|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:38:52   
Anonimen
Pozdravljene,

danes sem slišala zelo zanimivo teorijo.

Da mora ženska po spolnem odnosu 10 min ležati, če želi zanositi.
Midva namreč prakticirava, da po spolnem odnosu odidem na stranišče iztisniti spermo iz nožnice.

Kako pa ve gledate na to teorijo?
Bi morala po seksu resnično ležati še nekaj minut?

Lep preostanek sobote!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:41:11   
Inana
Ja, draga anonimna, res je boljše, če še malo poležiš po odnosu. Nekatere prakticirajo(mo) tudi svečo ... Je zanimivo, poskusi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:43:24   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene,

danes sem slišala zelo zanimivo teorijo.

Da mora ženska po spolnem odnosu 10 min ležati, če želi zanositi.
Midva namreč prakticirava, da po spolnem odnosu odidem na stranišče iztisniti spermo iz nožnice.

Kako pa ve gledate na to teorijo?
Bi morala po seksu resnično ležati še nekaj minut?

Lep preostanek sobote!


Kako pa jo iztisneš?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:47:15   
Anonimen
Z notranjimi mišicami brez problema.

lp

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:48:23   
Pikapolonica_
Aha, super.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:50:47   
urška
tisto kar izstisneš je samo semenska tekočina. spermijev, seveda če so zdravi plavalci, v tej tekočini ni več.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:54:38   
Pikapolonica_
Pa dobro no, a res jo ven iztiskate? Al kaj?
Jaz imam po spolnem odnosu samo tri verzije in mi nikoli ni padlo na misel, da bi jo šla ven stiskat. Al se grem najprej stuširat, al zaspim pa se zjutri stuširam, al grem pa lulat, ker me noro recimo tiši in se grem stuširat. user posted image user posted image user posted image
Ok, da ne bom smetila. Poanta me zanima, poanta tega, da semensko tekočino izstisneš oz nožniceuser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:58:14   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Poanta me zanima, poanta tega, da semensko tekočino izstisneš oz nožniceuser posted image



sej mene tudi, sploh glede na to, na katerem forumu je vprašanje postavljenouser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 18:58:21   
Inana
Pikapolonica, mene je prej tudi motilo, da sem imela spermo noter, sploh nekaj časa, ko sem vsakič, ko sem jo "pozabila" noter dlje časa, dobila infekcijo. Odkar delava na user posted image , tega seveda ne delam več ...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:07:17   
Anonimen
Vprašanje je postavljeno na pravem forumu. Želim povedati, da se s partnerjem trudiva zanositi že zelo dolgo časa in me zanima, če s tem, ko iztisnem spermo iz nožnice po spolnem odnosu povzročim, da ne moreva zanositi...

(odgovor članu Inana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:09:49   
Inana
Anonimna, če se že zelo dolgo trudita, bi rekla, da ni (samo) to. Ampak to je samo moje laično mnenje. Vsekakor boš mogla na pregled k svoji ginekologinji, ki ti bo znala svetovati, kako naprej. Do takrat pa le poskusi zadržati spermo dlje časa v sebi ... to je tudi meni ginekologinja svetovala, tako da tudi strokovnjaki se strinjajo s tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:16:51   
Anonimen
Draga Inana,

ko bi ti vedela, koliko preiskav sva dala že skozi.
Spermiogram, hormonski testi, laparo in histeroskopijo,...in je vse ok.
Zadnji mesec hodim na akupunkturo za zdravljenje neplodnosti, pijeva vitamine, oba se ukvarjava s športom. Sva pa oba čez 30 in še brez otrok.
Sedaj sva pred postopkom umetne oploditve.
Iščem odgovore na zakaj nama ne uspe.
Tale teorija z zadrževanjem sperme v nožnici me je res presenetilo danes.

Lp

(odgovor članu Inana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:19:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ž
Midva namreč prakticirava, da po spolnem odnosu odidem na stranišče iztisniti spermo iz nožnice.

Kako pa ve gledate na to teorijo?
Bi morala po seksu resnično ležati še nekaj minut?

Lep preostanek sobote!
ja če greš pa na wc in da ti vsa tekočina ven odteče pa res ne boš kaj veliko zanosla.MIslim ,malo pa moraš razmišljati trezno.Nekatere delajo svečo,nekatere jim dragi še kako minutko po tem ko mu pride pusti lulija v nožnici.Je pa neumno če greša nas wc in vse ven steče.

Ja in kaj potem narediš s to tekočino ki jo iztisneš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:22:09   
Inana
Anonimna, tudi jaz sem danes prišla do nekaterih novih ugotovitev, zapisala sem jih na II pričakujemo novembra ... pa skopiram še semle. Mogoče ti kaj prav pride.
Lp in srečno!

Punce, tole danes prvič slišim (iz fertilityfriend.com) … mogoče bo še kateri pomagalo pri zanositvi … Slina (!) in lubrikanti naj bi bili strup za spermiče. Torej, nič od tega ne smemo uporabljati, če si želimo . Poleg tega pa sem prebrala še, da se po ne sme izvajati keglovih vaj, ker spermiče potiskajo ven. Torej tja, kjer jih nočemo. Pa srečno, punce ... ja, tudi jaz čakam kakšno novo danes ...
IZVIRNO SPOROČILO: Inana

Punce, tole danes prvič slišim (iz fertilityfriend.com) … mogoče bo še kateri pomagalo pri zanositvi … Slina (!) in lubrikanti naj bi bili strup za spermiče. Torej, nič od tega ne smemo uporabljati, če si želimo . Poleg tega pa sem prebrala še, da se po ne sme izvajati keglovih vaj, ker spermiče potiskajo ven. Torej tja, kjer jih nočemo.  Pa srečno, punce ... ja, tudi jaz čakam kakšno novo danes ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:22:54   
sonček85
jaz sem ležala po spolnem odnosu še nekaj časa ,da se je vse poleglo in potem šla na wc lulat in kar je prteklo ven je ,kar je pa imelo namen je pa tako notri ostalo in se prijelo ,če se je.No po 2 letih jeuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:23:32   
Inana
Aha, vidim, da ni skopiralo smeškov ... upam, da se boš vseeno znašla ... ne vem niti, zakaj je skopiralo dvakrat ... krneki ...

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:24:59   
Serendipity
user posted image

Ma punce ... no. Mislim, da ste se skoncentrirale na napačno stvar. Prerposto odgovorite in pika.

Kar se tiče tekočine in sperme in ... vse dobro poučene osebe, bi lahko vedele (lahko preverite na mon-u) da plavalčki, ki so najhirejši (in s tem najboljši) turijo proti cilju in ne odide vse ven iz nožnice, če ne delate sveče kajtevem 20 minut in ne ležite še 3 ure po odnosu. 

Preprosto odgovorite in ne moralizirajte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Po spolnem odnosu
22.11.2008 19:31:09   
Anonimen
Hvala Serendipity,

se mi ni dalo odgovarjati na cinične izjave.

Ti si razumela bistvo.


(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?