|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 19:43:01   
Mišni
Kaj boste jutri dale za oblečt svojim šolarjem (ali malce starejšim vrtičkarjem)?

Majico s kratkimi ali z dolgimi?

In če z dolgimi, kaj zjutraj za čez? Samo vetrovko?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 20:06:40   
kofetek2010
glede na to, da je napovedano takšno kot danes bo mulc zihr imel:
- majčko z dolgimi rokavi,
- čez tisto mal debelejšo majčko s kapuco, ki je na zadrgo,
- in anorak

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 20:06:58   
NinaŠ
Majico z dolgimi, spodaj še spodnjo majico, čez pa vetrovko (4,5 let star poba). Halooo danes se pri nas ni ogrelo na več kot 9°, jutri pa sta že po napovedi napovedani 2° manj user posted image kot danes (ko so obetali 13°). Ne vem, če ne bi namesto vetrovke raje kar velur oblekla user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 20:13:03   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

glede na to, da je napovedano takšno kot danes bo mulc zihr imel:
- majčko z dolgimi rokavi,
- čez tisto mal debelejšo majčko s kapuco, ki je na zadrgo,
- in anorak


Jaz sem tudi imela v mislih kaj v tem slislu, pa se mi je zdelo, da pretiravam. Pa midva bova šla še s kolesi, če ne bo deževalo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 20:20:41   
glen
-tanke dolge hlače
-majica s kratkimi(ker v vrtcu je zelo toplo)
-tanka jopca
-jaknca-vetrovka

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 20:58:19   
Marogica
Glede na to, da bi naj bilo jutri ca 11 stopinj, jima bom oblekla majice z dolgimi rokavi, tanjši flis in vetrovko. Ker to pa je kar fajn mrzlo. Če bo popoldan topleje, še vedno alhko domov grede oblečeta samo vetrovko, flis pa v roki nesemo...v kar pa, žal, dvomim.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 21:04:05   
janca
Kratek rokav in eno bombažno jopico. Če mu bo vroče ga bodo že slekel. Ops, naš gre k varuški, ne v šolo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 21:07:57   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: janca

Kratek rokav in eno bombažno jopico. Če mu bo vroče ga bodo že slekel. Ops, naš gre k varuški, ne v šolo.


Jaz bom imela pa jutri v šoli problem, ker bom šla najbrž ven s ta malimi ob enajstih, zunaj bo 10°C, otrok bo pa zmrzoval v kratkih in tanki jopici...

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 21:32:13   
Mišni
Jaz bom imela pa jutri v šoli problem, ker bom šla najbrž ven s ta malimi ob enajstih, zunaj bo 10°C,


A vi greste ob enajstih ven? Kako to? Naši imajo do 11.45 pouk, potem pa kosilo, šele po kosilu gredo ven.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 21:36:59   
kofetek2010
če je pozimi 10°C hodimo okrog v puhovkah, zadaj pa razmišljamo dolgi al kratki rokavi user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 22:47:45   
soncek28
Mamice,mislim da je z kratkimi rokavi že končanouser posted image !
Jaz bom dala naši pupiki v vrtec zraven majico z kr.rokavi,(noter imajo kar toplo)oblekla ji bom pa dolgi rokav,majico in jakno!!!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
14.9.2008 23:45:02   
lelaval
Saj je napovedanih le 10 stopinj - kot pozimi. Moja najstarejša je rekla, da bo jutri bundo oblekla, pa sem rekla, da naj kar žametno jakno vzame, da je za bundo še prezgodaj - koledarsko, po stopinjah pa ne.
Bom pa dala sp. majčko, majčko z dolgimi rokavi, preko pa kar flis. Pa berem, da boste dale 3 dolge rokave, pa se bojim, da bom premalo oblekla. user posted image Bom raje dodala še kak anorak - bolje preveč, kot premalo.
Sin pa si je pripravil majico brez rokavov (si šolarja že zvečer pripravita oblačila, jaz pa pregledam, če bo vredu user posted image ), pa me je kar zmrazilo - je zamenjal s sp. majico.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
15.9.2008 6:57:03   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

če je pozimi 10°C hodimo okrog v puhovkah, zadaj pa razmišljamo dolgi al kratki rokavi user posted image user posted image user posted image




Zunaj je kakšnih 7 ali 8 stopinj, ampak jaz sprašujem za notri. Mi smo notri v kratkih rokavih, ker  je 23 stopinj.
Tako da meni se še skozi nekako bolje zdi majica s kratkimi, pa pulover za čez, ki ga potem lahko obleče ali sleče. Pa seveda za ven še jakna čez.
Ma v glavnem, zdaj sem spet v dilemi.user posted image  Itak.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
15.9.2008 7:07:48   
Volga
No, jaz sem mu sp. majico, polo majico z dolgimi rokavi, jopo in anorak. Kaj pa vem, če bo v šoli tako vroče, da bi bili v kratkih. če pa že, ima v ruzaku kratko majico za telovadbo, pa se lahko preobleče, če se bo spomnil.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
15.9.2008 21:35:50   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz bom imela pa jutri v šoli problem, ker bom šla najbrž ven s ta malimi ob enajstih, zunaj bo 10°C,


A vi greste ob enajstih ven? Kako to? Naši imajo do 11.45 pouk, potem pa kosilo, šele po kosilu gredo ven.


Ja, mi smo ena taka čudna šola, kjer se otroci še zelo veliko igrajo, kljub temu pa usvojijo vse cilje. Tako se organiziramo, da imamo večinoma čas tudi za iti ven za pol urice. Nekako imamo tak sistem, da ko delamo res delamo, ko se pa igramo, se pa igramo. Ne delamo pa kr neki v tri dni, samo da ura mine v učenju, sploh pri ta malih, ki imajo koncentracije povprečno glih za 10 minut skupaj. Res mi ni jasno, a po drugih šolah res povsod 4x po 45 minut "delajo", ker delat tolk dolgo s tolk malimi otroki se ne da efektivno, ... razen če "nateguješ uro" in jih mučiš brez učinka brez veze. Po drugi strani v takem sistemu, ki je prilagojen otroku, učiteljice nimamo čisto nobenega odmora sploh, ker se dejavnosti prepletajo, dokler trajajo, pa še ves čas moraš biti ful zanimiv in ustvarjalen. Ampak lahko pa pelješ otroke na zrak, lahko jim nudiš tudi igro vmes. A ni to fajn?!
Drugače pa danes nismo šli ven, (smo bili itak v telovadnici) ker je bilo tako mrzlo. Ves čas zračimo, ker je notri zatohlo, tako da glih tolk ekstra vroče notri pa tudi ni. Pri nas danes ni bilo za kratke rokave.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
15.9.2008 21:47:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: glen
-tanke dolge hlače
-majica s kratkimi(ker v vrtcu je zelo toplo)
-tanka jopca
-jaknca-vetrovka

Takole nekako... samo, da še ne vem, ali bo tanka jopica ali kaj podobnega (npr. zgornji del trenirke)... tudi v "našem" vrtcu je dovolj toplo in je noter brez problema v kratkih rokavih (tudi v kratkih hlačah bi bil lahko)... od doma do vrtca ga pa peljemo z avtomobilom (dobesedno od vrat do vrat, bi rekla - hoje je na obeh koncih morda 100 metrov).

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 22:03:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majica z dolgimi ali kratkimi?
17.9.2008 12:57:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz bom imela pa jutri v šoli problem, ker bom šla najbrž ven s ta malimi ob enajstih, zunaj bo 10°C,


A vi greste ob enajstih ven? Kako to? Naši imajo do 11.45 pouk, potem pa kosilo, šele po kosilu gredo ven.


Ja, mi smo ena taka čudna šola, kjer se otroci še zelo veliko igrajo, kljub temu pa usvojijo vse cilje. Tako se organiziramo, da imamo večinoma čas tudi za iti ven za pol urice. Nekako imamo tak sistem, da ko delamo res delamo, ko se pa igramo, se pa igramo. Ne delamo pa kr neki v tri dni, samo da ura mine v učenju, sploh pri ta malih, ki imajo koncentracije povprečno glih za 10 minut skupaj. Res mi ni jasno, a po drugih šolah res povsod 4x po 45 minut "delajo", ker delat tolk dolgo s tolk malimi otroki se ne da efektivno, ... razen če "nateguješ uro" in jih mučiš brez učinka brez veze. Po drugi strani v takem sistemu, ki je prilagojen otroku, učiteljice nimamo čisto nobenega odmora sploh, ker se dejavnosti prepletajo, dokler trajajo, pa še ves čas moraš biti ful zanimiv in ustvarjalen. Ampak lahko pa pelješ otroke na zrak, lahko jim nudiš tudi igro vmes. A ni to fajn?!
Drugače pa danes nismo šli ven, (smo bili itak v telovadnici) ker je bilo tako mrzlo. Ves čas zračimo, ker je notri zatohlo, tako da glih tolk ekstra vroče notri pa tudi ni. Pri nas danes ni bilo za kratke rokave.


Gina, jaz nimam pojma, kaj in kako pri nas delajo. menda se tudi veliko igrajo, samo ne vem, s čim, ker igrač pa nimajo prav veliko, enih par v bistvu. Ven pa vmes absolutno ne gredo, šele po kosilu. Vi imate eno fajn šolo, očitno.

Drugače je pa otrok bil včeraj v kratkih, ker se preobleče, ko imajo telovadbo (2. uro) in je potem kar v tisti majici. Danes je pa v majici z dolgimi. Pa spodnjo majico sem mu tudi že naštelala.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?