|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za krst
28.11.2008 8:23:56   
kea
Kaj kupiti za darilo za krst?user posted image

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za krst
28.11.2008 9:38:29   
ksenjak
Meni je bilo zelo všeč, ko je moja hčerka od ene družinice dobila v taki lični škatlici (mislim, da je bil slonček) zlat obesek - mali srček s kamenčki. Se mi je zdelo res posrečeno. Zraven so dali pa še knjigo Sveto pismo za otroke.

Lp

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za krst
28.11.2008 9:47:00   
muška
si botra?  No naša dva sta dobila kakšno igračo, obleko,... skratka isto kot bi imela recimo RD. Sem bila prav vesela, ker sta dobila same uporabne stvari.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za krst
28.11.2008 10:22:03   
danijela in taja
naša je dobla oblekce,igrače,zlatnino,tricikel,tobogan,bone za baby center,denar,obesek angelček,....same uporabne stvari.....krst je bil aprila, stara je bla 9 mes.....vse mi je blo fajn....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za krst
28.11.2008 10:23:27   
SaTiSa
Če ti kaj pomaga, tu so stvari ki jih je naša pupa dobila:

Skuter na akumulator,
Poganjalec z 4 funkcijami,
Konjička za zibanje,
Bančno knjižico z € (od botra),
Še kar nekaj igračk in oblačil,
Zlate uhančke in verižico z obeskom,

Veliko pa jih je dalo le voščilnico z €, kar se mi je najbolj pametno zdelo, ker smo kar na nov račun dali in bomo pridno šparali.

Tudi mi gremo v nedeljo na krst, pa bomo prav tako neko malenkost kupili, zraven pa € dali.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za krst
28.11.2008 11:53:13   
t5t6
Moja dva sta od botre dobila zlato verižico z obeskom na nekega angelčka, meni je to totalno mimo ampak je pač običaj, da botra kupi verižico- jaz bi to takoj spremenila. Tudi tast in tašča sta se držala običaja in sta kupila zapesnice, ki so spet neuporabne. Ker naj bi se za krst kupilo nekaj za spomin sta od mojih dobila zelo lep album za slike, gor je tak srebren otroški motiv - konjiček, platnice so iz modrega žameta, od mojega brata pa sta dobila okvira za slike tudi v tem otroškem stilu - neka kombinacija srebra (ma ne pravega) na medvedke. Evo to mi je bilo ful lušno ostali povabljeni ti ki niso najožji pa so jima dali obleke oz. denar, kar se mi zdi čisto ok. Z možem pa sva jim kupila take škatlice oblečene v moder žamet pokrovček pa je spet isrebrne barve na otroške motive, not pa držimo od obeskov iz porodničnice, cekinčkov, verižic pa vseh stvari, ki dobita za srečo... Tako, da pri nakupu darla glej da je uporabno če pa si botra kupi nekaj kar bo otrok imel za spomin.

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za krst
28.11.2008 12:31:18   
kea
Hvala za predloge!user posted image
Ne, nisem botra - prijatelji smo! Ampak težava je v tem da imajo vse in še € user posted image
No, saj tudi mi smo dobivali podobne stvari, zato sem hotela najti nekaj kar bi bilo posebno in nekaj kar kljub denarju ne bi kupili!user posted image
Ja, prvo sveto pismo (kartonka) in krstni album je OK in sem si že nagledala!
Nekaj pa mi še manjka zraven, je pa fantek!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?