|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa sem brez...
26.11.2008 7:48:51   
nas5
.... modrostnega zoba.user posted image Bolelo je kot hudič, sem kar skupi lezla.  So mi razložili  da itak inekcijo dobiš, pa ne čutiš nič.user posted image Ja pa jade! Sej nisem čutila bolečin, sam ko ti je drobil zob, pa ven pulil.user posted image Zatečena sem, kot da bi me nekdo na g...c. Spala nisem nič, pa tut na ringaraji se ni nič dogajalo ponoči . ( včasih imate nekatere zanimive monologe)user posted image
Dobro, da imam ostale zobe že poštimane, ker si ne  grem nobenega zoba več spult. 
In zdej sledi vprašanje drage dame: lačna sem kot pes!user posted image Kaj naj jem? Sem boječka in si ne upam nič. Tudi kave še nisem pilauser posted image pa sem drgač grozna kofetkarica. 
Pa hitro mi kej svetujte, da ne bom omedlela. Prosim!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 7:50:09   
Kerensa*
Daj si no skuhaj kofe... pa popij ga tudi. user posted image

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 7:56:41   
nas5

Že voda vre!user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 7:58:58   
urbancek
Poješ pa lahko čokolino ali kaj podobnega - važno, da ni treba gristi

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 8:01:10   
aluš
Sočustvujem. Jaz sem poleti "samo" sedmico" pulila, pa me je skor "pobralo". En teden po tistem, v bistvu niti bolečem puljenju, ker mi je našibal štiri inekcije (mi privi dve nista nič prijeli-sigurno od strahu) me je še bolelo ko user posted image . Sem pojedla vso zalogo Lekadolov in NAlgesinov. Res dobro je bilo šele po 14-tih dnevih.

Jedla sem bolj tekoče zadeve (čokolešnik, jogurt). Se mi je kar obrestovalo (v pozitivnem smislu), je moj trebuh mal uplahnil. Samo sem pol ko me ni več bolel hitro noter prinesla.

V glavnem, jaz grem rajši še 1x rodilt, kot pa take vaje z zobarjem. To sem rekla že pred elti, ko sem mela gronolom, pa je še vedno isti šit.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 8:07:22   
uwaga
Kuhaj kavico pa juhico pa po slamici papaj če ne gre drugač!user posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 8:26:45   
madela
Sama imam dva modrostna zoba. Na vsaki strani spodaj po enega. In ker sem slišala,da ti tile zobe radi delajo težave,sem sama rekla,da mi jih naj dajo ven. Zakaj si ti dala ven ta modrostni zob? Torej je boljše,da ne grem na odstranitev?
Prestrašila si me user posted image

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 8:30:48   
šnucika
zanimivo...meni so pred leti izklesali vse štiri (na tri mesece),pa nisem imela nobenih težav,ne bolečin.
Verjetno vsak organizem po svoje sprejme injekcije...mene ni nič bolelo,po treh dneh pa sem jedla že vse.Tudi s šivi nisem imela problemov.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 9:11:10   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: nas5

.... modrostnega zoba.user posted image Bolelo je kot hudič, sem kar skupi lezla.  So mi razložili  da itak inekcijo dobiš, pa ne čutiš nič.user posted image Ja pa jade! Sej nisem čutila bolečin, sam ko ti je drobil zob, pa ven pulil.user posted image Zatečena sem, kot da bi me nekdo na g...c. Spala nisem nič, pa tut na ringaraji se ni nič dogajalo ponoči . ( včasih imate nekatere zanimive monologe)user posted image
Dobro, da imam ostale zobe že poštimane, ker si ne  grem nobenega zoba več spult. 
In zdej sledi vprašanje drage dame: lačna sem kot pes!user posted image Kaj naj jem? Sem boječka in si ne upam nič. Tudi kave še nisem pilauser posted image pa sem drgač grozna kofetkarica. 
Pa hitro mi kej svetujte, da ne bom omedlela. Prosim!!



Verjetno so ti svetovali hladne obkladke. Jaz sem si tarkat, ko so meni klesali spodnja dva modrostnika iz čeljusti, kupila tisto gel blazinico in sem si pridno delala obkladke.
Ješ pa lahko sladoled. Pa take stvari, ki so bolj tekoče in ne vsebujejo drobnih koščkov, ki bi se ti lahko zapacale v ranico. Meni je takrat zobar rekel, da naj se izogibam zlasti kakšnim baby piškotom, ker se to najbolj nabere v ranico.

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 9:15:18   
Čupka
A ja, pa še priporočil mi je spiranje ustne votline s Panthol raztopino, ki preprečuje vnetje in poskrbi za hitrejšo obnovo ustne sluznice

http://www.lekarna-lj.si/070_storitve_izdelki/izdelki/0010/0080/0031

Vse sem ušoštevala in nisme imela nobenih težav. Tudi oteklina je zelo hitro uplahnila.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa sem brez...
26.11.2008 10:05:59   
nadya
Jaz sem si dala lansko leto dva spulit in me ni nič bolelo. Ko je inekcija popustila sem cmoknila en naklofen in to je blo to. Jedla sem normalno hrano, ker nisem mela problemovuser posted image .


(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?