|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroci na internetu
8.12.2008 23:47:19   
sanja nk.
hello
ali tudi vaši otroci , vejetno že najstniki uporabljajo strani na internetu za spoznavanje, pa kako ve to na to gledate da se otroci na te strani prijavljajo, dajejo gor svoje slike, komunicirajo z neznanciuser posted image , .............

moja dva imata računa na facebooku in netlogu (12 in 14), pa me to nič ne moti, samo prepovedala sem jima dajati njuna naslova in priimka,
pa sem zadnjič gledala oddajo o tem in se res dogaja na tem vse mogoče, ker izvabljajo otroke na srečanja in podobnouser posted image user posted image
doma smo se pogovorili o tem , da naj odgovarjata samo tem ki jih poznata še posebej pa naj ne hodita nikamor brez da nama dvema povesta, pa sta rekla oba da nista take budaleuser posted image , da bi kar šla.....
kaj pa pri vas ima kdo to , ali pa vam celo ne povejo........jim to dovoliteuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroci na internetu
9.12.2008 0:06:18   
Doll
Nimam še tako velikih otrok.
Bi jima pustila,ne vem zakaj bi prepovedala,saj drugod gresta lahko tudi na internet.

edino kaj me moti na tem netlogu,da so punce na pol slečene,fantje vzdevke kot ****.... ipd user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroci na internetu
9.12.2008 1:03:46   
Kerensa*
Moj 11-letnik nima prostega dostopa do Interneta. Doma, na moževem računalniku, ga uporablja samo občasno, za igranje on-line igric ali ko kaj išče za šolo, vendar v moji ali moževi prisotnosti. Ima e-mail, do katerega sicer lahko dostopa tudi s šolskega računalnika, vendar so kopije vseh e-mailov preusmerjene na moj e-mail. Za MSN sva se pred kratkim pogovarjala, da mu bom odprla račun, MySpace, Facebook in Netlog pa zaenkrat še odpadejo, prav tako tudi različne on-line klepetalnice oz. Chat-i (Java). Predobro vem, kaj vse se tam (lahko) dogaja in mislim, da 11-letnik vsega tega popolnoma nič ne potrebuje za normalno funkcioniranje, za preganjanje dolgčasa, če mu je že dolgčas, pa se najde marsikaj drugega.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroci na internetu
9.12.2008 8:33:08   
sanja nk.
ja sej moja dva imata to ne zato ker se dolgočasita ampak me vedno poučita da zato ker spoznvata nove ljudi in zato da sta v stiiku z kolegiuser posted image ..............

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroci na internetu
9.12.2008 10:14:05   
nuala
Mojadva sta seveda še premajhna.
Ampak mislim, da jaz raznik slik nebi dovolila objavljati, če pa že, pa vsekakor pod nadzorom. Tudi ostalo dogajanje na netu bi bilo pod nadzorom do enega 14 ali 15 leta.
meni je čisto mimo že, če ljudje ( mamice ) na netu objavljajo albume svojih otrok, pa svojega trebuha,.. ampak kakor kdo želi, seveda.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroci na internetu
9.12.2008 12:21:43   
uursa
Hči-14 let- je na Netlogu in Tagged.Ima pravtako prepoved dajanja svojih podatkov.Zaenkrat  se ji fajn zdi gor dajat slikce pa da je v kontaktu s sošolci.Upam da bo pri tem ostalo.Živimo na obrobju mesta in nima v bližini nobenega vrstnika in tako kontaktira s prijatelji.Samo mislim,da je treba imet mal kontrole v tem času ,ko jih še posebej razganja.Ker par njenih sošolk,si pa kar simpatije išče preko teh strani in meni za randije.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroci na internetu
11.12.2008 8:41:53   
CLAUDY11
hojla moj sin je 9 let star in mu zaenkrat ne dovolim na netlogu  A vi spolh vete kaj delajo jo tam!!??????user posted image
delam z ljudjem in mi povejo izkušnje s svojimi otrokam PUNCE SRH ME SPRELETI KAJ VSE SEM ZVEDLA !!! o slikanju golih teles o pogovarjanju in zmenkih z dost starejšim ljudjem do tega kaj je emo in kak fajn se je rezat in da morajo poskusit !!! en očka mi je razložil kak prefrigana je njegov hči ii kako je vse sprot brisala sam k sreč je vedu kam še pogledat kaj si pišejo in so mu šli lase pokonc  !!!  tak da dajt mal na skrivaj preverit kaj vaš otroc delajo!¨! ne morete si mislit kolk pedofelije ipd je gor na spletu!!!!user posted image   ne recem da je splet slab sam vseeno je treba biti zelo previden!!!!lp

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroci na internetu
11.12.2008 9:44:40   
hariba
Vsi moji trije mafijaši imajo vsak svoj msn, vendar ga uporablja le občasno najstarejši. Pogovarja se  z sošolko in dvema prijatloma,ki skupaj trenirajo. Registriran je tudi na netlogu,vendar kolikor vem že dolgo ni bil prijavljen tam. Igrajo pa razne spletne igre,zlasti tasrednji(10),vsako obdobje je ena druga popularna na levele. Ne spomnim se zdaj imena tiste,ki jo sedaj vsak dan igra. Poleg teh pa jih igrajo na mini clipu,ta je pa zakon pri nas za vse 3. V času nogometnega prvenstva sta mulca na nekem zbirateljskem portalu pošiljala maile z mankajočimi slikicami.
Imam na msn tako naštimano, da se shranjujejo sporočila.
Res je,da ima internet veliko slabosti,ampak tudi dosti pozitivnih stvari,zato je malce nadzora res potrebno.

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?