|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija zamuja 4 dni
12.2.2009 6:46:50   
divans1
Včeri sm šla delat test pr ginekologu, pa ni nč pokazal, je rekla da bo tud v petek še prezgodaj, glede na to, da sm mela pozno ovulacijo. Glede znakov pa: prsa me velik manj bolijo, kot so me prejšnje dni, mi je pa ful vroče in križ me ful boli. Ne vem, to te pa res ubija, ko ne veš na čem si, pa še tolk bolj me je strah, ko sm že mela en splav v 6. tednu. Kaj menite, je kako upanje? To da zamuja user posted image je dober znak, ne? Sam grem tak s strahom vedno na wc... Ma kira tako izkušnjo s pozno ovulacijo in kdaj ji je test kej pokazal? Najlepša hvala za odgovore!!!!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija zamuja 4 dni
12.2.2009 6:54:28   
teji
upam da ti uspe s tem pa nimam izkušenj k tudi jaz čakam kaj bo!!! upam da kdaj vidivauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija zamuja 4 dni
12.2.2009 6:55:47   
mikica01
Na istem sem kot ti. Upajva skupaj user posted image

(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija zamuja 4 dni
12.2.2009 7:06:39   
toba
Divans1 sama imam zgodnjo O pa se mi je pri prvi user posted image + pokazal zelo rahlo čeprav je user posted image zamujal 2 dni, tako mislim, da ni druge kot da počakaš - vem, da je to najtežje od vsega. Psiha dela 100 na uro.
Držim pesti in javi ko bo kaj novega.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacija zamuja 4 dni
12.2.2009 11:48:20   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Včeri sm šla delat test pr ginekologu, pa ni nč pokazal, je rekla da bo tud v petek še prezgodaj, glede na to, da sm mela pozno ovulacijo. Glede znakov pa: prsa me velik manj bolijo, kot so me prejšnje dni, mi je pa ful vroče in križ me ful boli. Ne vem, to te pa res ubija, ko ne veš na čem si, pa še tolk bolj me je strah, ko sm že mela en splav v 6. tednu. Kaj menite, je kako upanje? To da zamuja user posted image je dober znak, ne? Sam grem tak s strahom vedno na wc... Ma kira tako izkušnjo s pozno ovulacijo in kdaj ji je test kej pokazal? Najlepša hvala za odgovore!!!!user posted image user posted image


Kakšen test sta to naredila z ginekologom? Krvni test pokaže vrednost betaHCG hormona in s tem takoj veš, ali si noseča ali nisi.
Naredi še ClearBlue, počasi bi že moralo kaj pokazati.

Kdaj pa si imela ovulacijo, kateri dan, ker skoz govoriš, da je bila pozna?

Srečno user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstruacija zamuja 4 dni
12.2.2009 13:44:31   
divans1
Polulat sm se mogla, ne vem pa kir test je bil, ni mi kri vzela, O nej bi bla nekje 21. 22. dan ciklusa!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menstruacija zamuja 4 dni
13.2.2009 6:31:38   
divans1
Samo sporočam, da je danes prišla z zamudo user posted image user posted image user posted image !!!! Grem po klomifen....

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menstruacija zamuja 4 dni
13.2.2009 14:32:13   
mojca345
sej bo, pošiljam ti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?