|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   postopki pri Rešu
16.7.2008 21:15:53   
Sisy
pozdravljene punce

Zanima me kako je s postopki pri Rešu...Avgusta imam datum za razgovor, računam da bi šla septembra v postopek...Situacija je taka da sem prvi postopek pri njemu plačala,drugi je šel na zzzs (takrat sem zanosila), kako je sedaj pri tretjem? Katera ve? Se še zmeraj vsak drugi plačuje al je sedaj kako drugače? Kakšne so kaj čakalne vrste če sploh so?

Na zadnje ko sem bila pri njemu (pred parimi meseci) je nekaj momljal da čakalnih vrst ni pa da če sem prvič plačala je zdej zastonj... Seveda drugega postopka seveda nisem omenjala ki je bil na koncesijouser posted image  Tko da sedaj razmišljam kaj bo...Ali bom morala čakat, ali bo treba plačat...

Če ima katera koli kakšno info okoli tega se priporočam!

Aja je katera tukaj gor ki gre v postopek v drugo in ima enega user posted image  že doma?


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)







Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: postopki pri Rešu
18.7.2008 8:47:20   
dajamaja
Reš ima po mojih zadnjih informacijah dovolj odobreni koncesijskih tako, da šiba kar na te. Mislim, da tudi ne bo razlike zate in boš tudi takoj na vrsti. Čeprav ima stalno gužvo. Jaz si vedno pregled naročim 1 teden pred M in me takoj že tudi založi z inekcijami. Je pa res, da sem že kar nekajkrat bila. Srečno!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: postopki pri Rešu
18.7.2008 9:24:39   
Sisy
Dajamaja hvala za odgovor... Sem že mislila da nobena nič o teh postopkih pri njemu ne ve ( ker ni bilo nobenega odgovora )... No super, me veseli da ima koncesijske še na zalogi....

Kakšno terapijo pa daje pri koncesijskih? Jst sem imela prvič samoplačniško Menogon,drugič na koncesijo pa Menopur...? Kako je pa pri tebi ?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: postopki pri Rešu
18.7.2008 14:17:23   
dajamaja
Dekleta so že sortirane po temah user posted image , drugače pa vejo o teh postopkih in Rešu. Jaz sem imela že skoraj vse Menopur, Menogon, Gonal, Agrulab samo Puregon je še ostal in upam, da bo zdaj ta na vrsti. Menda pa enenga res na koncesijo ne dobiš, bi rekla da Menogon, nisme pa ziher. Še vedno pa moraš sama v Italiji kupit Prometrium. Kar je pa malenkostni strošek. Kdaj imaš pa razgovor .. jaz grem tudi avgust k njemu v nov krog.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: postopki pri Rešu
18.7.2008 14:32:28   
ledenka
dajamaja, potem ni več problem s koncesijskimi postopki pri Reškotu? midva sva letos sicer že bila na koncesijo, pa bi zdaj še enkrat user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: postopki pri Rešu
18.7.2008 14:50:10   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Dekleta so že sortirane po temah user posted image , drugače pa vejo o teh postopkih in Rešu.


saj vemuser posted image  Sem ena od so-ustanoviteljic teh tem IVF v pričakovanju....In lepo je videt da se takole tradicija nadaljuje, le ko kakšno pomembno info rabim se mi ne da vsah klobas pod temami bratuser posted image  Pa sej smo bile me isteuser posted image  ampak je vseeno lažje novo temo odpretuser posted image

Imam razgovor avgusta (21.) potem pa upam da grem septembra v akcijo. Kdaj si pa ti naročena?



_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: postopki pri Rešu
18.7.2008 15:47:32   
dajamaja
Ledenka, kolikor je meni znano, ni blema user posted image . Jaz sem plačala le prvega in še to 2 leti nazaj.

Sisy, jaz se moram sicer še naročit, planiram pa 14.. Te bom za malo prehitela. Sej jaz sem drugač tudi učlanjena na eni temiuser posted image , sam zdaj ko sem na klopi nimam glih o čem pisat. Časa je pa tud bolj malo. Danes na primer je, ko se mi res ne da več delat in čakam, da bo 4.  

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: postopki pri Rešu
18.7.2008 15:52:25   
ledenka
dajamaja, sprašujem zato, ker je Reškotu nekje aprila/maja zmanjkalo postopkov (oz. jih je imel samo še enih par za "stare stranke"). nekako so bile govorice, da bi mu naj junija nove postopke odobrili, tako da ne vem zdaj, a so mu ali ne user posted image  boš poročala, ko boš tam!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: postopki pri Rešu
18.7.2008 20:18:24   
punčkica
Pozdravljene

Mene pa zanima koliko stanejo zdravila za ivf postopek pri Rešu?

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: postopki pri Rešu
19.7.2008 11:42:07   
neni
Zdravo bejbe!

Sisy, odgovorv ni bilo, ker je čas dopustoooovv. user posted image user posted image

Tudi jaz sem ena taka, ki je že zanosila pri Rešu in se odpravlja nazaj. Torej, v
6.postopku (3 sem plačala, tri na koncesijo) smo dobili Lukca. Eno leto bo šele novembra, ampak jaz že kar računam za naprej. Tako da če ne prej, gremo novembra, decembra ponovno. Takrat pa zna res zmanjkat postopkov, bom vprašala sestro, drugače se bom naročila januarja.

Iz bolnišničnih virov sem izvedela, da so dobili nove postopke, kakšno politiko pa bo vodil v tvojem primeru, je pa odvisno  od zvezd, ki so ti bile enkrat že naklonjene.user posted image  Srečno naprej!

Punčkica, za zdravila računaj enih 400-500 eurov, je pa odvisno od koliko boš rabila. Jaz recimo rabim štiri doze, večina punc pa 2-3. Plačaš pa še sam postopek. Veliko sreče.

lp neni

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: postopki pri Rešu
19.7.2008 14:58:17   
lučka 25
Ojla,
jaz grem k Rešu v postopek avgusta. Pa sem bila pri njem na ragovoru, da sva se vse dogovira, konec junija. Takrat mi je rekel, da mu je ostalo bolj malo postopkov na koncesijo, pa da jih boj špara za tiste stare borke, ki jim pač že po več postopkih ni uspelo. Da, tiste, ki smo pa prvič pri njem pa takoj lahko pridemo na vrsto samoplačniško, ali pa počakamo kako bo s postopki na koncesijo konec leta. Midva sva se odločila za samoplačniškega.

punčkica, zdravila za IVF pri Rešu stanejo 280€: 6x prometrium (okoli 5€ ena škatlica), 1x superfact ( okoli 40€) in 2x menogon (okoli 105€ ena škatlica). Postopek pa stane 800€.

< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 19.7.2008 14:59:08 >

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: postopki pri Rešu
19.7.2008 19:26:17   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: neni


Iz bolnišničnih virov sem izvedela, da so dobili nove postopke, kakšno politiko pa bo vodil v tvojem primeru, je pa odvisno  od zvezd, ki so ti bile enkrat že naklonjene.user posted image  Srečno naprej!


dobr si to povedala...pa še res jeuser posted image

Upam na najboljšeuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: postopki pri Rešu
20.7.2008 21:03:49   
dajamaja
O, ste se nabrale Reševke user posted image

Vidim, da nimam svežih informacij. Je pa res, da sem jaz že inventar tam, pa da zgleda zapadem pod drugo politiko. Vsaj ena prednost user posted image  veteranstva.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: postopki pri Rešu
17.8.2008 16:59:32   
rebit
Pozdravljene punce

A je kaj novega na to temo? Midva sva bila pri Rešu nekaj dni nazaj. Imava še en pregled,pa krvni test, potem pa izveva kako naprej.  Upala sem, da bi bila na vrsti enkrat decembra, seveda na koncesijo, ker za samoplačniški postopek ni dinarčkov user posted image  Zanima me, kako je s čakalno vrsto na koncesijo pri Rešu?
Hvala za info.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: postopki pri Rešu
18.8.2008 23:57:05   
punčkica
Pozdravljene vse punceuser posted image



Mene pa zanima naslednje: danes sem bila na pregledu pri Rešu priznam da sem se ga malo bala po vsem tem kar so ene punce komentirale o njem. Ampak sem vseeno šla pa kaj bopa bo. No ni bil zelo prijazen, bil je zmerno prijazen mi vse razložil, par stvari vprašal, zapisal in ob naslednji M moreva prit da pogleda hormonske izvide in da moj dragi da seme, da vidi kašen postopek bo. Je pa samo v tem problem da jaz nimam jajcevodov zanosila pa sem v roku 8 mesecev tri krat ampak 1x ss, 2 IMN, 3 IMN. Septembra greva verjetno v postopek ampak jaz sem mislila da ti v kliniki vzamejo kri za hormone in da že po prvem posvetu da partner seme pa ni bilo tako. drugič morema prit, zaj pa nevem ali zato ker grem jaz drugamdat kri za hormone potem pa naju bo pregledal ko prideva drugič ali kak???? nič ga nisem upala kaj konkretno vprašat. Dajte mi kaj povedat Reševke prosiiimuser posted image

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: postopki pri Rešu
19.8.2008 17:51:26   
Lu33
Živjo!

Na najinem prvem pregledu je bilo tako, da je partner dal seme, mene pa je pogledal z ultrazvokom, mi predpisal klomifen in me poslal na pregled hormonov ( PRL in FSH ). Na drugem, je tik pred ovulacijo preveril učinek Klomifena, partner pa je še enkrat dal seme ( prvo rundo izvidi niso bili najboljši  ). Zdaj po zaključenem jemanju K pa grem na laparo in histero.

Tako je bilo pri nama, verjetno pa samo zdravljenje ne poteka pri vseh enako, saj je vsak par zgodba zase...

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: postopki pri Rešu
19.8.2008 17:52:52   
Lu33
Aja, sem pozabila napisat, da sem izvide krvi prinesla s sabo na drugi pregled.

(odgovor članu Lu33)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: postopki pri Rešu
19.8.2008 18:28:59   
obayifo
pri nama je bilo tako, da je prvič šel moj dragi sam, ker je hotel njegovo mnenje glede izvidov z GK, pa naju je naročil skupaj. prvič smo pregledali vse izvide in mene je pogledal  z UZ, ker sem bila ravno pred O. predlagal, da greva na IUI, poslal na kontrolo FSH in PRL ter predpisal 1/2 klomifena, 9.dan pa spet UZ.

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: postopki pri Rešu
22.8.2008 16:38:25   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy


Imam razgovor avgusta (21.) potem pa upam da grem septembra v akcijo. Kdaj si pa ti naročena?




Mene pa zanima kakšen je bil rezultat srečanja....a si dobila koncesijski postopek ali ne??? Ker je jamral, da mu jih manjka.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: postopki pri Rešu
22.8.2008 16:46:40   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: punčkica

Pozdravljene vse punceuser posted image



Mene pa zanima naslednje: danes sem bila na pregledu pri Rešu priznam da sem se ga malo bala po vsem tem kar so ene punce komentirale o njem. Ampak sem vseeno šla pa kaj bopa bo. No ni bil zelo prijazen, bil je zmerno prijazen mi vse razložil, par stvari vprašal, zapisal in ob naslednji M moreva prit da pogleda hormonske izvide in da moj dragi da seme, da vidi kašen postopek bo. Je pa samo v tem problem da jaz nimam jajcevodov zanosila pa sem v roku 8 mesecev tri krat ampak 1x ss, 2 IMN, 3 IMN. Septembra greva verjetno v postopek ampak jaz sem mislila da ti v kliniki vzamejo kri za hormone in da že po prvem posvetu da partner seme pa ni bilo tako. drugič morema prit, zaj pa nevem ali zato ker grem jaz drugamdat kri za hormone potem pa naju bo pregledal ko prideva drugič ali kak???? nič ga nisem upala kaj konkretno vprašat. Dajte mi kaj povedat Reševke prosiiimuser posted image


Upam, da sem te pravilno razumela. Tudi jaz sem Rešova. Kri daš v Adrialabu in počakaš na izvide, ko jih dobiš, se oglasita s partnerjem nazaj ri njemu. In šele potem sledi nadaljevanje. Predvidevanja, da te da v postopek so nesmiselna, če se o tem niste nič še pogovarjali.
Pri vsaki je očitno drugače. Mene je pri prvem obisku samo pregledal, moj pa je oddal seme. Drugi pregled sem dobila napotnico za kri, moj pa je spet oddal seme. Pri tretjem obisku sem nesla nazaj izvide. Potem sem dala šeenkrat kri in spet nesla nazaj izvide,.....................................

No pa upam, da ni prepoznouser posted image

veliko sreče

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: postopki pri Rešu
22.8.2008 17:54:06   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy


Imam razgovor avgusta (21.) potem pa upam da grem septembra v akcijo. Kdaj si pa ti naročena?




Mene pa zanima kakšen je bil rezultat srečanja....a si dobila koncesijski postopek ali ne??? Ker je jamral, da mu jih manjka.


Rezultat je bil uspešenuser posted image  v ponedeljek že začnem z inekcijami....user posted image

K njemu sem prišla suvereno, mu razložila da mi je obljubil postopek ko neham dojit in mi je brez besed dal inekcije (prej je naredil še UZ) tko da grem po dveh letih spet v akcijo...Sva kar malo šokirana ker se je začelo odvijat tako na hitro in brez komplikacij...ampak prijetno šokirana in presenečenauser posted image

Sem mislila da mi bo kompliciral glede plačila (glede na to da je to moj tretji postopek) pa ni...

Pri njemu sva opravila v petih minutahuser posted image

Sej sploh ne vem če si še sploh znam injekcije dajatuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: postopki pri Rešu
22.8.2008 18:15:12   
taraji
No, tudi mene zanima kako sedaj pri Rešu s koncesijskimi postopki - sama sem bila namreč pri njem 14.8. za 3. postopek (1. sem imela lansko leto, 2. pa letos maja - oba na koncesijo), pa mi je takoj rekel, da bo treba čakati tja do donca leta ali pa  celo do naslednjega - midva sva se takoj odločila da greva pač v samoplačniško varianto, saj bi rada začela že avgusta, pa je rekel, no dobro pa če slučajno ne uspe pa lahko konec leta poskusimo še enkrat - in jaz sem ga razumela kot da takrat pa naj bi bilo na koncesijo.

Tako sa me pa sedaj res zanima kako je s temi postopki - vem  pa da on preferira varianto da je eden na koncesijo eden pa samoplačniški - samo mislim da je v ospredju bolj varianta, da prvega plačaš.

Me zanima, če je katera od vas kaj bolj poučena o tem, pa bi jo prosila, če mi lahko malo razloži.

Hvala.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: postopki pri Rešu
22.8.2008 18:25:46   
Sisy
M.L.B.K- sistema pri Rešu ni...Čist odvisno kako se "zmeniš" in kakšne volje je ...Na žalost al pa na srečouser posted image ...Strinjam se, da je verjetno pri njemu najbolj pomembno da prvega plačaš (čeprav on trdi da naj bi plačali vsakega drugega)...ker če bi bilo tako bi morala midva tega sedaj plačat....(ker je najin tretji)

Ko berem malo o izkušnjah punc na MON-u sem dobila občutek da koncesijskih nima in da se je za brezplačnega težko zmenit...Pa vidiš da ni tako...vsaj pri nama ni bilo...

Držim pesti da se ti uspe zmenit za koncesijskega...user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: postopki pri Rešu
22.8.2008 21:11:34   
GoYa
Sisy, srečno v drugem krogu user posted image .

Pri nama je bilo tudi tako, da sva šla takoj po Lininem 1. RD v postopek za novega user posted image , pa smo dobili kar user posted image user posted image , ki imata sedaj 3,5 mesecev.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: postopki pri Rešu
23.8.2008 8:20:30   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

Sisy, srečno v drugem krogu user posted image .

Pri nama je bilo tudi tako, da sva šla takoj po Lininem 1. RD v postopek za novega user posted image , pa smo dobili kar user posted image user posted image , ki imata sedaj 3,5 mesecev.


oooo Goya živjouser posted image user posted image user posted image  Tebe pa že dolgo nisem "brala"...Kako lepo da si se oglasila....

A res, takoj po prvem RD sta šla? Super...In to kar dva imata? Bravo, ti si carica jst se kr ne upam odločit za dvauser posted image  bom Rešu rekla samo za enega...

In kako je s tremi majnimi pleničarji? Jst se že zelo veselim in upam da rata... me pa vseeno skrbi koliko bo šele potem dela ko bosta 2...Si ga pa definitivno zelo želiva zato sva rekla nič čakat, kr v akcijouser posted image

kaj pa imata? parček, punčki, fantka? Na forumu zanositev nisem zadnji 2 leti več toliko na tekočem....user posted image


< Sporočilo je popravil Sisy -- 23.8.2008 8:26:58 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?