|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poganjalec ali..
17.10.2008 10:44:04   
Nasy
tricikel? Kaj je bolje za otročka? V čem je sploh bistvena razlika? Naša bo spomladi eno leto stara, ji bova najbrž kupila nekaj takega, da ne bomo samo vozičkali. Zdej na zimo je itak BV to kupovat najbrž, ker ne bomo toliko zunaj?

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 10:45:32   
Mišni
Za eno leto tricikel na palico. Mi smo to skoraj 2 leti imeli namesto vozička.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 10:48:44   
Naja30
V bistvu je za otroka oboje zanimivo. Samo da s poganjalcem greš malo težje na sprehod, ker se mu čez nekaj časa mogoče več ne da poganjat.user posted image
Pri nas se je najbolje obnesel tricikel.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 10:50:41   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

V bistvu je za otroka oboje zanimivo.


Ja, ja, itak, da ima skoraj vsak oboje in je čisto prav tako. Samo za eno leto se meni zdi bolj uporaben tricikel.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 10:58:37   
aluš
Za po stanovanju (in tudi zunaj po dvorišču, če je asfalt oz. tlakovci) poganjalec. Komot od enega leta naprej. Naša dva sta ga "furala" oba ful.

Trisikel smo mi imeli tisto varianto, da sta se v glavnem sama vozila - ne na palico. Sta se kar v vozičku vozila. Je pa fajn tricikels palico, tak mal manj "dojenčkast" za na kratke sprehode. Pa fajn je če se palica tud stran vzame.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 11:02:21   
nuala
Poganjalca začnejo ponavadi vozit kmalu po 1. letu. Je pa to v začetku bolj za po stanovanju, vrtu, kakšnem parku. Molo pred 2. letom, pa vse do enega 3,5 leta pa je to zakon. Sploh ko se naučijo spuščati po kakšnem klančku.

Tricikel sami lahko poganjajo nekako pri 2,5 letu ( nekateri prej, drugi kasneje ). Tisti na palici je pa primeren za mlajše. Je pa, vsaj za moje pojme, precej neroden. In resnici na ljubo se mojadva nista rada vozila z njim.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 11:32:18   
Doll
Oboje

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 11:40:11   
Lenny
Pri enem letu je bil pri nas za oba sinova poganjalec zakon. Smo pa imeli tudi pri poganjalcu palico, da se je dalo po potrebi podpirati lenobo ali premagovati utrujenost. Tricikel je bil v najbolj v uporabi po tretjem letu. Je pa zelo odvisno od otroka. Bratrančeva deklica je bila pri letu in pol pravi stručko za tricikel, tako da ...... Glavno, da migajo user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 11:51:47   
t5t6
Med 1 in 2 leti je poganjalec ful zakon, mi smo imeli vzporedno tudi tricikel s snemljivo palico, pri dveh letih lahko že vozijo navadno kolo s koleščki tako majhno, pri treh sta že furala navadno kolo brez koleščk, tako, da ne kupuj preveč, ker ful hitro prerastejo. Mi je pa za tako male dober poganjalec predsem pozimi, ker je Ok tudi za v stanovanju, tricikel je preveč glomazen.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 11:59:55   
Jančika_
Uporabno je oboje, meni osebno je bolj pri srcu poganjalec. Pri nas je bil pri prvem bolj tricikel glavni, pri drugem pa poganjalec (tricikel smo kmalu pospravili, ker se je pri dveh letih že znal peljati s kolesom). Drugače je pa največji zakon poganjalec, ki ga ima moj nečak - motor poganjalec. Za tega se vsakič stepejo vsi prisotni otrociuser posted image . Ni pa še za enoletnike. Tam od leta in pol recimo.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 13:16:47   
mala
Za notri poganjalec, za zunaj pa tricikeluser posted image  pri nas je tako.


_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 15:56:44   
Freycha
najprej smo ji kupili tricikel, ker pa si je noro sposojala poganjalce od ostalih v ulici, pa smo ji še poganjalčka kupili, ker ji je bil zakon. Stara je 16m.

Ko smo pred blokom pride v poštev poganjalec (pa seveda doma), če gremo na sprehod pa tricikel, da se lahko usede, če ima dovolj hoje.....

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poganjalec ali..
17.10.2008 21:23:59   
sali
kaj pa kaj takega?
http://nakup.pikapolonica.com//smoby-tricikel-konjiCek-od-10-mesecev/2110083032162110089

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poganjalec ali..
18.10.2008 22:03:20   
Jančika_
Sali, zgleda simpatično. 

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poganjalec ali..
18.10.2008 23:35:23   
Nasy
sali, sem gledala tudi to ja, je vse v enemuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poganjalec ali..
19.10.2008 10:53:50   
tjašun
Poganjalec je zakon, meni ga je uspelo oddati nečaku šele pred 3 tedni (star 2 leti), moji dve sta se še vedno vozili pri 5 in 7 letih. Vedno ko sem ga hotela dati sestri je bil ZAKAJuser posted image . Tricikel smo imeli tudi doma, ksneje pri 3 letih, sta se sicer vozili okoli kuhinje v dnevno in nazaj (omare in robovi vsi okrušeni), toda ne s takim žarom, kot s poganjalčkom. V mesto smo šlii 1x, katastrofa, po enih 100 metrih se je naveličala in sem ga vozila s palico sama, ona pa veselo pri 2  letih šla v mesto peš. Otroci so si različni, zato si sposodi eno in drugo pa boš videla kako in kaj.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poganjalec ali..
19.10.2008 22:33:43   
skačica
mi imamo oboje. Poganjalčka za po stanovanju, tricikel pa za sprehode. Oba sta zelo uporabna, vsaj pri nas. Tricikel imamo s snemljivo palico, ampak zaenkrat jo še mi potiskamo, ker je stara šele 19 mesecev.

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poganjalec ali..
21.10.2008 11:32:31   
renati2
Tricikel vsekakor.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poganjalec ali..
21.10.2008 14:30:51   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: mala

Za notri poganjalec, za zunaj pa tricikeluser posted image  pri nas je tako.



Pri nas tudi!


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poganjalec ali..
21.10.2008 14:41:49   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: Lacey

IZVIRNO SPOROČILO: mala

Za notri poganjalec, za zunaj pa tricikeluser posted image  pri nas je tako.



Pri nas tudi!



Pri nas enako user posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?