|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ima mogoče katera doma napotnico za hormons...
22.3.2005 21:07:09   
gordy
... ma ja... sej sem trapasto naslov postavila, ampak upam, da veste, kaj imam v mislih...
Tist listek, s katerim se gre na Polikliniko na Inštitut za radiološke preiskave krvi (al neki takega)

Sem dala kri konec februarja, za izvide bom pa izvedela šele na pregledu, ki ga imam maja...

Pa me zanima, katere hormone so mi pregledali, če sem imela prve tri kvadratke prekrižane...

Da vidim, kje pa kaj bo spet vse v redu z mano - itak da sam simuliram :((:((:((

HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A ima mogoče katera doma napotnico za hormons...
22.3.2005 21:08:18   
Anonimen
Jaz imam

Bojana

(odgovor članu gordy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   A ima mogoče katera doma napotnico za hormons...
22.3.2005 21:12:25   
Anonimen
Sem šla iskat.

Če je to tisi podolgovati papir, ki je zgoraj rdeč (kri) in spodaj zelen (voda) so prvi trije kvadratki za kri naslednji:


K-SR =vrednost do 15
K-Lkci = vrednost 4,0-10,0
K-Erci= vrednost od 4,2-6,3

To so vrednosti za odraslega!

Upam, da ti kaj pomaga!

Bojana

(odgovor članu gordy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   A ima mogoče katera doma napotnico za hormons...
22.3.2005 21:27:23   
gordy
Bojana!
Najlepša hvala za hiter odgovor!
Žal pa tist list, ki sem ga jaz imela ni bil tak....Bil je podolgovat, ampak bel...
Pa zdi se mi, da ta tvoj list bolj osnovne podatke o krvi daje, ne pa hormone....
Hvala še enkrat!
LP!

(odgovor članu gordy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A ima mogoče katera doma napotnico za hormons...
23.3.2005 9:25:43   
gordy
Tash!
Kaj je napisano pri prvih treh kvadratkih? Ful ti bom hvaležna!
Hvala, res!

(odgovor članu gordy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 položajev za manj potenja med seksom
Preverite seksualne položaje, s katerimi vam bo med seksom najmanj vroče ter si boste tako zagotovili najmanj neprijetne...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?