|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izkušnje - električni avto na akumulator
4.10.2009 18:08:16   
suzanica
Zdravo, zanimajo me vaše izkušnje s temi avtomobilčki. Stari smo 15mesecev in se odločamo za spodnjega -
http://www.bolha.com/oglas383056646/igrace-avtomobili-elektricni-otroski-dvosed-avto-na-akumulator-baterije-jeep-hummer-novo-#.
A ima katera izkušnje mogoče???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
4.10.2009 18:13:27   
ledenaa
Tole ni za 15 mesecev
Mi smo stari skoraj 2 leti pa pol ,pa ne more doseči še pedal zatoga starejši bratec pelje
Imamo pa peg perego za druge se ne bi odločala,ker vem da je ta firma ok in da njihovi izdelki so zelo kakovostni

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
4.10.2009 18:28:53   
suzanica
ja ampak avto ima daljinca tako, da ga starši upravljajo dokl.er ga otrok ne more sam.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
4.10.2009 22:34:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
4.10.2009 23:18:06   
Anonimen
Meni so pa te igrače mimo za katerokoli starost ... ma naj otrok teče, goni kolo ali poganjavca ... ma kaj pa vem ... že tako je vedno več predebelih in zasedenih otrok.

< Sporočilo je popravil Otika -- 4.10.2009 23:19:31 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 9:41:41   
Anonimen
Midva vsa najinemu od tega prodajalca kupila ta avto
http://www.bolha.com/oglas383230954/igrace-avtomobili-elektricni-otroski-avto-na-baterije-akumulator-jeep-hummer-novo-

Imamo ga vec kot pol leta in smo zadovoljni. Nas se zelo rad vozi z njim.Prav tako z poganjalci in traktorji,tako,da zaradi tega ni pri nas minusa. NAS doseze pedal za gas,je pa zdaj star 2,5leti. V glavnem jaz ne bi kupila peg perota v niobenem primeru,ker smo s tem zelo zadovoljni. Necakinja ima npr peg perego http://www.pegperego.si/si/go-buggy-go-z-daljinskim-upravljanjem-i7299.shtml pa  za npr 1,5letnika se mi zdi primeren drugace pa je dostipocasnejsi od tega jeepa ki ga imamo mi.Pa se ce primerjamo nas,ko se vsede v njen jeep gre glih za glih notr- se malo in bo premajhen.

Pa tocno takega sva gledala tudi na ebayu pa,ker je bila podobna cena sva kupila ker od tega gospoda.


< Sporočilo je popravil skamp -- 5.10.2009 9:42:29 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 9:52:03   
Tisana
Osebnih izkušenj nimamo in jih upam tudi ne bomo imeli. Se mi zdi večina igrač primernejših, ker za razliko od navedene spodbujajo otrokov razvoj. Vem, da je težko, ko vidiš, kako se otrok navduši, ko vidi soseda voziti se s takšnim avtom, ampak naša se ravno tako navduši nad sosedovim triciklom, poganjalcem ali pa tudi samo balonom. Če bo priložnost, ji ga bo kdo posodil, da se bo malo vozila, sicer pa ni nič narobe s tem (še zdaleč ne), da kakšna otrokova želja ostane tudi neizpolnjena. 

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 10:05:55   
Šarki
ko to vidim si rečem:
namesto da bi starši peljali otroke na sprehod da se malo zmigajo, peljejo otroci starše na sprehod...user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 10:06:51   
pety78
Priporočam!
Sicer je za 15m še malo prehitro. Naš ga je dobil pri cca 2,5 let, sedaj je star 4 in ga res veliko prefura. Imamo ga sicer pri tašči, kjer imamo garažo in kadar smo celi dan dol, se poleg koles, poganjalcev, trampolina, tobogana, žog, ....vozi tudi s tem avtom, kar po zelenici. Hitro ga je začel obvladat in sedaj še svojo sestrco pelje. Sta ful luštna oba gor.

Aja, pa naš mulc ni debel...user posted image


_____________________________



(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 10:09:26   
pety78
Aja, sem pozabila povedati, da je včeraj naš fant prekolesaril okoli Blejskega jezera, mami je pa zraven tekla. Očka pa s hitro hojo porival voziček. user posted image user posted image Tako da nismo mi eni leni starši, ki kupimo to otroku, da nam ni treba na sprehod...

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 10:46:40   
ledenaa
skamp saj je odvisno tudi kakšen model kupiš
V našem se peljeta 4,5 letnik in 2,5 letnik pa je prostora še za enega če bi hotel sedet

Šarki jaz pa ko vidim kako eni dajejo otrokom ogromno sladkrij,pa vidim da se starši ne ukvarjajo z otrokom, pa starejši otroci morajo čuvat mlajše itd ,pa si rečem: le zakaj za vraga imajo otroke potem ,če jim hodijo višek in niso sploh zainteresirani da bi jim marsikaj omogočili ,jim dali.....

pa se jaz ne vtikam v to,ker jih ne gledam 24 ur na dan in ne vem kako preživljajo ostale ure in tudi ne morem komentirati,ker ne poznam celo ozadje

tako da je  tvoje  da si rečeš čisto na neprimernem mestu

pa še za tisto uporabnico zgoraj,ko je napisala ala za debele otroke: a misliš da zaradi enega jeepa so otroci debeli user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 10:54:42   
Anonimen
ledenaa no to ti dam pravim,odvisno tudi od modela... No ampak tale jeep kar smo ga mi kupili je definitivno vreden svojega denarja,se moj,ki je mehanik pravi,da ce peg perego s tem primerja ga ne kupi.Da ni vreden tega.Je pa potem se od izkusnej seveda odvisno kaj kdo kupi in potem kako je zadovoljen.

No glede debelosti...Jaz bi nasega skozi v jeepu pustila,ce bi se od tega le malo poredil...Je pa suh ko prekla, komaj dobim hlace,da mu z riti ne padejo  user posted image .

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 11:03:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

pa še za tisto uporabnico zgoraj,ko je napisala ala za debele otroke: a misliš da zaradi enega jeepa so otroci debeli user posted image



Nisem rekla, da so samo zaradi tega avtočka otroci debeli ... so pa debeli, zaradi takih in podobnih igrač (sem prištevam predvsem TV in videoigrice), neprimerne prehrane, sladkarij ipd. Pač ker danes je treba otroku vse v rit vtaknit, da ja ne bo slabši od sosedovega ... ok nočem vseh v isti koš metat, res ne ... samo kakor jaz vidim tole svojo okolico so otroci ki imajo manj igrač ponavadi bolj redoljubni, dobrovoljni in pazijo na stavri, kot tisti ki imajo vsega polno.

Pa oprostite, ker smetim ... samo sem bila ravno izzvana user posted image .

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 11:09:55   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

pa še za tisto uporabnico zgoraj,ko je napisala ala za debele otroke: a misliš da zaradi enega jeepa so otroci debeli user posted image



Nisem rekla, da so samo zaradi tega avtočka otroci debeli ... so pa debeli, zaradi takih in podobnih igrač (sem prištevam predvsem TV in videoigrice), neprimerne prehrane, sladkarij ipd. Pač ker danes je treba otroku vse v rit vtaknit, da ja ne bo slabši od sosedovega ... ok nočem vseh v isti koš metat, res ne ... samo kakor jaz vidim tole svojo okolico so otroci ki imajo manj igrač ponavadi bolj redoljubni, dobrovoljni in pazijo na stavri, kot tisti ki imajo vsega polno.

Pa oprostite, ker smetim ... samo sem bila ravno izzvana user posted image .



Torej, ni v tem, kaj ima, ampak koliko ima...
Sicer pa opažam, da so tu na forumu vedno isti odzivi na določene teme. Takšnih je bilo že kar nekaj in ponavadi vedno kakšna v luft skoči, da je to neprimerna igrača...
Neprimerne so pištole, plastične kosilnice, risanke, čokolade, igrce ... V bistvu je vse neprimerno, razen, če otrok je samo sadje in zelenjavo, igra samo z eno igračo in se vsak dan nekaj ur sprehaja, med sprehodom pa se starši itak ful ukvarjajo z njim in mu za vsako stvar, ki jo najde na cesti razložijo, kako je nastala, zakaj se uporablja...




_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 11:14:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

pa še za tisto uporabnico zgoraj,ko je napisala ala za debele otroke: a misliš da zaradi enega jeepa so otroci debeli user posted image



Nisem rekla, da so samo zaradi tega avtočka otroci debeli ... so pa debeli, zaradi takih in podobnih igrač (sem prištevam predvsem TV in videoigrice), neprimerne prehrane, sladkarij ipd. Pač ker danes je treba otroku vse v rit vtaknit, da ja ne bo slabši od sosedovega ... ok nočem vseh v isti koš metat, res ne ... samo kakor jaz vidim tole svojo okolico so otroci ki imajo manj igrač ponavadi bolj redoljubni, dobrovoljni in pazijo na stavri, kot tisti ki imajo vsega polno.

Pa oprostite, ker smetim ... samo sem bila ravno izzvana user posted image .



Torej, ni v tem, kaj ima, ampak koliko ima...
Sicer pa opažam, da so tu na forumu vedno isti odzivi na določene teme. Takšnih je bilo že kar nekaj in ponavadi vedno kakšna v luft skoči, da je to neprimerna igrača...
Neprimerne so pištole, plastične kosilnice, risanke, čokolade, igrce ... V bistvu je vse neprimerno, razen, če otrok je samo sadje in zelenjavo, igra samo z eno igračo in se vsak dan nekaj ur sprehaja, med sprehodom pa se starši itak ful ukvarjajo z njim in mu za vsako stvar, ki jo najde na cesti razložijo, kako je nastala, zakaj se uporablja...





Oh ja ... user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 11:19:37   
uškinamama
Sicer pa opažam, da so tu na forumu vedno isti odzivi na določene teme. Takšnih je bilo že kar nekaj in ponavadi vedno kakšna v luft skoči, da je to neprimerna igrača...
Neprimerne so pištole, plastične kosilnice, risanke, čokolade, igrce ... V bistvu je vse neprimerno, razen, če otrok je samo sadje in zelenjavo, igra samo z eno igračo in se vsak dan nekaj ur sprehaja, med sprehodom pa se starši itak ful ukvarjajo z njim in mu za vsako stvar, ki jo najde na cesti razložijo, kako je nastala, zakaj se uporablja...

podpišem. Glede boldanega pa dodam še to...ezopovo basen o grozdju in kislem grozdju poznamo verjetno vsi user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 11:38:28   
CUKRČEK


Sicer pa opažam, da so tu na forumu vedno isti odzivi na določene teme. Takšnih je bilo že kar nekaj in ponavadi vedno kakšna v luft skoči, da je to neprimerna igrača...
Neprimerne so pištole, plastične kosilnice, risanke, čokolade, igrce ... V bistvu je vse neprimerno, razen, če otrok je samo sadje in zelenjavo, igra samo z eno igračo in se vsak dan nekaj ur sprehaja, med sprehodom pa se starši itak ful ukvarjajo z njim in mu za vsako stvar, ki jo najde na cesti razložijo, kako je nastala, zakaj se uporablja...




user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 5.10.2009 11:39:30 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
5.10.2009 20:08:22   
2XXL
user posted image O ljubi Jezus, upam, da ne gre ta forum po MON-ovih stopinjah .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izkušnje - električni avto na akumulator
29.1.2024 21:19:38   
Melanie_
Čao vsem

Glede na debato, ki jo imate povem naše izkušnje... Imamo nekaj vrta okoli doma in tamali ni bil ravno navdušen, da bi bil kaj dosti zunaj. Potem je za rojstni dan od babice dobil traktor s prikolico in ga skuraj ni bilo več za spraviti v hišo. Vedno je imel še nekaj za postoriti, pripeljati.

Zato se ne strinjam s tistimi, ki trdijo, da bo otrok zaradi tega debel. Bi prej bil, če ga ne bi imel.

Pa lep dan!

_____________________________

Malanie G

(odgovor članu 2XXL)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?