ne vem.

vodni bo sigurno najboljša odločitev

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?