|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Štajerke Februar II
3.2.2009 10:22:51   
baby1978
Hello, sem čakala, da bo katera odprla to temo, pa kot zgleda ste to čisto prepustile meni, Hvala user posted image user posted image user posted image

No pri meni je tako, čakam na dan D, ki naj bi bil 6.2.2009, torej še 3 dni in zvem. Drugeč nimam dobenih kakih posebnih znakov, zato pač čakam, kaj bo pokazalo.
Pa ostale pupe?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 10:34:12   
pupa_b
Hoj, čakaš na rezultat ali na kaj?

Jaz čakam na rezultat po ET. Danes je moj peti dan. ET imela 29. 1., test delam 11. 2.


težko čakam!!!



< Sporočilo je popravil pupa_b -- 3.2.2009 10:43:06 >

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 10:37:16   
toba
Hoj,
moj dan D je še dalač, se pa vseeno prijavim tudi tukaj, če lahko. Kar se pa tiče znakov pa user posted image - no, kot se že enkrat napisala, tisti mesec ko sem bila zares noseča nisem imela enega samega znaka ...je pa tudi res, da sem tisti mesec že čisto obupala sama nad seboj, pred tem pa vsak mesec cela grmada ˝znakov˝ ...
Držim pesti

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 10:38:51   
pupa_b
Čakte, babike, a prav razumem, da sta obe po ET?

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 10:41:02   
toba
lahko, da sem narobe razumela. Mislim, da se čaka user posted image aliuser posted image
??????????sem prav razumela ??????????????

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 10:42:40   
pupa_b
Aja, saj nima veze!!!! Vse smo na istem - čakamo tako ali drugače!

Jaz čakam rezultat po ET!


Vso srečo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 11:22:50   
toba
puba_b močno držim pesti zate!!!!!


(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 11:46:33   
baby1978
Helo bejbe...

Jaz čakam, kaj bo prišlo ali user posted image ali user posted image . Drugače pa jemlem DUPHASTON ( 3 mesece), zato bi moralo bit počasi, saj tudi drugi testi so OK, tako da, upam na najboljše.

Kaj sploh je ET?( se opravičujem, malo sem včasih nevešča, kar se kratic tiče)
By


(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 11:55:37   
pupa_b
Et je embrio transfer.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Štajerke Februar II
3.2.2009 20:31:52   
Nattasha
No da se še jaz pofočkam, moj dan D naj bi bil jutri, ker pa je moja vsaka druga menstruacija malo čudna, bi se znalo zgodit da se do sobote user posted image ne bo pokazala, potem pa HELLO user posted image . Tako da bom počakala do sobote...ah ja...in ostale?

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Štajerke Februar II
4.2.2009 10:35:25   
baby1978
Hello štajerke....

Evo ga zlomka, moja user posted image se je včeraj prikazala. No pa gremo, z dvignjeno glavo naprej.

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Štajerke Februar II
4.2.2009 11:48:52   
toba
Bbay1978 
user posted image user posted image user posted image user posted image

kako dolgo pa že delata na user posted image ?

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Štajerke Februar II
4.2.2009 11:59:34   
baby1978
Hello toba, na user posted image delava od septembra.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Štajerke Februar II
4.2.2009 12:06:33   
toba
pa to na prvem?
Midva sva za našega prvega sončka porabila več kot leto dni - je ratalo, ko sem najmanj mislila, da bo oziroma sem se že kar sprijaznala z ˝zdravljenjem˝
Sedaj smo si zaželeli še enega...bomo videli kako dolgo bom tokrat čakala.
Vem pa da je vsak mesec kriza s tem čakanjem...pa psiha dela 100 na uro ...pa kr neki znaki se pojavljajo ( no vsaj pr men)...
Kot si napisala, z dvignjeno glavo naprej. Držim pesti!!

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Štajerke Februar II
4.2.2009 17:35:16   
baby1978
Ja na prvem.user posted image

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Štajerke Februar II
5.2.2009 7:57:08   
toba
baby1978 vem, da si že večkrat slišala ta pameten nasvet, pa vendar, probaj odklopiti, odmisliti projekt user posted image . Prepričana sem, da sami sebi povzročamo več slabega kot dobrega ko se koncentriramo samo na eno stvar, štejemo dneve do O, pregledujemo naše izcedke pod mikroskopom...skratka, uživajta v user posted image , sigurno se bo prijelo.
Nattasha pri tebi kaj dogaja?
Obema pošiljam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Štajerke Februar II
6.2.2009 8:29:26   
baby1978
Hello bejbe...

Hja najlaže je rečt, odklopit in bo... Ta stvar je zelo težka, se pa trudim.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Štajerke Februar II
8.2.2009 10:49:53   
Nončika
kar nekaj štajerk je. fajn!!!

Baby1978, kot ti je Toba svetovala probaj odklopit. vem, da je težko, saj ti psiha dela 1000km/h ali moraš in to z mano vred.
smo nekje na istem. midva sva začela na bebiki delat novembra. s tem,da sem jaz mela vmes v službi selitev in sem delala tudi po 20h. pa še kaj drugega je bilo vmes. zdaj sem se odločila, da res moram odklopit mojo psiho, službo dat na stran in pa goooo.

saj bo!!! držim ti pesti!!!!

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Štajerke Februar II
8.2.2009 19:29:49   
Nattasha
IZVIRNO SPOROČILO: toba

baby1978 vem, da si že večkrat slišala ta pameten nasvet, pa vendar, probaj odklopiti, odmisliti projekt user posted image . Prepričana sem, da sami sebi povzročamo več slabega kot dobrega ko se koncentriramo samo na eno stvar, štejemo dneve do O, pregledujemo naše izcedke pod mikroskopom...skratka, uživajta v user posted image , sigurno se bo prijelo.
Nattasha pri tebi kaj dogaja?
Obema pošiljam user posted image user posted image user posted image


No jaz čakam jutrišnji dan.Moje user posted image še vedno ni, nočem pa se sept neki full veselit, pa se bo potem prikazala. Se full strinjam z enim stavkom, ki sem ga prebrala na RR, da me bolj vrže minus kot da pride user posted image . Ampak upam da bo, zaenkrat še niti ne delava tako dolgo, od decembra, tako da imajo moje globoko spoštovanje vse, ki se že dalj časa trudijo. Res punce, fajn se držite.

Sicer pa lahko mirno rečem, da jaz odmislit ne morem. Ko se zaključi tečka rdečka, kr začnem študirat, da bi blo fino že zdaj začet, da ne bova slučajno kak dan zamudla, da ne bodo spermiji čakali v zasedi, ko se bo mimo privalilo moje jajčece. In potem res mojga zafrustriram do te mere, da kaki dan sploh ni nič od njega..će me razumete. Ampak se zdaj kontroliram in resnilno upam za zdravje mojega "moža" , da bova zagledala plusekuser posted image user posted image user posted image user posted image

No malo sem pretiravala, ampak smo tu nekje....

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Štajerke Februar II
8.2.2009 19:40:19   
toba
Nattasha, ko sva midva delala na prvem user posted image  sem razmišljala ravno tako kot ti ( ter še kakšna na forumu)...bi user posted image kar naprej, da slučajno ne zamudim tapravega trenutka...., ko sem se prikazala na domačih vratih se me je moj kar ustrašiluser posted image  ...sem bila prava obsedenaka. No kljub mojemu obsedenemu stanju sem zanosila šele po dobrem letu, ko sem se že nekako sprijazila da ne bo nič. Upam, da nama tokrat ne bo treba tako dolgo čakati. Je pa sedaj lažje ker enega že imava.
Mislim nate in držim pesti, da jutri zagledaš +.

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Štajerke Februar II
12.2.2009 13:05:25   
baby1978
Hallo decve, kaj ste vse zaspale ali toliko user posted image , da nimate cajta kaj napisat


(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Štajerke Februar II
12.2.2009 13:46:46   
toba
halo punce,
zuser posted image smo končali, dela tudi ni tolko (recesija pa to), vsake toliko pogledam na forum, če je kakšna novica, sploh sem v pričakovanju novic o +.
Pri meni se nič ne dogaja, tako ali tako je prezgodaj, da bi se kaj dogajalo. Tu in tam me malo spodaj uščipne, ampak je po moje to vse na psihični podlagi :(.... sicer se bom z znaki ipd. bolj ukvarjala konec naslednjega tedna, do takrat pa upam, da se ne bom preveč obremenjevala z nepotrebnim...popoldne ni problem ker me tamala čisto okupira, dopoldne pa me ob prebiranju foruma mal zagrabi user posted image Kot si že sama napisala je zelo teško odklopit se pa vsi trudimo.
Kako ste ostale?




(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Štajerke Februar II
13.2.2009 21:41:08   
lambada
Oj vsem!

Nama ta mesec spet ni ratalo, mogoče pa bo drugi!user posted image

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?