|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tajska- evri ali amer.dolarji
6.1.2009 18:27:38   
Klarissa
Prosim za nasvet.
Katero valuto vzeti za počitnice na Tajski? Evre ali amer. dolarje?
Tajske bahte namreč ni mogoče kupiti na nlb.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tajska- evri ali amer.dolarji
6.1.2009 18:36:44   
misa4
Euro je dovolj močna valuta in ti jo bodo verjetno zamenjali brez problema. Jaz ti priporočam potovalne čeke. Te je moj vedno uzel sabo ko je šel v azjijo in so mu jih menjali tudi v manj razvitih državah kot je Tajska.

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tajska- evri ali amer.dolarji
6.1.2009 18:41:24   
Felicita
Klarissa si prepričana? ker ponavadi majo v NLB (vsaj v večjih poslovalnicah) tudi bolj eksotične valute, samo predhodno jih morš naročit (kak delovni dan vnaprej).

sicer pa najboljš da evre, jest sm bla letos v angliji s potovalnimi čeki... morš fuuul pazit glede provizij, te na vsakem vogalu poskusijo ocurit... pa tut mal brezvezno kompliciranje se mi zdi.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tajska- evri ali amer.dolarji
6.1.2009 18:52:26   
bumerang
Definitivno dolarje. V Aziji jih imajo raje.
Evrskih kovancev ne marajo, ker jim zanje na banki zaračunajo provizijo, pa tudi sicer je lepše videt, če komu stisneš v roko bankovec kot kovanec. Glede na menjavo si tudi ti v velikem plusu.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tajska- evri ali amer.dolarji
6.1.2009 20:01:00   
Anonimen
Midva sva po celi Tajski in Maleziji imela eure in kartice in nisva imela nikjer nobene težave.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tajska- evri ali amer.dolarji
7.1.2009 9:34:01   
Alči
jaz sem imela za rezervo dolarje s seboj (ne bathov) ti jih bolje zmenjajo. Ko mi je pa zmanjkal:)bathov in dolarjev, sem šla pa na bankomat- kar je blo še najbolš,ker ne nosiš  keša s sabo. Ampak jes sem šla na NLB pa sem bathe naročila in so mi jih čez pa rdni prinesli, pa sem jih šla kupit. Daj se pozanimaj kako je s tem, vem da men niso nič kompliicrali. Pejdi na  večjo banko.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tajska- evri ali amer.dolarji
7.1.2009 15:12:27   
Klarissa
v UKClj mi je rekla, da jih nimajo. zdaj sem že kupila dolarje.
če mi bo zmanjkalo dolarjev bomo tak na phi phi-ju. me je strah - mogoče nimajo tam bankomatov. al se pa motim.
kolko pa kradejo kaj? mi bomo v bangkoku, krabiju, phuketu in phi phi-ju?

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tajska- evri ali amer.dolarji
7.1.2009 15:23:28   
čipka
mi2 sva bla 2x na Tajskem, pa sva vedno imela dolarje. Mislim, pa da z evri tudi ne bi smel bit problem.

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.
Izlet v pravljično deželo do najlepšega slapa
Vas zanima, kje najdete najlepši slap v Sloveniji, kjer se boste počutili, kot da ste zašli v domišljijsko deželo princa...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?