|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež - nasvet
13.10.2008 20:53:40   
adeline
Dober večer!

Prosila bi za en nasvet... Namreč, naša tamala je že zrasla in rabimo nov avtosedež. Sedaj imamo še tistega 9-18 kg. Zanimam me, katerega zdaj kupiti:
- 9-36 kg  ali
- 15-36 kg
Oba sta do enake teže oz. do približno enake starosti. Kateri se vam zdi bolj varen? Katerega ste vi kupili in kje?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež - nasvet
13.10.2008 21:11:50   
lukec
Mi smo ravno kupili cybexa solution s+ in smo sicer zadovoljni, testi so dobri, le pogrešam, da bi ga lahko dobro nagnila, ko mali zaspi. Za spanje je precej neudoben kot vsi tega razreda (15 - 36).

< Sporočilo je popravil lukec -- 13.10.2008 21:12:24 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu adeline)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež - nasvet
13.10.2008 21:15:17   
Naja31
Mi smo kupili Romer Kidfix.
Sedeži, ki združujejo več kategorij (npr. od 9kg do 36kg) so na testih slabše ocenjeni, kot sedeži za posamezno kategorijo.

Jaz se pri nakupu avtosedežev odločam glede na ocene testov.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež - nasvet
13.10.2008 21:30:53   
tinkatonka
se bi rada pridružila k tej temi z novim vprašanjem. Upam da avtorica teme nima nič proti.

Kdaj  ste menjale sedež skupine II (9-18kg) za sedež skupine III (15-36kg) user posted image user posted image

Moj sin, ki bo februarja dopolnil tri leta ima zdaj cca 14kg, v sedež skupine II se lepo vsede, so mu pa naramnice ze malo prenizko(a ni moteče), pa vrh glave je tik po vrhom avtosedeža. A mislite, da je že čas za menjavo???

pa odgovor adeline... kupi 15-36kg. Ja razmišljam o nakupu Romer Kidfix!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež - nasvet
14.10.2008 7:11:52   
Anonimen
Mi zdaj glih kupujemo avtosedež za drugi avto Romer 15-36 kg. Ima pa hčerka 17 kg. Do zdaj smo imeli en sedež do 15 kg. Kupujeva pa prek ebaya, stane cca. 107 eurov.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež - nasvet
14.10.2008 8:59:43   
makica

Mi smo kupili Romer Kidfix.


Tudi mi smo kupili tega. Preko ebay-a se zelo splača. Tudi pripenjanje tega z isofixom je zakon. Je vreden nekaj denarja več od navadnega Romer Kid sedeža.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež - nasvet
14.10.2008 9:48:29   
zmajči25
Mi imamo Maxi-cosi Rodi XR, ki ga lahko med vožnjo (oz. ko otrok že sedi v njem) daš v ležeči položaj, prav tako lahko sedalni in zgornji del sedeža (tam kjer pride glava od otroka) širiš oz. ožaš. Mi smo zaenkrat zadovoljni, je pa res bolj malo v njem, ker se še vedno večinoma vozi v Tobiju v mojem avtu. Sicer pa so sedeži skupine 15-36kg manj primerni za spanje oz. se jih da manj nagnit kot tiste od 9-18kg. Je pa tudi Romer dober, sistema z Isofixom ne poznam.    

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?